Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 20:51:17
EUR 34.9839 20:51:17
USD 32.2051 20:51:17
ALTIN ONS $2414.8350 20:51:17

Konu: Dolarda son durum.

Dusus devam etmekte.
Ema 100 cuma gunu asagi yonde kirilmis ve altinda kapatmisti.
1. Direnc noktasi 8,29 tl burasi kirildiginda. Ema200 e kadar yolu var.
2. Direnc noktasi Ema200 8,10 tl
Bu nokta kirilirsa trende kadar yolu var.
Yatirim tavsiyesi degil.

Yorumlar (122)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Serdar B yılmaz denen şahıs da buna benzer yorumlar yapıyor mantığa dayalı bir satır yazı yazdım bana cevabı burası Türkiye oldu. o yüzden itibar etme derim kafaya takma.

serdar4949 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Tartışın o zaman ne diyeyim ölümlü dünyada üzün birbirinizi

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Öznur hanim bende sizinbu yuzden arkadaşla tartışıyoruz konumuz bu

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Sakin kalalım zararımız çok satıp ne yapacağız mecburen bekliyeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Bildiyi hic bişi yok milleti panikletip zararina sattıracak bende bilmiyorum eline ne gececek

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

serdar bey kimse bilemezki bunu piyasa ne nerse o oluyor boşuna kalp kırıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Artık ona cevap bile vermem 20 sonra rakamlar gerekeni yapar

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Neyi paylaşamıyorsunuz acaba sakin olun lütfen @serdar4949

muhcemucar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Beni zorla konuşturacan sen bildinde ne oldu birden ciktin ortaya dolar 8100 olacak dedin sonrada 7700 lere gelecek dedin bende sana ne dedim olmaz dedim doların senin o dediyin seviyelere kadar gevşemesi icin ulkede herşeyin gulluk gulustanlık olması lazım ben senin gibi grafik cizmem piyasanın dinamiklerine bakarım 20 sonra dolar 8100 duşerse seni tbrik eder istifa ederim burdan sözumu yemem umarım sende sözunde durursun başkada uzatmaya gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Serdar sen ne biliyorsun mesela. Onca Kisi terste o sira neredeydin? Dusunuyorum gazcilarin arasindaydin.

0BeğenmedimŞikayet

izzooo_06 ()

Kac dolar almis la:))

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Bahti kara musa 8350 dolar aldi gene duştu

izzooo_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Adam sanki kahin gibi duşecek dedi ondan biraz dalaştık 20 gun kaldı dolar 8100 gelirse ben istifa edecem gelmesseo

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

izzooo_06 ()

Serdar sen full gramdaydin demi baska bisey yoktu

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

20 gun kaldi haberin olsun

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Ben burda insanlarin zarar etmesine sevinecek kadar kötu bi insan dwyilim sadece bilmediyin şeyler hakkinda öneride bulunma

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kardeşim kimseye kizmamak lazım kendi görüşü yazar ama biz de uzun zamandir diyoruz ki böyle durumlarda gelirler 7.70 te derler 7.50 de orasi gelse 7 derler bu değişmez o yüzden alim bekliyorsanız desteklerden kademeli alın diye
Senin arıcılığın ile kendi görüşü mu yine yazayim usd 8.27 8.18 8.08 alırım alti gelirse gelsin
Gbp 11.40 tan 11.20 ye alırım gerisine bakmam gram 482 den 473 e alırım gümüş 6.29 a kadar alırım bunların altı gelse de anlik gelir
Ya da yatırım tarzına göre bekler usd 8.41 üstü alir gram 488 üstü alır gümüş 6.58 üstü alır ytd

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Kızmayın hemen herkesi hoş karşılamak lazım

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Goruyorum ne oldu. Duserken sesin cikmiyordu hic dedimmi Serdar nerede diye. Bugun islerim yogun bir Arkadasim msj atmis serdar seni soruyor dedide bakmmak zorunda kaldim. Ben kisacasi aciklayayim uste ciktim diye sevinme alta dustun diye uzulme. Enflasyon yuksek cikti ondan dolayi dalgalanma. Saat 15:30 abd issizlik verilerini paylasacak 5,2 beklenti ancak agustosun 3. Haftasi 5 bine yakin issizlik odenegine basvuru olmus issizlik orani 5,2 fazla gelecek dolar dusecek sonra ne diyeceksin. Sana soz verdim dedigim olmaz ise birakacagim dedim mi dedim ben sozumu tutarim. Sen canini sıkma sizler yeterki kazanin.

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Doları göruyonmy

0BeğenmedimŞikayet

muhcemucar ()

Burdayim Serdar buyur

1BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Haklısınız ne diyim

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Nasip serdar bey, nasipten ötesi yalan biz alın diyenlere uydukta ne olduki:))

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Bir çok kişiye aldırmadı öznur hanım 8100 hatta 7700 olacak dedi dün alanlar bile bu gün kar yazdı

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

ohhh aldırmayan sattırmayan daha kimler var serdar bey, herkes görüşünü paylaşıyor işte kötü niyetli değildir cem beyde. Teşekkür ederim iyiyim siz nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Milleti korkutup aldırmadı acaba buraya girecek yuzi varmış diye sordum öznur hanım bu arada nasılsıniz iyimisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

niye sordunuz serdar bey

0BeğenmedimŞikayet

serdar4949 ()

Bu arkadaşı gören olduğu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Olsun hocam altinda alalım onsuz olmaz :)

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sadece altından ibaret degil piyasa düşerken burada ömür tüketmeye gerek yok aslında şuan artması içinde kısa vade için bir neden yok farklı ürünleri araştır birazda bence

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum