Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 19:57:17
EUR 34.7667 19:57:17
USD 32.3633 19:57:17
ALTIN ONS $2360.4100 19:57:17

Grafiği gönderen: WiTCH

WiTCH ()
Dolar

Gümüş dolar Altın grafikleri

Olası toparlanma bölgeleri buralar olmalı.

Anlık sarkmalar hariç!
Gümüş destek 9.16 ilk direnç 9.37
Dolar destek 12.12 ilk direnç 12.36
Altın destek 694 ilk direnç 712

Not: Burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları soranları engellicem.

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Gösterge faizine bakınız

Saygılar

Aybige için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TEKNİK_ ()

12.2895 Dolar şuan

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Estağfurullah kardeşim özür dilenecek bir durum yok.
Şu bir gerçektir.
Bilgi Paylaşıldıkça güzeldir.

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aybige ()

Ustam bileşik faiz oranlarını MB sitesinden bulamadım siz nereden bakıyorsunuz acaba?

Mennan_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Alıyım satıyım demekle sormuyormu? Ne yapıyor? Ayrıca size ne araya girmek zorundamısınız. iki kişi burada konuşuyor size ne ?
Birde carpitıyorsun diyorsun. Siz hayatınızda çarpıtma görmemissiniz.

Holays için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sema44 ()

@ÇÖL__ASLANI estağfurullah. Bizden de selamlar size

ÇÖL__ASLANI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

peki. sizin bakış açınız saygı duyuyorum tekrar özür diliyorum. size de iyi akşamlar

Beşiktaş35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Kardeşim ben zaten dilek kardeşimi sevdiğim takdir ettiğim için eleştirdim. Elestiri düşmanca duygularla olmadıktan sonra insanın kendisini geliştirmesine eksiğini yanlışını görmesine katkı sağlar.
Soru sordu diye insan engellenmez. En kötüsü cevap vermez geçersin.
İyi Akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

Dilek arkadaş merhaba. sterlin sayfasında akif44, bendemiştim, yarasa72, halhil, Aytaç gibi üstadlar var, bir de servet usta var. Bu ustaları da takip edebilirsiniz ben ediyorum. Takip ettiğiniz zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız. Saygı ve hürmetlerimle. ytd )

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Güzel çarpıtıyorsun
Sorusoranı mı demiş? birdaha birdaha okuyuver ufkun açılır belkim :)

0BeğenmedimŞikayet

ÇÖL__ASLANI ()

Sürekli Bulaşıktan kaçarsan olacagı o :))
Bak ; @falcon38 in eli bulaşıktan çıkmıyor :)
Bugün yine bul. Eldiveni gönderdim o na :)

@Sema44 kusura bakmayın söze girmiş bulundum. Selamlar

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız33 ()

Çıkış da manipülasyon 11.5 dan sonrası pumpladilar artıyor diye girişlerde oldu buralarda sabitledi düşüşün manipülasyon olma ihtimali daha az çıkış manipülasyon zaten dediğim yerden sonrası

kaju89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

peki özür dilerim araya girme değil hocanın tavrını kibirli olarak algılanmaması adına yazdım insan olmayan bir şeyle itham edilince çok canı sıkılıyor o yüzden. siz de onun kadar göz önünde olan birisi olsanız karakteriniz olmayan birşeyle itham edilseniz siz de arkadaşlarınızdan böyle bir düzeltme beklersiniz. yine de özür dilerim

0BeğenmedimŞikayet

carpediem_ ()

İyi denebilir bugün bir hata yapıp yüksekten aldım ve doların düşüşünü izledim. Yine de iyi olmaya çalışıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bazıları beni anlamıyor, sorun değil

Sema44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sema44 ()

Bu insanların derdi nedir anlamadım sayın @WiTCH. Galiba herkes kendi durumuna göre bir günah keçisi arıyor satasmak için. Bence hiç cevap vermeyin. Yok sayın gitsin. Samimi olanlar zaten size soru sormanın yollarını biliyor. Unutmayın cehennemin yolları iyi niyet taşları ile döşelidir. Biz samimiyetinize inanıyoruz. Üzülmeyin lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Nullu ()

Maliyetiniz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Arkadaşım ben dilek kardeşim ile konuşuyorum zaten lütfen araya girmeyelim.

0BeğenmedimŞikayet

kaju89 ()

Çıktığı yerde kalıp istikrarlı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsa evet dramatik düşüşlerin manipülasyon olma ihtimali çok yüksek akıl mantık bunu söylüyor

Bahtsız33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Ben iyiyim teşekkür ediyorum siz nasılsınız?
:)

carpediem_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

witch kibirli davranmıyor hocam surdan al burdan sat demek hem yasak hem de hoca herkese böyle cevap vermeye kalksa 7 24 vakit yetmez keşke bu işi yapsa ben ücretiyle danışmanı olurum şahsen

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Cevap verme geç, her yazılana sorulara cevap vermek zorunda değilsin.
Ben soru sormayın engellerim sözündeyim.
Tabiiki senin suç islemeni zor duruma dusmeni istemem.

0BeğenmedimŞikayet

carpediem_ ()

Nasılsınız. Bütün gün grafik incelemek ve yorumlara cevap vermek zor olmuyor mu

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız33 ()

Çıkışı manipülasyon değil düşüşü mü manipülasyon anlamadım

Birss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_Carleone ()

10 yıllık tahviller %21 üzerine çıktı. Tahvil faizi yükseldiği zaman fiyatlara anında yansır borsa gibi takasa girmez para. Buna ek olarak biraz da spekülatif gereksiz bir hareket idi 12.500 üzerini hak etmiyordu.

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Soru sordu diye değil. Kaçtan alayım kaçtan satayım sorusundan bahsediyorum, direkt yatırım tavsiyesi verip s u ç mu işleyeyim?

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Bileşik faizin artışı
Kardeşim
En önemli etken budur!

Çekirdek, Ciklet, faiz lobisi dedikçe yükselir kur

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Beşiktaş35 ()

Ya bak ben seni insan olarak seviyorum kardeşim.
Görüyorum senin nasıl çabaladiğını, insanlara samimi duygularla yardımcı olmak için nasıl çırpındığını.
Kötü bir insan değilsin. Ama soru sordu diye engellemek hoş değil. Terch yinede senin. Ben bir ağabey olarak sana eleştiri hakkımı kullandım. Hayirli akşamların olsun.

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Arkadaş ver diyor

carpediem_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum