Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 17:18:05
EUR 34.8378 17:18:05
USD 32.3311 17:18:05
ALTIN ONS $2289.7600 17:18:05

Konu: matıc tl

⭐⭐Onursal5701 ()
Bitcoin

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Teşekkürler hocam

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Mart ayının seviyelerinde daha.

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yükseliş başladı mı ki.

ARGENTUM63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM63 ()

Onursal Hocam , sizce bitcoin yükseliş bitti mi, yoksa düzeltme mi?

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Matıc için hedefler geçerli değişiklik yok.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Matıc için hedefler ve öngörüler de yapmış olduğum tahminlerde 20 seviyesi aşılıp 21li rakamlar görmüştü sonrasına ufak bir geri çekilme oldu. Bu 20 seviyesi formasyonda kısa vade hedefti. Sonrasında ise buranın günlük kapanış yapması ile 24 lü seviyenin gelmesini bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

Dxy 94,26 obaları aşağı başarım kardeşim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam chz de direnç kaçta

1BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Hocam shib için analiziniz gerçekten çok başarılıydı aynı şekilde matic tl için de like hakkı üye başı 3olduğu için elden geldikçe atmaya çalışıyoruz biz de . Sadece saldırmak için saldırıyorlar grafik değilde çay çorba muhabbeti yapsaydınız en çok sitede sevilen siz olabilirdiniz:)) sayfada gruplaşmalar mevcut birisi saldırınca diğeri de saldırıyor boşverin hocam siz grafiğinizi paylaşın bu sitede bilgiye saygı duyan insanlar da var.

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam dogeye kizip sattm. Chz aldm 5x. 1 dk da 1200 dolar kar yazdi. Ama satmadim. Elonun tribini cekecegime chz yi beklerim:))

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Boşver kaptan takılma herşeye coine yeni başladım ilk seni takibe aliyorum

9BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Adamlarınelle tutulur bir karşıt analizi yok ki, ancak zav_allılar gibi like isteğime laf edebiliyorlar, bilgi olmayabilir ama tecrübeleri bile yok ki analizlerime karşı herhangi bir karşıt tez yapıp alt etmeye çalışsınlar. Küçük insanlar ancak öyle işlerle uğraşır. Burada bir yorum veya analize grafiğe 4 tane dizlayk atılır ise o yorum sayfada görünmez. Ben onun için like istiyorum yoksa like alınca bana para gelmiyor zava_llı küçük insan da beni like dil_enme ile itham ediyor. Lostpas gelip benim için demiş ki "shıba 80 olduğu zaman hocan neredeydi" 0,00006 lardan aldığım shıbayı 0,0008 lerde sattım oraya çıkana kadar sürekli grafik paylaştım. Ama küçük insanlar küçük işlerle uğraşır.

Naxet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

Hocam sadece sana değil, negatif i belki bilirsin sadece haber paylaşıyor yorum katmıyor ona bile saldırıyorlar, seni takip ediyor, niyetinizi anlıyoruz hocam iyi günler:)

0BeğenmedimŞikayet

Evren75 ()

Çelik hocam buradan chz alınırmı yrd olmadan

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Dirençler de beklemede. İkili dip yaptı sonrasında da 67 direncini geçmesi gerekir min. 8 saatlikte bir ortalama yapması lazım. tl olarak diyorum

Hakansever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakansever ()

Hocam ship grafiği paylaşırmısın rica etsem

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Anlaşıldı sağol.

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O farklı. Bunlar btc sayfasının ağaları. Yeni birisi gelince ha. karet, kü. für vs ile sindirmeye çalışırlar.

1BeğenmedimŞikayet

Nisyar ()

Like like like

doğan43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Bu lost gümüş sayfasında ki lost ile farklı kişiler mi? O da bir kızın niki ile haber yollatıyordu.

9BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sana özgü değil kardeşim. Analizleri başarılı olan herkese saldırır doğukan ve çet. esi.

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Bizim toplumumuz iyi olanı tebrik etmez ezer fesatlık varsa insanda çekemez bence engelleyin geçin cevap bile vermeyin

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

@Onursal5701 uzun vade aldığını satmicani söyledi kâr yeterli diyen satabilir demisti

Phoebe_buffay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Phoebe_buffay ()

Merhabalar lazıo gidiyor dediğiniz gibi hocam satarsanız haber edin lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Yasemn ()

Lütfen gitmeyin size çok ihtiyacımız var

0BeğenmedimŞikayet

Yeşim07 ()

Gerçekten cok yazık sayfada saygılı biriydiniz bu uslub nedir dilenci nedemek @Onursal5701 like istedi çünkü kaç kişi görüp faydalanıyor yada talep varmi paylaşımıma dedi buyuzden like atarsanız yada cevap verirseniz bilerim dedi su 3 günlük dünyada yapmayın kardeşim bırakın isteyen bilgisini paylaşsın parayla yapmiyo sonuçta karşılıksız

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

doğan43 ()

Burada bunu söylemeye hakkın yok istersen kendi yorumlarına bir bak ben sanamı fazla coin sormuşum onur beyemi. Diger hesabınada kac kere farklı coin sordum hep ters cevap verdin anca insan ayirdınız ama yinede saygımı kaybetmedim.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sevgilisine laf söylediğin için kızmış beyefendi. Çok acısı var çok lostun. Gümüş sayfasında dipleri yazıp durdu yüzü yok gidip orda yazmaya.

doğan43 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum