Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 14:33:15
EUR 34.6543 14:33:15
USD 32.4592 14:33:15
ALTIN ONS $2294.1600 14:33:15

Konu: Gümüş kapanış değerlendirmesi YTD

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş
< br />her şey yolunda giderse 6.73 6.83 test edilir
video da da söylediğim gibi hiç bir şeyin garantisi yok rakamları destek dirençleri takip önemli

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Geçmiş olsun abi. simdi gördüm bende

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

iyisin ya gerisi onemlı değil

0BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Estağfurullah hocam ne demek. Eksik olmayın. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

herkese ttelekkürler geç dönebildim anca toparladım
@TEK571 @REŞAT12 @Ravza_ @Gzdee @Yaseminnisa @hkaratas @Egeliinci @scorpio

Sinay57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kardeşim herkese teşekkürler kimseye dönemedim kusura bakmayın
@Yasing @calculator @BAFRALİ5516 @YUSUF_ENES16 @Kün_ve_yekün_ @37depdep @NİYAGARA @NİLSUDE
@Al_Işık

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Hatirladim. Ama 6.38 i bile kirdi dusecek sandim offf giden gitti napim eldekiyle devam ederim

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam bu yorumu hatırladınız mı

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

ma dusuyor

0BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

@hakan7038 hocam merhaba, son durumunuz nedir acaba?

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allah razı olsun

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Hayırlısı bakalım ne olacaksa olsun. Düşerse toplarız bir yerden, çıkarsa elinde gümüş olanlar için seviniriz

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Sağlam çıkabilir de

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Iyi bari rahatsizim bakamiyorum cok ta anlamoyorum elimde kalacak yine sandim siz sattiniz mi yada satinca yaziyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Kırılmış görünüyor. Opec toplantısı var saat 13:00 dikkat et sağlam salabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

6.42 kırılmadı

Yola devam

Bugün 6,52 Üzeri bekliyorum

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

6 42 kırıldı diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Abi bu gumus olumsuza mi dondu sattinizmi siz en son satmadim yazdiginizi goruyorim ama paylasimlarinizda ama

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinci31 ()

Çok teşekkür ederim abi büyük ihtimal yüksek gelcek abi sevgiler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

heros ()

sence oynamadan bu enfilasyonu
dusuk gostere bilirler mi
firmalar gramajlarla aldatiyo
bunlar rakamlarla
fark yok bence
")

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Faizi, enflasyon düşüyor ya da düşecek diye indirdin. Buna rağmen artış devam ediyor ve senin yaptıkların piyasa gerçekleriyle örtüşmüyorsa sorun yaratır ve bana göre kur yukarı hareketlenir ya da düşme ihtimali ortadan kalkar. Piyasa gerçekler üzerine kuruludur, vatandaşa benzemez. Reelde gerçekten düşüş varsa ve rakamsal oynamalar yoksa kura olumlu yansır ve geri çekilme gelebilir. Sevgiler saygılar.

Acemialtinci31 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinci31 ()

Yuksek çıkarsa ne olur hocam

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bende de öyle kardeşim. Saat 10:00 da try enflasyon rakamları açıklanacak. Dikkatli ol. Şimdiden dolara bağlı gümüş tl rakamları için a planı b planın hazır olsun. Bir gözünde gümüş ons da olsun. Ortaya çıkabilecek rakamsal değerler konusunda panik yapmadan hareket edersin o zaman. Stabil devam ederse sorun yok zaten. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Acemialtinci31 ()

Bugün gümüş ne olur hocam sizcr

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Banka satışı görmedi

9BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim bende en son 6.46 görülüyor.6.49 da sat talimatım vardı, çalışmamış. Bende gümüşler duruyor. Gümüş onsda macd histogramları azalmaya başlamış. Ancak saatliklerin gücünden faydalanarak tekrar 6.46/47-6.49 denemesi gelebilir. Geçemediği noktada kar realizasyonu yaparım. Destekleri yukarı çekerek devam ederim. Şu anda 6.42 kırılırsa satarım. Yukarıdaki rakamları zorladı ona göre 6.45/6.47 gibi destekleri yukarı çekerim. Yani arttıkça bende destekleri yukarı çeker ona göre satış yaparım. Ancak şunu dünde belirttim, her geri çekilme bir yukarısı için alım fırsatı mı, şu anda öyle görünse de altın onsun hala 1760 geçememesi şüphe uyandırıyor. Takip eder gerekeni yaparız. Ben işe gidiyorum. Sağlıcakla kalın. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamunaleykum hocam

Gümüş gram yükseliş devam eder mi

SATIŞ yaptınız mı

Gece 6.492 ye kadar iğne attı

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can adaşım, indikatörlerde toparlanma var ve onslar rövanşa hazırlanıyor demiştim. Saatlik ve dört saatliklerde geri çekilme görülebilir. Ancak bu yükselişin tepki yükselişi mi yoksa her geri çekilme alım fırsatımı bunu nasıl anlayacağız? Dolar endeksi ve abd on yıllıklar öncü niteliği taşıyacak mı? Söz konusu bizim iç dinamiklerimiz olunca iş tamamen farklı işliyor adaşım. Örnek yarın bizde önemli veriler var. Enflasyon rakamı açıklanacak. Piyasaya yedirebilecekler mi? Piyasa bunu yiyecek mi? Ortaya çıkacak rakam ne olacak? Bu işin bir kısmı. Gümüş ons da aşağıda 22.50, yukarıda kendi içinde oluşturduğu düşüş trend çizgisi kırılım rakamı 22.56. Arada sıkıştık kaldık. Devamında 22.80-22.97 ve çok önemli 23.15 rakamı var. İlk etap burası. İşte bunu görebilmek için pozisyonumu korudum. Kendime sınır belirledim.22.50 kırılırsa kar realizasyonu yaparım. Düzeltmenin bittiği yerde geri alırım. Grafiksel takip şart. Çok dikkatli olmalıyız. Teknik anlamda oyun içinde oyun dönüyor. Buradan her geri çekilme alım fırsatı olacak şekilde devam mı edecek, yoksa haftalıkta az bir yer kaldı dediğim boşluğu kullanarak son bir dipten sonra mı tekrar 6.64 leri göreceğiz, şu anda öngöremiyorum. Onun için rakamsal takipde yapıyorum. Sevgiler saygılar.

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Geçmiş olsun üstad, ellerinize, yüreğinize sağlık, çok güzel olmuş, sağolun, varolun...

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkürler emeğinize sağlık. İnşaallah

0BeğenmedimŞikayet

balçiceği ()

Hocam elinize emeğinize sağlık çok sağolun. eğitici ve bilgi dolu bı video teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum