Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:05:42
EUR 34.9839 06:05:42
USD 32.2051 06:05:42
ALTIN ONS $2414.8350 06:05:42

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Sabahları genelde geç yazdığım için şimdiden paylaşayım istedim arkadaşlar.
Çanak kulp formasyonu havada kalmasın diye son bilgileri belirteyim.
Formasyon gereği eğer çanak boyu tamamlandı ve çanak boyu geçilemediyse dikkat edilecek unsur toplamda 3 kez kırmayı denemesini beklemek ve kırıp kıramadığına bakmaktır.Şimdiye dek 1 kez denedik ve kıramadık.4H larda 2 kez daha 13,42 yi dener ve kıramazsak bu sefer kulp oluşumu için çanak boyu ve derinlik mesafesinin %30 ila %50 oranı kadar düşmesini beklemeliyiz.
Diyelim ki 2. deneme de kırdı geçti; zaten formasyon çalışmamış demektir.Veyahut %50 den fazla düşüş oldu, yine formmasyon çalışmamış demektir.
Şimdiye dek doğru çalıştığna inandığım bu formasyon için artık 13,42 nin kırılma denemelerini izleyecek ve sonuçlarını takip edeceğiz.Velev ki 2 kez daha denedi ve kıramadı diyelim bu sefer de daha önce vermiş olduğum son dip rakamları 10,80 - 11,55 rakamları iptal olur.Yeni dip rakamımızın 12,24 ün daha Altın da olmasını beklemem.Bu sefer de 1-5 gün arası kulp oluşumu için bekleriz ve kulpu da tamamladıktan sonra fiyatlama artık kendisini 13,42 - 16,50 arasına atmış olacaktır.
Şimdilik bu kadar.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, tamamen kendi hayal ürünümdür arkadaşlar:)

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

emegıne saglık hocam hayırlı cumalar.
3 kere mı denemesı lazım hocam kırılım netlesmesı ıcın?

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YeSiLKaN ()

Mantıklı olabilir ama sürekli müdahale varken nasıl ol lur acaba

1BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

aleyküm selam, hayırlı cumalar..

17BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Cümleten selâmünaleyküm;
Gece alt yorumda yazdık çizdik arkadaşlar.
Yine kısa bir özet geçeyim istedim;
Teknik olarak direncimiz 13,42
3 kez kırmayı denememiz lazım demiştim.
Şimdiye dek 2 kez denedik ve 3. denemenin içindeyiz. Formasyon gereği bu sefer de kırılmaz ise beklentim 12,24 lere kadar geri çekilmesidir. Kırarsa zaten 14 lira bandına yürürüz.
Şayet kıramadı ve 12,24'ün de daha alt seviyeleri görüldü ve kalıcı oldu diyelim bu sefer de formasyon iptl deriz.
Şimdilik izleyip görelim bakalım neler olacak:)
Herkese bol şanslar diliyorum.
Tekrar Cumamız mübarek olsun

0BeğenmedimŞikayet

aşırı_fakir ()

kısmet de beklemek varmış hocam ben beklemedim 12,87 satmıştım dolarları şuan için üzgünüm saglik olsun

1BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

hocam maşallah döktürmüşsünüz yine

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline saglik üstad dolar israrla deniyor

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Assa alım için fırsat verecek tır

last_chance için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Toprak5 ()

Anlatım süper emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

last_chance ()

Kırılırsa yazarmisin

Kurtuluş38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurtuluş38 ()

Kiramadi şuan için

0BeğenmedimŞikayet

Yıldaş ()

Allah razı olsun emeğine sağılık

0BeğenmedimŞikayet

Sseda ()

Emeğinize sağlık @Black_eaglE peki ons için bir yorumunuz var mı?

0BeğenmedimŞikayet

coldzera ()

10 milyon ile ne kadar oynar ki kur tekrar alım fırsatı görülür. bugün 13.45ten 12.44e kadar düşmesi gibi

nepolas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan1 ()

Elinize sağlık sağlık sevgili Dost

0BeğenmedimŞikayet

Pol_me ()

Bilimsel ve teknik deneyim bilgilerinizi onemsiyorum tesekurler

1BeğenmedimŞikayet

nepolas ()

Emeğine sağlık
Ama ben bu düzen de ne grafik ne direç çanak vs vs vs hiçbirine inancım kalmadı yarın cıkar mb 10 m daha bozdurur gitti büyün grafik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum