Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:22:16
EUR 34.9839 21:22:16
USD 32.2051 21:22:16
ALTIN ONS $2414.8350 21:22:16

Konu: Dolarda son durum.

Dusus devam etmekte.
Ema 100 cuma gunu asagi yonde kirilmis ve altinda kapatmisti.
1. Direnc noktasi 8,29 tl burasi kirildiginda. Ema200 e kadar yolu var.
2. Direnc noktasi Ema200 8,10 tl
Bu nokta kirilirsa trende kadar yolu var.
Yatirim tavsiyesi degil.

Yorumlar (122)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam düşsün artık şu gram:(

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu yıl olmaz şurda 5 ay kaldı zaten :)

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ssstemel ()

Kaçmış beklenti

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Siz söylenenlere kulak asmayın herkesin çıkarı yönünde beklentisi bende dahil. Yıl sonu fiyatlamasi grmdada dolardada zaten yapılmıştır düşmesi sonucu değiştirmeyecek. Elinize sağlık tşk. @muhcemucar

muhcemucar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Akıncı hocam merhaba 700leri bu yılki zirvemi görüyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Emeginize sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

senle klarnet çalarım hüsnü abiyide çağıralım; )))

1BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Farkındayım kardeşim inan sen gerekeni söyledin tartışıp mapusa gitme falan diye bende söyledim bazı arkadaşlar aşırı tepki veriyor o yüzden hatırlatayım dedim kazancın bol olsun.

serdar4949 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Baskan 200 gunluk 8 10 ona istinaden soyluyorda bosver takilma

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Tamer abi maksat ifşa etmek millete daha fazla zarar verdirtmemek

Trc_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Ben sözumu yemem o 7700 dedi ben 8100 ze alsan bile istifa edecem dedim

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Niye tartışıyorun ki o arkadaş geçen Gr kademeli 396 görecek diye yorum attı sonrada ben engelledim bu kadar gerek yok tartişmaya engelle geç hiç sıkıntı yapma bırak isterse o liraya düşecek desinler engel iyidir.

1BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Sakin ol baskan gelir dedikleri gelmzse zaten burda yazdik aklimizda cok laf yiyecegi kesin bnde ihtimal vermiyorum soylediklerinede bakalim

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Dogru söyluyorsun abim

Trc_2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Serdar kardeşim benim bir huyum var bazen yazıyorum da burada net rakam tarih veren şuraya gelecek şu rakami görec ek falan filan neyse diyenleri ve sonrada inkar edenleri ne kadar kişi varsa hepsini engelliyorum hiç düşünmüyorum bile engel iyidir boşuna tartışma iddiaya bile girme değmez engelle geç tavsiyemdir.

1BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Ben kuyumcuya 450 gelsin istifa ederim dedim kendi yanaşmadı boşver sende uğraşma:))

1BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Biri dolar 7700 lere kadar gecşiyecek demiş bende 8100 den alırsansa istifa edecem gelmesse sen edecen ben sözumun arkasındayın başkan bıktık artık bunlardan

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Sakin ol Serdar kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Anlastik hayirli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Burda herkes şahit dolardan gr gecme ayşeyi göster fatmayı ver yapma dolar 8100 lere duşerse burdakiler şahit istsifa edecem duşmesse sen isstifa edecenmi 1 ayda muddet

1BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Dedim demedimmi diyorum.
Altina yatirim tavsiyesi degil demisim. Almi dedim satmi dedim. Ona bakarsan 470 tl aldina dusmeyecek demissin duserse sen istifa edecekmisin.

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Orayada kahin gibi yazmişsın 8200 ordan 8080 7700 olabilir yazmişsın yazıların orda duruyor

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Kafamı buluyon oraya yazdıkları oku dolar 8080 ne gelecek diyon yeni bir uye yazdıklarından etkilenip zararla satmış

1BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Sizdende allah razi olsun.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Ilk once kimseye sat al demedim dememde kimsenin hakkida yok. Bir emtia alip bir Gun icinde dustu diye satilmaz. Istifa etme konusuna gelincede ederim.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkürler, almam gereken cevabı aldım bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Yazdıklarını bi okusana dolar 8200 ordan 8100 ordan 7700 olabilir demişsin ben itibar etmem sen ve senin gibilere ama burayı takip eden binlerce insan var az önce biri cuma gunu dolar almış senin yazıları okuyup zararla satmiş kendinden o kadar eminsense o dediyin rakam gelmesse istifa edecenmi milletin kafasnı karıştırma ah alırsın cıkar senden

1BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Aldirip aldirmayacaklari beni ilgilendirmez. Inanmiyor olsam burada bunu paylasmam. Soruyorum sana Ahmet veya Mehmet artacak dediginde inanip aliyorsun terste kaliyorsun sıkinti olmuyor ben grafigi cizip paylastigimda niye sıkıntı oluyor. Bu sayfada dusecek diyenler yorum yapmasin yukselecek diyenler mi yorum yapsin.

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Sen kendi yazdıklaeına inanıyormusun dolar o rakamlara gelirmi gelse bile aldırırlarmı

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

2. ceyrek buyume verileri bir kac gune aciklanacaktir %19-22 araligi gelebilir bu yabanci yatirimciyi cekecektir. Yabanci yatirimci geldikce dolarin dususu hizlanacaktir.
Yatirim tavsiyesi degil.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum