Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:57:33
EUR 34.9839 21:57:33
USD 32.2051 21:57:33
ALTIN ONS $2414.8350 21:57:33

Konu: Dolarda son durum.

Dusus devam etmekte.
Ema 100 cuma gunu asagi yonde kirilmis ve altinda kapatmisti.
1. Direnc noktasi 8,29 tl burasi kirildiginda. Ema200 e kadar yolu var.
2. Direnc noktasi Ema200 8,10 tl
Bu nokta kirilirsa trende kadar yolu var.
Yatirim tavsiyesi degil.

Yorumlar (122)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Dusuncenize etki etmeyeyim karar yatirimcinin ben al diyemem sat diyemem hakkim yok beklemekte fayda var. 8,08-8,10 dususten sonra 8,29 bir gorecektir o araliktaki kar kardir derseniz o olur. Oradada cok dikkatli olmak gerek.
Yatirim tavsiyesi degil.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Ayristirici uslup degil. Sen kabul etmiyorsun ne yapayim simdi ona olmaz buna olmaz. Sahne senin davul calmaya diyorsun:))) bu arada zurna calan Arkadasim yok birlikte calalim :)))

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bende küçük yatırımcıyım ve sizin dediğiniz gibi 8.30-8.29 kırılması ihtimalinde parçalı alım yapmayı düşündüm yani tuzağa düştüm demekse birazdaha beklemek uygunsa bekleyelim o zaman ytd

muhcemucar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

mutluluğum için çabaladın dostum; ))teşşekürler herkes kendisi gibidir kimse kimse gibi değil ayrıştırıcı dilini sevmedim ve tebbessümle

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Sen mutlu olman icin dolar 20 tl olacakmis yatirim tavsiyesi degil. Sirf senin gibi dusunenler mutlu olsun diye

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

iyi davul çalmaya devam ediniz sahne sizin; )))

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Zamani geldiginde yukarisini cizeriz dususu tamamlasin. Dunyada pahalilik var Turkiye de mi var saniyorsun. ABD enflasyon 5,4 13 yilin en yuksek enflasyonu. Abd hersey gullukgulistanlik degil.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

önce biraz geri çekilme olacagını düşündügüm için sonrasında yukarı grafige bakmamışsın sanırım :) sarı ve yeşik çizgiler öncelikli senaryom. gramda da 700 lü rakamlarda zirve beklentim var ayrıca

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

o ihtimalide deseydin dostum; )))neden demedin

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu grafikden nasıl öyle bir sonuç çıkardınız anlıyamadım 2 tane ihtimal 9,50/ 10 lirayı gösterirken !

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

dların değeri 15, gramın bin gümüşün 15 dur; ))ytd

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

8,29 bir miktar altina dusecektir hatta Ema200 un altina sarkacak oradan bir yukselis yapacaktir bu olayi goren Kucuk yatirimci alacaktir tekrardan 8,29 gorecek buyuk yatirimci burada satisa basllayip kucuk yatirimciyi terste birakacaktir. Bu dusunce yatirim tavsiyesi degil ön gorudur. Kucuk yatirimcinin elindekini azaltma tabiri cayizse calma olayi .
Yatirim tavsiyesi degil.

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

senin grafikte gösterdiğinin yukarısı varmı çok merak ediyorum; )))herkes pahalılıktan kırılıyor ve herşey sen güligülistanlık göster

5BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bende de durum böyle hocam 8 bölgesi kırılırsa 7,70/60 bölgesi gündeme gelir daha altını
da kayması senaryosuda var ama onun için ülke genelinde büyük degişiklikler gerekli gibi...

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sizden Allah razı olsun.
Dolarda 8.30 önemli destek kırılmasıyla aşağı yönlü düşüş görünüyor diğer ihtimalde 8.30 desteği kırılamazsa buralardan parçalı alım fırsatı olabilir diye düşünüyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Nasil memis cikip altin 550 600 tl olacak diyerek insanlari terste biraktigi gibi dolarda da ayni gumuste de ayni. Insanlarin elindekileri calma insanlari fakirlestirme varliklarini azaltma politikasi. Ytd

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

bencede en fazla 831,699999a kadar iner aşağısı yok ytd; )))yoğ, ve tebbessümle ve herkese ve bay- berate hariç @Bay_Bayburtlu ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederim o açıdan bakmadım, yine birçok insan terste kalacak o zaman hocam, yükselcek algısı veren bir manipülasyon ekibi var o zaman ekonomi sitelerinde geçen yıl altın ve aldıranlar bu yılda dolar aldırdı millete, yazık o zaman, ana para için aylarca bekleyiş başlar.

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Duyumdan ote ABD de dolarin degerlenmesini istemiyor dolarin deger kazanmasi islerine gelmiyor. Ithalat artiyor, ihracat azaliyor buyuk kayip demek. Daha dolarda dusus olacak buradan dolar almak risk benim dusuncem.
Yatirim tavsiyesi degil.

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Aynen hocam, bir gece ansızın fırlar herkes alıp yığdı bu kadar insan boşuna almaz bir yerden duyum vardır gibime geliyor:)

1BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Allah razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Son zamanlarda boyle oluyor dusuyor dusuyor bir gece pat firlamis. Aklindan cem boyle istiyor deme dolarin stabil gitmesi herkesin hayrina ama boyle olmuyor bir bakiyorsun patir patir dusuyor bir bakiyorsun gece yarisi firlamis.
Yatirim tavsiyesi degil.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Zaman ne gosterecek gorucez lakin cok dusen dolar da zarar demektir cok asiri cikmasi gibi senin dedigi 8 alti 7 77 falan gelirse alimlar cosar bu hic iyi olmayacak

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Allah razi olsun.

Kasıbeyaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasıbeyaz ()

Emeğinize yüreğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Q777 tebrik almak icin yapmiyorum veya bu ortamda tartismak icin yapmiyorum. Ema200 altina sarkinca 20 kurusluk yukselis yapacak 8,08- 8,1 dusunce oradan 8,29 cikacak orada biraz takildiktan sonra asaga devam
Yatirim tavsiyesi degil.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Faiz indigi zaman a kadar bu yolu izler eylulde faiz indirimi bekleme ekimde o da enflasyonda dusus yasanirsa .
Yatirim tavsiyesi degil.

Kral26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Baskan 200 gunluk gelsede fazla altinda kalmaz yinede gelirse dedigin rakm tebrik edicem

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Benlik birsey degil. Dususten zevk almiyorum kurban bayramindan beri hatta daha oncede olabilir soyluyorum. Guzel birseyler olsa hemen soyleyecegim.
Yatirim tavsiyesi degil.

Kasıbeyaz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum