Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 08:08:32
EUR 34.8238 08:08:32
USD 32.3379 08:08:32
ALTIN ONS $2301.8900 08:08:32

Konu: VET Günlük Grafik Görünümü 15.10.2021

VET alçalan direnç çizgisini zorladığı görünüyor ve şuan günlük grafik akışında gözüken 200 günlük MA'nin da üstüne çıkmış ve bu seviye üstünde tutunması her daim pozitif görünümde olduğu ve ilk hedef hedefi kısa vadede 0.14420$ ve 0.15722$ seviyesidir.. Özellikle 0.15722$ seviyesi tepesini geçtiği takdirde yukarı yönde ivmesi hızlanması sözkonusu olabilir takip edelim dostlar, bol kazançlar..

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Toygold ()

Hocam iyi ise yazda az moral bulalım

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Bende ki grafiklerde ayi mevcut değil. Simdi hedefleri yazarsam. Atma Ziya , yohhh artik diyecek cok kişi var :) bunu biz cay icerken konuşsak.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Matic sattım bugün iyi kar aldım geri alsam mı ne dersin sn codex

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Sabır biraz sabir altlara da sıra gelecek sepet yapmak çok önemli ve altkoinlerde alçalan, düşen trend çizgilerinin üstünde kırılım yapan altkoinlere odaklanmak NFT DEFİ ve BSC altkoinlerden özellikle parçalı bile olsa değerlendirmeniz l, sepetiniz olsun..

Kralfx44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben haftalık MA20'nin altında kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok diye ifade etmiştim..

Ayrıyeten haftalık MACD uzun süreden sonra yeşil yaktığını belirtmiştim..

Golden CROSS'un uzun vadede boğa sinyalini yaktığını grafiklerle açıkça belirtmiştim..

Satmayan ve burada ayı söylemleriyle milletin vebaline girenlerin hepsini engelledim başta gümüş sayfasından gelenleri..

Adgny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Anlaşıldı, o zaman 50K$ bandından 100K$ hedef hedefine gidilecek olduğu açıkça anlaşılıyor bu söylemlerinizden bunu anlamış bulunuyorum sayın hakim bey.. :)

Sayın hakim sene 2017'de vadeliler geldiğinde de BTC ayı piyasasına merhaba demişti..

Medyaya yansıyan bilgilerde vadeli işlem destekli bir BTC ETF'nin geleneksel spot tabanlı bir ürün olmasa da bu ay ilerleme kaydedeceğine dair güven oldukça yüksekti ve bugün bu onay gelmiştir.. Böyle bir onayın gerçekleşmesi için yıllarca süren mücadelede olduğu gibi bir ETF'nin BTC'ye yarardan çok zarar verebileceği iddiaları da konuşuluyor..

Buna ne dersiniz sayın hakim bey..

Ayı piyasasına yeniden girer miyiz sizce? ..

1BeğenmedimŞikayet

New_world_Bitcoin ()

Şefim saygılar bu dominance nezaman düşer.

1BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Bilmiyorum , ben haber takip etmiyorum. Tek satis haber okumuşlugum yok 2018den beri.

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adgny ()

Öğrenmeye çalışıyoruz usta ufaktan, siz ve gönüldaşlarınız sayesinde,
En kritik günlerde her an paylaştığınız bilgilere güvendik , çok şükür.
Hakkınız var kazançta…

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

hocam 18 ekimde değil miydi eft başvurusunun sonucu eğer tarih doğru ise btc 2 günde 75 k lara kadar gidebilir mi altlara sıra gelmeden düzeltme olursa çok kötü olur altlar için mi?

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Duserkende cikarkende elldekilerden full çıkılmaz. Max %50

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

#çiniçinbitsinbitcoin :))

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Mustafa Hocam @CoDeX© Hocamla dialoğu takip ettik kayda aldık 65 te eldekileri hayırlısıyla bi çıkabilsek ondan sonra elde usdt bekliyeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

En son CHZ ile ilgili grafik ve paylaşım yaptım hala güncel akümüle sürecinde zor bir altkoin alttan ekleme yapabiliyorsaniz en azından riskinizi minimuma indirmeniz veya % 50'si ile zamanınız oldugu sürece başka bir altkoinde al- sat yapmanız olsun..

emreckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

:) cin daha napsin. Yasakladim dedi. Yasaklandığını bi daha yasaklar en fazla :)

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erbil07 ()

Çin nerede dahil olacak usta :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Arada sizde şairlik yapın pozitif düşünün ki, sabrınız sayesinde kazanmanız olacak ki bu piyasa adamı vezirde yapar rezilde yapar, şair de yapar..

@Bozkuş_34

Adgny için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emreckk ()

hocam iyi akşamlar chz de hala beklemedeyiz zarar kes yapma düşüncesindeyim artık 6 ay oldu yorum yapabilir misiniz

2BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Ben haber başlığı veriyorum zabitlara geçilsin.
75 80 bandinda eft red yiyerek btc de 44 50 band arasi duzeltme yiyecek.

Yaz kızım.

Shokk btc de eft reddi :)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

ADA'da sıkıntı yok ki ben 0.043$'dan aldığımı biliyorum siz tepeden yakalanmissiniz maalesef bizlerde sabır yok..

Ada haftalıkta hala olumlu, majorlerdendir ve 3.101$'i gördü projesi ve altyapısıyla bence markette kendi yerini sağlamlaştırdı diyebilirim, yavaş yavaş mega boğa da özellikle majörler ve ADA'da ön plana kendini atacaktır..

ufuk000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sadıkcann ()

Hocam nedir o bende alayım

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Kralll aylar once portfoy attin ya bana ben burda bittine inanmiyorum devamke dedin ya o aklimdaydi harbedende btc 2x i geçti hakli çıktın sözün boş çıkmadı sana olan saygim daha çok artti bir kaç abim daha var hodri ustada demişti oda okuyorsa burdan selamlar

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Takip etmiyorsunuz değerli kardeşim hergün aynı şeyleri yazıyorum, 3 gün önce de yazdım bugünde yazdım..

New5050 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

2'li tepe yaptı diye düşünecek herkes ve düşecek diye bekleyecekler ama her ne kadar sen temel bilgilere inanmasan da, BTC'de EFT onayı var resmi yazılar var teknik çalışır, haber arkasından gelir ona amenna.. Yeni ATH beklentim zaten mevcut hele hele haftalık MA20'nin altında kapanışlar yapması bu beni pozitif düşünmemi sağlamıştı.. Zaten geçtiğimiz haftalarda da haftalık MA20 seviyesi kırılmadigi sürece sıkıntı yok ve Golden CROSS oluşumu da mevcuttu, haftalık MACD ta uzun zamandan sonra yeşili yakmıştı.. Nisan zirvesini geçerse 75K$ ilk hedef hedefi görünüyor ama 70'te düzeltme gelir gibi geliyor bekleyelim görelim bakalım..

0BeğenmedimŞikayet

Flankes2121 ()

evet hocam btt var hot wın dent var bi miktar sıra gelirmi onlara

Flankes2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Iki tane kritik viraj var 5$ ve 6.10$ sonrasini sonra konusalim bu seviyeler geçilsin

atmetmuti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Altlar zaten yürüyor. Sizin elinizdekilerin daha zamani gelmemis olabilir.

Flankes2121 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Adgny ()

Geceye renk kattın hoca, hep grafik olmaz değilmi :))

1BeğenmedimŞikayet

ufuk000 ()

Araya ADA yı da ekleye bilirmiyiz hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum