Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 09:38:56
EUR 34.7667 09:38:56
USD 32.3633 09:38:56
ALTIN ONS $2360.4100 09:38:56

Konu: Shıp olası formasyonları

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Shıp ikili tepe olasılığı ve

Shıp obo olasılığı.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Umarım buralardan döner abi

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ufuk000 ()

Bekleyemedim ben %20 düşen mal dayanamadım aldım.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Umarım 34e gitmez. Verdiğim grafik öngörüleri içinde bu analizleri hiç sevemiyorum. 1. grafik işlemeye başladı tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Psk_kenan ()

Yanlış trene bakıyorsun

Vural27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vural27 ()

Ship treni kalkıyor ytd

Sibel92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibel92 ()

Hocam shib durumu nedir ongörünüz varmi

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

51 tl den döndü sanki

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Olası gördüğüm formasyonlarda ikili tepe olarak mı seçtin shıba.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Beklentim dönmesi artık.

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Merhaba abi. Destekten yada şuan olduğu rakamdan dönme ihtimali nedir.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Shıba önemli desteğe varmak üzere.

0BeğenmedimŞikayet

YENİ_BTC ()

Hocam mır için ne düşünüyorsunuz tşk

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Arpa almıştın,1,3lardan çıktı 2,3 lara sen sattın 1,5 lerde.

Elazıııığ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Shıbadan kısa vadede hareket bekliyormusumuz peki ayın onunda kart ödemem var onun parasıyla alsammı siz bi yere ait olan parayla yatırıma karşısınız bende hiç yapmadım ama kısa vadede ufakta olsa kar edebilirsem fena olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Amin iyi dilekleriniz için sağolun cümlemizin inşallah hocam

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Amin kardeşim, o senin güzel gören kalbin. Hayırlı bereketli kazançlar olsun maddi manevî hayatında.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Rabbim sizin gibi kalbi temiz olan kendine geleni başkasınada isteyen herkese nasip etsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

anladım hocam teşekkür ederim ben zaten shib de karlıyım bekleyeceğim belki belirlediğiniz 0,000082 gin satar tekrardan alım için düşmesini bekleyeceğim

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

USD shıp de 78 ilk tepe ve oraya gelmedi bile ikili tepe yaptımı yapmadı mı bilinmedi. Obo beklentisi ise Min 89 ve üstü olmalı ki ordan sonra devamına bakılsın.

dogu23_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Şartlar olmadan tahminler olmaz ki. Hele o tepeyi görsün sonra min 8 saatlik durumu kontrol edilsin günlük kapanışa bakılsın.

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bende oraya düşebilir diye %50 sattım

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Tepe ile dibi arasındaki fark kadar düşüşü oraya denk geliyor. İkili tepe formasyon sonucu orası yani

0BeğenmedimŞikayet

dogu23_ ()

bu grafiklerden üsteki yani 1. grafikte siyah çizgi aşağı doğru çizilmiş düşük o0,00003678 de yani buraya kadar düşüş olur mu diye sormuştum...

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben ne keşkeler dedim bir bilsen. Shıba da hele. Ama 55 bin 650bin olarak geldi

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

ALLAH razı olsun ustam bakalım chzde 30bin stx bu sabah 20 bin kaçırdım keşke bozsaydım diyorum nasip

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Düşmüyor kâr alınıyor sen o kâr alınan kişi oluyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

Üzüldüğüm nokta hocam ben hangi coin alırsam düşüyor mübarek bendeki şans düşman başına

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Maşallah Allah sana nasip etsin mağazayı. Ben iyi niyetliyim, esnaf karakteri yok bende batırırım:) doge yi takip etmişliğim var sadece, diğerlerine bakmadım. Doge de biraz başkaldırdı ama dogeye karşı gerçekten çok kötü bir izlenim var ve bunu düzeltmesi çok zor oluyor patronunun

Cenker04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam bu gece rüyamdaydın rüyada büyük bir mağazan var yanına geldim sen bana dedinki al sat yap şimdi chz stx
Ve doge var bende sana danisim dedim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sizin patronunuz var mı? Her dakika maaşınızı ister misiniz, bankaya faize para yatırdığınız zaman anında kâr istiyor musunuz? Elinizde bulunan paraya aylık faiz ne verir banka ve o faizi birleşik faiz mi yaparsınız yoksa her ay faiz tutarını alır mısınız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum