Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:23:03
EUR 34.9839 05:23:03
USD 32.2051 05:23:03
ALTIN ONS $2414.8350 05:23:03

Grafiği gönderen: Black_eaglE

Sabahları genelde geç yazdığım için şimdiden paylaşayım istedim arkadaşlar.
Çanak kulp formasyonu havada kalmasın diye son bilgileri belirteyim.
Formasyon gereği eğer çanak boyu tamamlandı ve çanak boyu geçilemediyse dikkat edilecek unsur toplamda 3 kez kırmayı denemesini beklemek ve kırıp kıramadığına bakmaktır.Şimdiye dek 1 kez denedik ve kıramadık.4H larda 2 kez daha 13,42 yi dener ve kıramazsak bu sefer kulp oluşumu için çanak boyu ve derinlik mesafesinin %30 ila %50 oranı kadar düşmesini beklemeliyiz.
Diyelim ki 2. deneme de kırdı geçti; zaten formasyon çalışmamış demektir.Veyahut %50 den fazla düşüş oldu, yine formmasyon çalışmamış demektir.
Şimdiye dek doğru çalıştığna inandığım bu formasyon için artık 13,42 nin kırılma denemelerini izleyecek ve sonuçlarını takip edeceğiz.Velev ki 2 kez daha denedi ve kıramadı diyelim bu sefer de daha önce vermiş olduğum son dip rakamları 10,80 - 11,55 rakamları iptal olur.Yeni dip rakamımızın 12,24 ün daha Altın da olmasını beklemem.Bu sefer de 1-5 gün arası kulp oluşumu için bekleriz ve kulpu da tamamladıktan sonra fiyatlama artık kendisini 13,42 - 16,50 arasına atmış olacaktır.
Şimdilik bu kadar.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, tamamen kendi hayal ürünümdür arkadaşlar:)

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Erken değil mi yollamak için.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

@35oğuz35 sizi de takibe Aldım

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Tm kanki dun gece yolladim son parcayi beklemedeyim bakalim bugun yil sonu kapanisi ne olacak gorelim ona gore birseyler yapariz yine

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok haklısınız ayrışmak iyi değil, tam tersine kardeşçe yaşamak önemli. Teşekkür ederim, yeni yıl size de sağlık, mutluluk, huzur ve bol kazanç getirsin, mutlu yıllar, hoşçakalın.

O_Ben_Pamir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Hızını alamadı 4dude denicek sanki:)

Black_eaglE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

3. kez deniyoruz dediğiniz 4 saatlik bitmedi mi saat 13,00 itibari ile yoksa ben mi yanlış biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Tamamdır hocam teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

İnşallah. Herkes zarardan çıksın ülkemde çıksın ama birbirimizin sırtına binerek değil destek olarak yapmalıyız ki kimse ayrışmasın. Saygılarımla. Bu vesileyle;
Yeni yılınızıda kutlar bütün güzelliklerin sizinle olmasını Rabbimden dilerim. Hoşça ve esen kalın.

0BeğenmedimŞikayet

Arizali14 ()

abi formasyonlar işe yaramıyorki bizim piyasamızda her banka tabeladaki kurdan değil başka telden çalıyor

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Start mı stop mu?

0BeğenmedimŞikayet

Tam35_izmirli ()

denemeye devam edecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Var kanki para gelirse haftaya

0BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

hocam 3. kezde kıramadı galiba yanlış görmediysem lütfen bilgilendirirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

AKKARA03 ()

kıramadı sanki hocam

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Dolar varmi kanka alcan mi pusudamisin:)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı_beey ()

3. de kıramadı çıksam mı ki

7BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

3. kez deniyoruz.
Kırarsa 14 ve üzeri yol alırız ve formasyon çalışmamış olur.
Kıramazsa eğer kulp oluşumu için geri dönüş yaparız ev formasyon çalışmış olur

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Gene kiramadi, asagimi iner artık

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

İnşallah öyle olur

1BeğenmedimŞikayet

O_Ben_Pamir ()

Hocam merhaba öncelikle ellerinize sağlık. Grafik şimdi 13.42'yi kırarsa ve devam ederse iyi birşeymi formasayın açısından çünkü şuan 13.39 oldu grafik. Teşekkür ederim.
Yeni yılınızıda kutlar bir ömür boyu sevdiklerinizle huzurlu sağlıklı be mutlu olmanız dileklerimle. Allaha emanetsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak82 ()

Sabırla bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hayırlı cumalar, huzurlu sağlıklı bereketli mutlu yılar dilerim. Emeklerinix için teşekkürler, saygılar sevgiler...

0BeğenmedimŞikayet

Agah07 ()

İyi günler düşüşlerde alım yüksekte satış mı yapılıyor 3 denemeden sonra düşerse

0BeğenmedimŞikayet

Zeubmues ()

Hocam kırılım olursa 14 ve 15 transit geçilip 16 ya degiyor yanlismi gördüm

0BeğenmedimŞikayet

aşırı_fakir ()

anladim hocam emeginize saglık dün sattım umarım pişman olmam sizi sıkı takipteyim sevgiler saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Bu formasyonun düzgün çalışması için 13,42 yi yukarı yönlü 3 kez kırmayı deneyip ve kıramaması ve kulp oluşumu için fiyatlamanın geri gelmesi beklenir.
Şimdi şayet 13,42 yukarı yönlü kırılırsa bu formasyon çalışmamış ve iptal olmuş olur.
Aynı şekilde kulp oluşumu için geri çekilen fiyatlama 12,24 ün de altına sarkıp oralarda kalıcı oluyorsa yine formasyon çalışmamış ve iptal olmuş olur.

aşırı_fakir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

sağolasın hocam emegıne saglık tekrardan.

6BeğenmedimŞikayet

Black_eaglE ()

Hayırlı cumalar dostum.
Evet formasyon gereği 3 kez denemesi sonucu kırılım beklenir.
Şimdiye kadar 2 kez denedik.
3. den sonra artık hareket bekleyebiliriz.
13,42 direnç, 12,24 aşağı kırılım son seviyesi.
Hayırlısı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

aşırı_fakir ()

formasyon iptal olur dediginiz ney hocam onu anlamadım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum