Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0751 02:42:37
EUR 34.8329 02:42:37
USD 32.3761 02:42:37
ALTIN ONS $2309.1600 02:42:37

Konu: Gümüş Ons Cypher(ytd)

Herkese günaydın dostlar.
Gümüş onsta gerçekleşmesi çok yüksek ihtimal olduğunu düşündüğüm bir Cypher kelebeği.
Tabi 21.50 Altın da kalmazsak inşallah ve çok kritik seviyeleri aşması gerek. İlk önemli engel 100 haftalık hareketli ortalama olan 22.80-85 sonra bir kritik seviye de 24.85-25.00 civarında
ama hayırlısı, hedef 27.20 eğer doğru ilerlerse.ytd
Bol kazançlı günler cümleten.

Yorumlar (186)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu 1 Aylık formasyon çalışmam yeniden aktif. Bu kez daha güçlü.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba arkadaşlar.
Tahminlerime göre bu cypher eğer doğru ilerlerse çok büyük bi boğa başlangıcı olabilr gümüş ons için. Çok yakında yeni çalışmalar ile birlikte olmak dileğiyle. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sıkma canını nasip vardır bi hayır. Zaten ben gördüğümde geçti başta yazdığım 7.21 geldi ve çabuk çıkmış takip edemedim fazla o ara

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

:(
Etiket yap demiştim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Öyle bir mesaj görmedim sanırım, hatırlamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hatırlarsan kahve içmeye gideriz demiştim 7.21 gelirse ama Fed günü olduğu için şak diye hızlandı.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim umarım iyi olur

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Bu kadar bekledik biraz daha bekleriz
Tl olarak her nekadar kârda olsamda ons yükselmeden satmaya elim gitmiyor bir türlü, usd ile almıştım o yüzden zararda hissediyorum..
Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen güzel dedin :)

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

24 ustunde bi tutunsa oraya giecekte
ondan dedim.
broo
")

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ons her yer direnç bro :))burası direnç mesela 24.05 falan. 7.48 de TL direnci. ytd ama kritik olan 24.84

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

bro
bu ons direnc. nereydi
")

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben yazdım ama etiket yapmadım takip edersin sansım. Tabi ben bile kesin emin olamadım zaten emin olana kadar 1 günde 30 Kr artış oldu Emel

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Bana bunu daha önce niye söylemedin peki boss

Etiketle demiştim :(

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şahsen şu an ben gümüş almasam da 3 te iki gümüşte olurdum. Tabi ama sizi bilemem. Bu fm ye güveniyorum çünkü stabil ilerliyor ama ne olur bilinmez piyasayı yazanlar değişik haber ve veriler fm teknik falan dinlemez o sebeple ekte Nakit olması her ihtimalde emniyet kemeri sağlar. Ne kadar risk alacağınızı kendi vade ve risk algınıza göre belirlemelisinz. ytd

Faruki56 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faruki56 ()

7.21,7.26,7.34,7.41 dört parça şeklinde yarı yarıya gümüşteyim. Şimdi çift yönlü düşüş ve yükseliş senaryoları konuşuluyor. Bozup mevcut karla yetinmek mi? Girip muhtemel Kara yönelmek mi? Yarı TL ile bekleyip pozisyonu muhafaza etmek mi? sizce...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar

Duygum58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sıktılar artık hep aynı seviyeler bro :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba. Ben kendim her aşamada yarı yarıya bazen 3 e 2 şekilde risk alıyordum ama herkesin vadesi risk algısı vs farklı olabiliyor.
Makul olan full girmemektir diyelim. ytd

Faruki56 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba teşekkür ederim. Vade vermek doğru çıkmayabilir ama Kasım sonu Aralık başı gibi olabilr.
Yine de detaylı bi ara incelemeye çalışırım inşallah. ytd

CEYLO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Duygum58 ()

Hocam elinize sağlık, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

broo
su 24 bi hizli gecsek
gerisi corap sokugu gibi gelcek
en ytd lisinde
")

0BeğenmedimŞikayet

Faruki56 ()

Üstad bu aşamada yarı yarıya mı girmek mantıklı.

0BeğenmedimŞikayet

CEYLO ()

Emeğinize saglik,
Hedef için vade nedir?

8BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba iyi akşamlar gümüş sayfasının değerli insanları. Gümüş ons için
1 aydan daha önce çizdiğimiz bu çalışma görmüş olacağınız gibi stabil olarak ilerlemektedir.
Kritik eşik olan bir seviyeyi aşamayıp geri dönmüş ve tekrar yola koyulmuştur. Aynı zamanda aşamadığı o seviyeyi aşmak adına güç toplamış ve de açık bir TOBO oluşturmak durumunda olmakla birlikte bu di 23.04 civarına düşüş yükselişin onay alma hareketi de olabilecek olmasından mütevellit istikamet yukarı olduğu aşikardır. Yine aynı seviye düşerken olduğu gibi çıkışta da bize güçlü direnç teşkil eden 24.84 olarak karşımıza çıkmakta olup bu da TOBO boyun hattı olan seviye demek yanlış olmayacaktır ve kırdığında görece daha hızlı şekilde yaklaşık 3 dolar kadar yukarı atma potansiyeli vardır ki bu da zaten bu Cypher'ın da D noktasını verecektir yani 27.20 civarı üç aşağı beş yukarı.
İnşallah doğru ilerlemeye devam eder. Lakin her daim temkinli olmak da şarttır, her ne kadar güzel ilerlerse de teknik olarak bir senaryo olduğu unutulmamalıdır o yüzden yatırım tavsiyesi niteliği yoktur.
Herkese bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte bilen biliyor kritik direnç seviyelerinde kar satışı da geldi. 24.80-25.00 bandı bekleneni. Ama güzeldi ve desteklerde akımlar devam edebilecek gibi. Bakalım 21'de 4 saatlik kapanış nasıl olacak. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Nasıl da gelmişiz kritik olarak belirttiğimiz seviyelerden birine daha. Dibi yakalamak adlı bu çalışmam umarım herkese faydalı olmuştur dostlar. İnşallah devamı kanadı tamamlamaya D noktasına ulaşmaya diyelim.ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam dostlar, risk alabilirim diyenler için güzel fm, lakin kritik seviyelerde dikkat edilmesi gerekli hala tobo yapmak üzere geri çekilme potansiyeli de unutulmamalı ama o kesin diyemem bu daha etkili olabilr. Duruma göre ki TOBO ya evrilse dahi geri çekilmeden sonra bu da devam eder ve tobo esasen olumlu bir fmdir bilirsiniz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah :)

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Hadi hayırlısı :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum