Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:15:13
EUR 34.9058 03:15:13
USD 32.5433 03:15:13
ALTIN ONS $2330.6600 03:15:13

Konu: gümüş destek direnç

destek direnç takip edebilirsiniz belki işe yarıyabilir.

en üst dirençi geçip üzerinde kalıcı olabilirse ve mavi trend cizgisini yukarı kırabilirse güzel rakamlar ay sonuna kadar gelebilir. ytd

üst dirençlerden dönerse ve 23.78 Altın a inerse o zaman biraz daha tehlikeli olabilir.

Yorumlar (178)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@xxbirzamanlarxx orda terste birsey bulamazsan buna bak

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

18.7 dolar gelirse 35-39 dolar arasi beklentim var

20.20 den donerse 33-35 dolar arasi beklentim vardi.

Suan icin 21.8 olan yani 100 haftalik ortalamadan destek almis olma ve donmus olma ihtimali var. Fakat yukselislerin yine fake olmadigini anlamak icin kapanislarin iyi olmasi gerekiyor. Olumlu hava olusursa ve burdan donmus olursa simdilik 28.2 lere kadar beklentim var oraya ciktiginda tekrar analiz yapmak gerekir.

Zeynocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynocuk ()

Bu gr/tl de 5.20 lere tekabul eder dolarin bu haliyle... bu degerden sonraki hali için bir öngörünüz var mı

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ney kacinciydi?

Siyami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

Kaçıncıydı.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Siyami bu grafige bakip 22.09 da bir insan alamiyorsa bence sorun bende degildir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sende sagol kardesim

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Emeğine sağlık hocam, sağolun..

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Valla kardesim umut varda ışık kismini bulamiyorum suan tek temennim bolinger bandi icine attik belki yarin 24.12 yukari kirar biraz daha olumlu olabilirm ytd

Sewgi60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcuk0650 ()

Eridikçe eriyor bakalım :) son nerde duracak

Sewgi60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sewgi60 ()

Üstadım 27 bin zarar yandı tabelada hiç sitres yapmıyorum ama bankanın uygulamasında girmiyordum günlerdir bir girem dedim erimiste erimiş :) bir umut ışığı ver yaa :)

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Anladım teşekkürker hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

4 saaatlik rsi asiri alicili bolgede saatlik rsi pozitif uyumsuzluk yapiyor biraz da 4 saatlik rsi rahatlarsa yukarilara atabilir.

Yarin belki 8 72 denemesi yapip ordan 8.64 lere tekrar dusup indikatorleri biraz rahatlatabilirler. 8.63 ustunde kalmasi yukselis icin olumlu. Simdilik dusus gorunmuyor ama 4 saatlikde dusus basladiginda 8.48 altina inerse o zaman tehlikeli olabilir.

Yuzde 51 yukari gibi

GRAMCIYIZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Hocam dolar ne durumda sizce, bir yön yüzdesi alsam?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sert dususler yukselisi hizlandirir kademlu dususler yukselisi yavaslatir. Buralarda eger 1 2 kere boyle hareket daha yaparsa haftalik rsi de dusus biterse belki yeni ralliye baslar bu sekilde cikmasida zorlasiyor :(

GRAMCIYIZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Hocam yapma etme gözünü seveyim, mahvolduk, bittik zaten, gümüşe abandık, düştükçe aldık, düştükçe aldık.
O da düştü ha düştü düştü ha düştü
Durmadı teneke oğlu teneke :(((

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gelebilme ihtimali var gelir mi gelmez mi bilinmez.

Sefer42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sefer42 ()

Saka degilmi bu 187

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Rica ederim daha asagida da 18.7 var gelir mi bilmiyorum ytd

KAPLAN_NALPAK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPLAN_NALPAK ()

Teşekkür ederim. Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@KAPLAN_NALPAK bu sadece bu haftasonu analizi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@İflasss al oku ogren

1BeğenmedimŞikayet

Yasing ()

Teşekkürler sayenizde öğrendim. Oysaki Kuveyt Türk e mesaj yolladım normal uygulamada usd ile metal almak satmak için emir vermek yok diye. Görüşleriniz bizim için değerli geliştirme ekibine bilgi verildi diye bir cevap geldi. Tradeplus uygulamasında bu vardır oradan kullanın diyen olmadı. Tekrar teşekkürler.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

pıntılık yaptık zarar oldu

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Gözdem battim. 7. den çıkacaktım. iç sesim yine dogruyu demiş

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

var var da işlemiyor

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

yok dusmemeıs, bılmıyorum tesadufmu ? ons rsı gunlukte uyumsuzlukmu var, ıyı bır haber aradıkca:(

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

rasyo için de yazdım düşmedi
geçen senede ağustos ikinci hafta çakılmışız böyle tesadüf mü?

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

gelmedı mesajın sayfanda okuyorum

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ekrandaydım ızledım merak eden ben değilim

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum