Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:05:41
EUR 34.7748 23:05:41
USD 32.4684 23:05:41
ALTIN ONS $2337.9850 23:05:41

Konu: Gümüşte şartlar değişene kadar bana müsade ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Arkadaşlar siyah, kırmızı ve lacivert çizgilere odaklanın takip amaçlı ve kendi hareket planımı anlatan bir çalışmadır kimse için yatırım tavsiyesi değildir hiç bir rakamın geleceğinin garantisi yoktur bir haber veri akışı her şeyi değiştirir , her birey kendi riskini alır der hakan hocam

Herkese huzurlu mutlu bir hafta sonu diliyorum

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yorumların hepsi... asagı yukarıda yazıyor zaten.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

sinirlenmişsin üstat sakin ol şimdi okudum mesajları etmesin kimse istifa ne senin istifan ne diğer tarafın istifasının kimseye yararı yok

bak burda terste kalan yüksekten gümüş almış çok arkadaş var bingoya ihtiyaçları var

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnan çok daha fazlası faydalanıyor insanların takipçilerine bak bir o kadarı da sayfadan okuyor kazanıyor. Ama kayıp olduğunda savunan az insanların bir kısmında vefa yok.
Halk bilmese de H^alik bilir.

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

kardesim ben bu sayfaya arik bingo sayisi vermem
tiyo da vermem
bitti o is
iyi akasmalar

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bir kişi olsa yeter kardeşim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

güzel soru kesin her mesaja gelir 5 lira gelecek diyenlere ne zaman diye soranı görmedim ama

berk2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

berk2929 ()

Ne zaman :))

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size bir kişi iki kişi olumsuz dönüş yapsa bile yorumunuzun tekrar okunmasına vesile oluyorlar 100 kişi okuyor 50 kişi anlasa zarardan kurtulsa sevabı size yetmez mi?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tamam bende keskin yorum yapayım o zaman
Gram altın 563
Gümüş gram 8.22
Gelecek ne dersin etki eder mi :)

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Zamanla panik yapmamayı öğreniyor insan, inşallah herkes de öğrenir. Ancak bana bilgi olarak en büyük katkı sen ve Hakan kardeşinden geldi. Ciğerimin köşesi ciğerim de sıcak dostluğu ile destek oldu. Böyle olunca insan kendini yanlız hissetmiyor ve panik yapmıyor bence. Diğer katkısı olan kardeşlerim alınmasın inşallah ama sizi dost olarak algıladığım için bunları söylüyorum. Yoksa katkısı olan herkese Allah dan bereketli kazançlar diliyorum.
Ancak bu gümüşü bir köşede illa yakalarım bir gün:))

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

iste asil sorun bu kardeşim anlat anlat karşıdan hiç anlatmamış gibi bir dönüş gelince ben kendimi sorguluyorum galiba ben anlatamadım diye

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Evet beklentim :)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnsanların atıp tutmasına aldırış etmeyin. Burada pek çok ustaya saldırıp yorumdan soğuttular. Sabır ve panik yapmamak konusu da çok önemli.
Bildiğiniz gördüğünüz kadarıyla tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşmaktan vazgeçmeyin.
Anlatan kadar anlayana da iş düşüyor ayrıca insanlar da kendilerini geliştirmeye üzerine koymaya çalışması lazım.
İnsanlığın gereği bu. yoksa herhalde insanlık tekerleğin icadında kalırdı.

1BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Çok doğru tesbitler yapmışsınız sayın @Murat5635,
Gerçekten insanlar keskin, uçuk- kaçık ifadelerden daha çok etkileniyor maalesef.

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

elıne sağlık murat, lacıvert cızgıye dokunduğun 8.33 usd beklentın mı

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Simdi burdan biri konuyu sen her seyi çok biliyor musuna getirebilir
Ben hiç bir şey bilmiyorum kardesim
Ama piyasa da panik yapanın sabırsız olanin, her zaman zarar ettiğini iyi biliyorum tek amacım sabri ve panik islem yapmamayı aşilamak

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Bilmukabele:) like

4BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Bunu bir kaç kere yazdim adam soruyor zararkes yapayım mi?
Diyorum ki yaptığında alta düşünce tekrar alacak misin
Yoksa daha düşer mi çıkar mi derken bir bakmissin zararkes seviyesinin üstünde rakam
Teknik bilgin yok panik yaparım diyor o zaman zararkes yapma sabret diyorum
Aradan zaman geçiyor fiyat biraz geri geliyor bilmisin biri bak zararkes yaptırmadım simdi alttan alırdı diyor

Ne diyeyim kardeşim vallahi biri zarar yazınca kendim kaybetmiş gibi üzülüyorum biri kar kaçırınca kendim gibi dertleniyorum adam giriyor bir ons usd hesabi atıyor 5 olacak diyor bizim 80 mesajda yaptığımız etkiyi silip atıyor

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşte tam bunun için sizin sayfadan hiç bir yere gitmemeniz gerekiyor.

1BeğenmedimŞikayet

Koray27 ()

Elinize emeğinize sağlık Murat hocam, iyi hafta sonları diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

çokk haklısınız kardeşimin zararı katlandıkça cığ gibi büyüdü zararkesleriyle ..6.30 dan alamadı korkudan cuma günü 21 onslar 5 li rakkamlar işaret edildiği için ana paradan muazzam zarar var :(

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardesim ya bu sayfanın çok biliyorum havasi atıp hiç bir şey bilmeyenleri yüzünden insanlar panik işlem yapıyor zarar ediyor sinir oluyorum

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eline sağlık can Dostum, hayırlı huzurlu bereketli hafta sonu dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Ne diyeyim kardesim demedik mi herkesi okuma kararlari kafa karışıklığı ile verme diye

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bak uzun vadede kesin iyi yapmışım benim zaten vadeyi uzatmakta üstüme yok abim kaderim varmı ki talihim olsun; ((

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Melisada uzun vadede iyi yaptığın kesin
Kısa vadede zamanlama ve geçiş iyi mi onu ancak eylülde öğreneceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hoş geldin abla aynen sabreden karşılığını alır benim görmek istemedigim senaryo 5 ay önce ki senaryo (5.72 ten gümüş almayip gidip 7.70 ten alınması) simdi de 6.27 den almayanlar bakalım 8. xx olarak nerde tepeyi bulacak

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Emeğine sağlık kardeşim. uzundur yoktum. Nasılsın iyimisin. Bu gümüş ya 1,70 lerden nerelere geldiysek buralardan da daha yukarı gideriz. Sadece sabır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum