Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:43:10
EUR 34.9839 04:43:10
USD 32.2051 04:43:10
ALTIN ONS $2414.8350 04:43:10

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Sabahları genelde geç yazdığım için şimdiden paylaşayım istedim arkadaşlar.
Çanak kulp formasyonu havada kalmasın diye son bilgileri belirteyim.
Formasyon gereği eğer çanak boyu tamamlandı ve çanak boyu geçilemediyse dikkat edilecek unsur toplamda 3 kez kırmayı denemesini beklemek ve kırıp kıramadığına bakmaktır.Şimdiye dek 1 kez denedik ve kıramadık.4H larda 2 kez daha 13,42 yi dener ve kıramazsak bu sefer kulp oluşumu için çanak boyu ve derinlik mesafesinin %30 ila %50 oranı kadar düşmesini beklemeliyiz.
Diyelim ki 2. deneme de kırdı geçti; zaten formasyon çalışmamış demektir.Veyahut %50 den fazla düşüş oldu, yine formmasyon çalışmamış demektir.
Şimdiye dek doğru çalıştığna inandığım bu formasyon için artık 13,42 nin kırılma denemelerini izleyecek ve sonuçlarını takip edeceğiz.Velev ki 2 kez daha denedi ve kıramadı diyelim bu sefer de daha önce vermiş olduğum son dip rakamları 10,80 - 11,55 rakamları iptal olur.Yeni dip rakamımızın 12,24 ün daha Altın da olmasını beklemem.Bu sefer de 1-5 gün arası kulp oluşumu için bekleriz ve kulpu da tamamladıktan sonra fiyatlama artık kendisini 13,42 - 16,50 arasına atmış olacaktır.
Şimdilik bu kadar.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, tamamen kendi hayal ürünümdür arkadaşlar:)

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

İnanın bu ortamda herşey olabilir kararınızı kendiniz verin nakit ihtiyacınız yooksa zaten uzun vadede her türlü kazanırsınız burdan alıp satmak size kalmış benim şuan elimde var nakit ihtiyacım da olmadığı için beklicem zaten biz Türk halkı olarak her zmsn yüksekten almayı severiz :) 1067 lerden 600 kere düşen Bi gram var adam hayla 500 400 olacak diye almıyor sizin için nasıl iyiyse öylr yapın

N_şanlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esvatandaş ()

Valla bende senin gibi doldur boşalt ama en iyisi parçalı girip çıkmak :) mutlu yıllar

Ozlemogrtmn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Ben anlasam bu konuşmanın bu kadar düşüreceğini bende hepsini çıkardım ama bilemedim işte kısmet değilmiş

acemiöğrenci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Teşekkür ederim işte bende parçalı yapamıyorum ya hep ya hiç:))

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Dinlememek genelde daha iyi emin olun :)) ben o gün sayfaya bile bakmadan çıktım sonra bende Bi hata ederek 764 772 lerden aldım yinede gramı geldiği yeri unutmaz nerden toplasan iyi ama her zaman parçalı almakta fayda var yinede iyi yerden satmışssınız alım yeride okadar kötü değil

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Bende öyle yapıcam bakalım ocağın ilk haftası biraz nakite ihticım var yoksa ellemem. 15 gram kadar bozmam gerekiyor hani dedim belki gram arttırırım o güne kadar ama bu makaslarla çok zor :)

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

korkun varsa hıc gırme yanlıs ıslem yaparsın pozısyonu korumak bıle kazanctır bazen :)

0BeğenmedimŞikayet

N_şanlı ()

O zaman bugün kaç olursa olsun gram alıp 3 ocakta duruma göre çıkmak ya da devam etmek mi uygun olan

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Ben o gün bu sistemin bu kadar düşeceğini tahmin edemedim göz göre göre çıkmadım o gün ve o sırada tv de o konuşmayı izliyordum burda kaçın diyenlerede pek itibar etmedim hepsini çıkıp alttan alsaydım 180 grama yakın arttırıcaktım. Ama baktım hala düşüyor 38 gram çıktım 940 dan ihticım var nakite ocakta diye sonra panik yapıp 776 dan aldım gram arttırdım ama daha da düştü :)

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Enflasyon kötü gelirse tabiki yükselir gönül isterdi yükselmesin ama yükselecek malesef bide 20 ocakta faiz kararı var

N_şanlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Enflasyon kötü gelirse haliyle dolar az da olsa yükselir kardeşim e dolar yükselince ne olur altında yükselir

Cumarzzz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Al sat çok sıkıntılı her zmsn uzun vade kazandırır bende 140 tan beri takip ediyorum daha önce çok hatalar yaptım çok anlamıyordum ama hata yapa yapa işi az da olsa öğrendim keşke 1000 geçtikten sonra satsaydınız yine alttan alırdınız ama yinede alımlarınız iyi stres yapmayın dediğim gibi nakite çok ihtiyacınız yoksa bekleyin

0BeğenmedimŞikayet

N_şanlı ()

3 ocakta enf. verisi ile yükseliş mi düşüş mü olur anlayamadığım için soruyorum nedir beklenti ve hangi tarafta beklemek lazım TL gram

0BeğenmedimŞikayet

Cumarzzz ()

enflasyon verisinin grama etkisi ne olacak ki

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Yani bu ortamda herşey olabilir ona göre dikkat etmek lazım kardeşim bugunde yılın son günü olduğu için dikkat etmek lazım ama 3 ocakta enflasyon verisi var beklemekte fayda var

sibermedia için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Benim elimdeki gramlar baya eski 130 150lerden var en son ki 100 gram 500 den aldım karım iyi ama biraz heves ettim bu al sat işine kasım ayından beri yapmaya çalışıyorum sadece 8 gram arrtırabildim :)

0BeğenmedimŞikayet

sibermedia ()

Yeni yılda her şey yükseldiğine göre bu da yükselir herhalde.

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Makaslar baya yüksek ona göre kararı kendiniz verin kendi hislerinize göre hareket edin benim elimde 764 772 den gram var ben satmam ama sizin için en iyisi hangisiyse ona göre karar verin herkesin yazdıklarını çok dikkate almayın yoksa zarar edersiniz sizin için en iyisi neyse onu yapın

0BeğenmedimŞikayet

Minikbiyatirimci ()

Bende beklemedeyim alamiyorum:(

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Şimdilik nakit ihtiyacım yok ama ocak ilk haftası olacak o zaman kadar biraz gram arttırma isteiğim var ama bu makaslarla çok zor sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

O yüzden çok kararsız kalıyorum ve sonunda hiç bir şey yapmadan bekliyorum:) makaslar korkutucu

Kırgın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Gram eksiltmek istemiyorum çok tedirginim karar vermek zor yoksa size sormazdım:) Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Kırgın1 ()

Ziraatte alım satım yapmak çok zor. ancak geçen seferki gibi düşüş olursa veya yükseliş anca o zaman satılan alınabilir 23 TL. makas var

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

sonunu dusunen kahraman olamaz :)

şaka tabıkı oyle bırsey yok. burdan cıksan alım fırsatı verır mı onu kımse bılemez özlem hanım 2 ıhtımal var ya daha dusukten alırsınız yada daha yuksek rakamdan ıkısı arasında karar vermek sıze baglı

0BeğenmedimŞikayet

acemiöğrenci ()

Nakit ihtiyacınız yoksa bekleyin çıkarsanız alttan alamayabilirsiniz bu seferde giderse de arkasından bakarsınız kararınızı kendiniz verin

0BeğenmedimŞikayet

Ozlemogrtmn ()

Burarlardan çıksam alım fırsatı verir mi sizce düşünceleriniz nedir? Bir de ben Ziraatla çalışıyorum makaslar fazla bunu düşünerek hareket etmem gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

N_şanlı ()

Kırdı diyebilir miyiz hocam şuan

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok haklısın bereketli olsun, güle oynaya harca:)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

çok teşekkür ederim :)

RumeysaHANSA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

rıske gırmek ıstemedım kanka 4. satısımı yaptım 1 haftada Allah bereket versın onun rahatlıgı var:)
13.38 / 42 gecemezse gerı cekılır kanka bugunku kapanıs rakamı onemlı cunku. yukselırse haftaya alırım duserse beklerım uygun yerı

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum