Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:24:40
EUR 34.8238 23:24:40
USD 32.3379 23:24:40
ALTIN ONS $2301.8900 23:24:40

Konu: gümüş destek direnç

destek direnç takip edebilirsiniz belki işe yarıyabilir.

en üst dirençi geçip üzerinde kalıcı olabilirse ve mavi trend cizgisini yukarı kırabilirse güzel rakamlar ay sonuna kadar gelebilir. ytd

üst dirençlerden dönerse ve 23.78 Altın a inerse o zaman biraz daha tehlikeli olabilir.

Yorumlar (178)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Ölen olmadıysa kıyamet koymamıştir. Meraklanmayın.

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

oysakı kıyamet koptu duymamıssınız:)

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

ben gümüşe marta başladım oyzden bilgim yoktu.

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Arkadasim kesje arasaydin o saatte de uyanip alaydik yaa

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

geçen sene ağustos ta aynısı oldu hatta sanırım tarihte aynı

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

satış aklımdan bile geçmedi benim alıma kitlendim ama başaramadım cripto paralarda alışkınım sert düşüşlere ama emtialarda ilk kez yaşıyorum ve artık temkinli olcam inşallah :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

işte bu durumda genel de almak yerine panikle satış yapılıyor ve satış genelde dipte oluyor

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ortım uykun cok ağır o kadarda seslendım aksam sana. )hayırlı olsun gumusten gozum korkmaya basladı

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bilmem oyun içinde oyun yoksa yükselir sana mesajlarım düşmüyor genelde

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

aynen bende 6.44 te aldım

Safakbey54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Mrb. ortimim.. PC'yi yeni açtım, gece 02:00 de olanları şu an gördüm.. Siteye bakmadan az önce, Vakıf Katılım'dan 6.66 dan bir parça daha portföye ekledim.. Kısmetten ötesi yok.. Toplamaya devam.. Bol şanslar ortimim.. (-3 elma/gönül alma- hesabında.. ).. Asla YTD..

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

saniyeler içinde aşağı bi hışımla inince insan ister istemez şok geçiriyor ve dahada çok düşecekmi acaba diye bir dakika düşünmek istiyor derken tekrar fırladı gitti derken alamadım :))

0BeğenmedimŞikayet

Safakbey54 ()

Aldırmadı ki 6.45 de alim verdi

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

duzelttım makas yuksektır soktan almak aklıma gelmedı gercı nakıtte mınık dususlerden guvenım kalmadı belkıde:(son mum alıcılı yetecekmı guclerı acaba toparlamaya?

-1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

iyi olmuş keşke 6.19 bizde görseydik alırdık :)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

mesaj atmıstım sana, saat 1.59 da 6.19 gordu rasyo 76 ya cıktı onsta 1690 gordu, hatta dedım surundurmeden oldurduler Allah razı olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Niye cikmasin ellerindeki mali cope mi atacaklar altin gumusu dunyanin en degerli metallerini tedavulden mi kaldiracaklar :)

2027 mayis hedefim 3423 altin ons 111 dolar gumus ons gelirse gelir gelmezse kendi bilir. O zamana kadar kisa da alacagim satacagim elimdeki grami arttiracagim. Ben dusecek bir daha cikmayacak diye almiyor degilim ki dusus bekliyorken neden alayim daha fazla gram arttirmak sonra sayip tekrar almak varken :)

Ben gunluk traderlik yapmam 10 20 30 kurus icin bazen hic islem acmam yon asagiysa 3 bekler sonra dibe yakin alir isterse 2 ay sonra tepeye ciksin o zamana kadar da satmam :) benim tarzim bu :)

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Kardeşim ben dedim 18 sen dedin 18.70. Şimdi üçün beşin muhabbetini yapmayalım :)) sen benim demek istediğimi anladın. Ben artık bu piyasayı elinde tutanların işlerine pek güvenmiyorum. Hızlıda inse yavaşta inse “ya çıkmazsa” ihtimalini göz önünde bulundurmak lazım.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

nasibi olan almıştır

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben treni kacirmam :) tren kacacaksa boyle hareket etmez 23.5 ustu mal kitleme yeri gibi duruyor. 23.5 24 arasi yada zarar kes yaptiriyorlar.

Oncelikle bunu anlamaliyiz bunu da nasil anlariz saarlik yukselis biter sonra dusus yavaslar anlariz. Hizlanirsa o zaman zaten mal kitleme olmus olur daha asagidan alirim. Ben 1 2 dolar yukardan alima hazirim zaten :)

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Los al bak tren kaçmasın sonra. 6.50 mi bekliyosun

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Simdi oncelikle ben 18 beklemiyorum :))

18.7 dolar 50 100 ve 200 aylik hareketli ortalamalarin kesisim yeri ve 25.5 altinda kaldigi her ay buraya inke ihtimali yukselir :)

Simdi buraya bu ay icinde gelirse ben yukselis bekliyorum. Buraya kasim gibi gelirse eylul ekim gibi gelirse ben 2022 de anca yukselis goruyorum.

Buraya 2022 de gelirse 2024 den once 30 dolar beklemiyorum :)

Yani dususler ne kadar hizli bende o kadar hizli yukaro bekliyorum dususler ne kadar yavas bende o kadar yavas bekliyorum.

Oncelikle 21.8 altinda hafta kapanislari yapmadigi surece de 20.8 altina inmez oyle ha diyince gelebilecek bir rakam degil :)

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Bende takip etmek istiyorum nerden takip edelim pc yok bende tlf bakicam ytd olmadan :)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Kardeşim çıkacak takati yok. Sanki ons aşağı indikçe güçleneceği yerde zayıflıyor gibi. Son bir defa daha denesin, o esnada alalım, çıkalım, gidelim :)) Ama şöyle bir durumda var; ihtimallerle konuşuyorum. Farzedelim % 0.01 ihtimalle de olsa 18.00 ons geldi diyelim. Bundan sonra herkes yükseliş bekliyor değil mi ? Abi, ya yükselmezse?

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

en iyisi paralı olandan almak diğeri de olmadık rakamlar veriyor 6.19 vermiş en düşük başka veren yok sanki

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Onu takip etme bence cunku geceleri 2 de aciyor gapli gosteriyor sonra.

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm teşekkür ederim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

inves aylıkta
haftalıkta 22.33
günlükte 23.35 çıkıyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

22.09 gorunuyor bende hem grafikte hem dip degerde.

Suan yukselisi rsi onaylamiyor ama geri cekilmelerde 23.5 altinda 23.2 var asagi kirilirsa tehlikeli gibi sen ne diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

grafikler de şaşırmış her zaman dilimin de farklı rakam var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum