Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:08:24
EUR 34.7748 17:08:24
USD 32.4684 17:08:24
ALTIN ONS $2337.9850 17:08:24

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Sabahları genelde geç yazdığım için şimdiden paylaşayım istedim arkadaşlar.
Çanak kulp formasyonu havada kalmasın diye son bilgileri belirteyim.
Formasyon gereği eğer çanak boyu tamamlandı ve çanak boyu geçilemediyse dikkat edilecek unsur toplamda 3 kez kırmayı denemesini beklemek ve kırıp kıramadığına bakmaktır.Şimdiye dek 1 kez denedik ve kıramadık.4H larda 2 kez daha 13,42 yi dener ve kıramazsak bu sefer kulp oluşumu için çanak boyu ve derinlik mesafesinin %30 ila %50 oranı kadar düşmesini beklemeliyiz.
Diyelim ki 2. deneme de kırdı geçti; zaten formasyon çalışmamış demektir.Veyahut %50 den fazla düşüş oldu, yine formmasyon çalışmamış demektir.
Şimdiye dek doğru çalıştığna inandığım bu formasyon için artık 13,42 nin kırılma denemelerini izleyecek ve sonuçlarını takip edeceğiz.Velev ki 2 kez daha denedi ve kıramadı diyelim bu sefer de daha önce vermiş olduğum son dip rakamları 10,80 - 11,55 rakamları iptal olur.Yeni dip rakamımızın 12,24 ün daha Altın da olmasını beklemem.Bu sefer de 1-5 gün arası kulp oluşumu için bekleriz ve kulpu da tamamladıktan sonra fiyatlama artık kendisini 13,42 - 16,50 arasına atmış olacaktır.
Şimdilik bu kadar.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, tamamen kendi hayal ürünümdür arkadaşlar:)

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarlı ()

Bi güncelleme alsak hocam

0BeğenmedimŞikayet

Smali_ ()

Hocam hayırlı günler dilerim görüntü nereye gider ne olur bilgi verebilirmisiniz

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

hocam bu fincan kulp beklentisi devam ediyor mu yoksa 13,42 yi kırıp bozuldu mu tşk. ler

0BeğenmedimŞikayet

Ey055 ()

En kısa makaslı bankaya geçin ocak hareketli olacak işinize yarar. Hscb mesela iyi

Ozlemogrtmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurbeyza ()

Şimdi alım yaptın

20zynp05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

20zynp05 ()

Emin değilim hiç kimse değil yarısı tlde kaldı bunun vadesi uzun

Nurbeyza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurbeyza ()

Ben 5 10 gram şu durumda goremiyorum sen 1000 nasıl bukadar eminsin

0BeğenmedimŞikayet

Önder_36 ()

Makaslar çok yüksek ama kardeşim dikkat et

0BeğenmedimŞikayet

20zynp05 ()

Tesekkür ederim hepimize hayırlı kazançlar

Goldenboy33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

20zynp05 ()

Cesaret değil korku bence

Önder_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldenboy33 ()

Zeynep hanım hayırlı kazançlar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Önder_36 ()

Senin cesaretine hayranim

0BeğenmedimŞikayet

20zynp05 ()

1000 gr girdim

0BeğenmedimŞikayet

Goldenboy33 ()

Neyse iyi düşünerek umutla girelim yeni yıla :)

0BeğenmedimŞikayet

Goldenboy33 ()

Tfx kullanıyorum orada azdı makas ama bu dönemde hepsi anlaşmış gibi artırdı makası.

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Ben tlye geçmeye cesaret edemedim malesef ziraat bankasıyla çalıştığım için makaslar çok fazla

0BeğenmedimŞikayet

Goldenboy33 ()

Yine de rahat duramıyorum bi fırsat verse alım yapacağım yine :)

0BeğenmedimŞikayet

Güven_gitti ()

Artık son dip seviyemiz 12 24 mu hocam

0BeğenmedimŞikayet

Türk_kahvesi ()

Hocam şu an durum ne ve akşam dusuus olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Sseda ()

@Black_eaglE kırıldı değil mi 13.42?

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan1903 ()

Ustam verdiginiz bilgilerin hepsi dogru tespitler gercekten buyuk bir alkisi hak ediyorsunuz. Ancak şu formasyon kulp falan bizler icin baya zor terimler. Sizden ricam bizlerinn daha net anlamasi icin daha basit seylerle konussak daha iyi olmazmi. Tesekkurler hersey icin.

0BeğenmedimŞikayet

Sseda ()

Bu kur geri de dönmüyor ileri de gitmiyor @Black_eaglE baskıdan dolayı olabilir mi

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Sizinki de kötü bir aksilik olmuş iyi kurtarmışsınız.

1BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Teşekkür ederim sizde hayırlı bol kazançlar mutlu yıllar:)

acemiöğrenci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldenboy33 ()

Biraz da nasip işi Özlem hanım. Ben tahmin ettim düşeceğini çıktım tamamını fakat emir kalmış 980den alım için sonra terse kaldık.. Neredeyse kafa kafaya çıktım en sonunda ama stres yanıma kar kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Kesinlikle öyle piyasada hiç fırsat bitmez önemli olan sağlık huzur gerisi çokta önemli değil bol bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Bende öyle avunuyorum nasibimde yokmuş:)

acemiöğrenci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Yani dmekki nasipte yokmuş herkes kendi nasibini yer

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Mutlu yıllar:)

Esvatandaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Parçalı alım yapmaya başlarsanız işte ozaman daha iyi kazanç olur ve kafa daha rjaat olur :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum