Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:43:47
EUR 34.9839 18:43:47
USD 32.2051 18:43:47
ALTIN ONS $2414.8350 18:43:47

Konu: gümüş tobo

A_Didem ()
Gümüş

atılan OBO çizimleri gelirse ve yukarı yön alırsa düşüş hızı ve gidişata göre bu yıl içinde, düşüşler yavaş gerçekleşirse o zaman biraz daha uzun zaman yani 2022 içinde formasyonlar hedefe ulaşabilir.

çizimler günlük ve haftalık grafiklerdeki büyük oluşumlardır. bu oluşumlar 1 ay 2 ay gibi kısa sürede gelmez. 6-12 ay veya düşüş hızı daha yavaş olursa 1-2 yıl içinde gelebilir.

Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece bilgi amaçlıdır.

EMTİALAR DİP YAPTIĞINDA DXY VE US10Y DE BEKLENİLEN GERİ DÖNÜŞ OLURSA EĞER GRAFİĞİN ÇALIŞMA İHTİMALİ YÜZDE 51.

LosAnarquista60

Yorumlar (638)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 16 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Siz onsa geçin ondan sonra gelsin 8.03 :)

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

8.03 gelmesi lazimdi 8.28 kirildiginda bakalim geri gidecek mi bilmiyorum

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Yukarı gitme ihtimali daha yüksek gibi hocam çünkü birkaç aydır düşük seviyelerdeydi

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Evet o zamanlar olur ama suan icin 8.66 en tepe duruyor ordan 8.54 8.58 asagi kirmazsa yukari gider ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Faiz indirimi olursa doları baya yukarılarda görebiliriz hocam

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dolar da suan icin cok yukari beklemiyorum :) gap olmadigi surece

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Dolar böyle devam derse destek verebilir. Tabi farklı gelişmeler olursa rüzgarın yönü yine değişebilir

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Demek istedigimi simdi daha iyi anlamissinizdir. 22.9 dan yukari donmesini bekliyordum ama asagi inince tehlikeli dedigim yerdeyiz.

Elmas55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Insallah alir blve 25.66 tepkisini aonunda verir dolar da desteklerde 7.3 ekim ayinda yanabilir. Dolar destek vermezse 7 lira uatune cikamaz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Ben de alım için bekliyorum ilk kez sizinle alacağım nasip olursa hocam :))

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sende sagol kardesim grafik attim ters bayrakli hedefleri yaziyorm 21.6 buyuk kirilan bayragin hedefi 21.8 5 de kirilacak bayragin hedefi 21.15 alti gelebilecek en dip seviye onumuzde ki 1 2 haftada sanirim. Ytd

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ne olacaksa 48 dk sonra olacak :) 5 ile 6 arasi karar bolgesi asagi hizlanirsa dusus yukari hizlanirsa tepki nereye kadar izlemek lazim genel yon suan icin asagi. Ben tepkiden fazlasini suan beklemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Tamam kardeşim çok sağolasın. Allah senden razı olsun :) bekliyorum. Diline yüreğine sağlık :)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Dolar güçlü duruyor ons salmaya başladı artık sizi alıp yola devam edelim:) son 48 dakika :))

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Alim icin de satim icin de acele etme derim cunku 21.6 gelmesi gerekiyor ters bayrak vardi asagi kirildi 22.9 da 5 mumunu asagi da yaparsa kirilmis olacak o yuzden almamak daha saglikli

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Eger 5 de yanacak mum 22.78 altinda olursa ihtimal var hatta 21.6 yuzde 51 gelmesi gerekir gibi birsey. Bende onu takip ediyorum. Yine de 22.2 asagisina iner mi onu da izliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

O şimdilik zor kardeşim. Tersten çıkmam için en az 4-5 defa daha büyük çaplı parite yapmam lazım. Dün 22.6x Li rakamları kaçırdım. Çok üzüldüm çok pişman oldum. Millete laf yetiştireceğime keşke alımımı yapsaydım dedim. Resmen sabote edildim :))
Yazdıklarını okuyorum şimdi. 22.78 i kıramazsa buradan gümüşe geçilir mi sence ? Gelecek hafta Çin bir kaç gün kapalı. Acaba Çin kapalıyken ABD meydan nede olsa benim deyip bir şeyler yapabilir mi ? Ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam sizi almaya gelebilir mi ons? :))

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Rica ederim insallah tersten biran once cikarsiniz

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kotu olasiliklar cok var onlari dusunme derim vade sorununuz yoksa birakin ekrana bakmayin yada dusus derinlestiginde zararkes yapacaksaniz yukari tepkilerde yapin derim. Dip rakamlar cok cok fazlasi da var ama ons da dusus olmadan dolardaki yukselis olursa belki kar bile yazar

Zazaki için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hosbulduk kardesim benim

celo_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

@Gümüş7 bacım üst yorumu oku da bir yol haritası çizelim. Dün kafamızı karıştırdılar alınacak malı almaz ettiler. Öylece yukarı çıkışına baka kaldım, sinirden.

Teşekkür ederim los kardeşim :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

5.88 li bir grafik var malesef insallh düşmez

0BeğenmedimŞikayet

Zazaki ()

Tamamda 5,80 rakamlar konuşuluyor herkesin dilinde buranın herşeyin kötü olasılığı olsa dip rakam Nedir fikrinizce

0BeğenmedimŞikayet

celo_57 ()

Los senmisin sen sen hoşgeldin.

2BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Vaeen varsa bosver kardesim cop olmayacakya illaki cikacak bence sabirla beklemek lazim

0BeğenmedimŞikayet

Zazaki ()

:(( bittik vallahi

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Buralardan zararkes yapmak bir nebze riskli dusmezse cunku yine zarar olur. O yuzden bu degerde zarar kes yap da denilmez yapma da

0BeğenmedimŞikayet

Zazaki ()

Evet öylede paramın 4 1 gitti hatta aştı bile daha fazla riske girmeden TL beklemek mantıklı değilmi

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Normalde hizli dusmeliydi ama dusmuyor belirsiligi seviyorlar yukari cikartabilirler

heros için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum