Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 21:23:09
EUR 34.6697 21:23:09
USD 32.2496 21:23:09
ALTIN ONS $2312.1450 21:23:09

Konu: Platin ytd

Yorumlar (139)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Goktugaytug ()

İbrahım bey sıkıntı bızde yüksekten aldık 330dan 314kadar ındı 1hazıranda tekrar 330gordu baktık aslında asagıdan felan alınan varsa çıkmak gerekırdı en son 15tenmuZda 315den az sattım ondan sonra 300 oldu ertesı gün bır daha burları mal gıbı bakındık 300den ben bunu elde TL varken almadım düşer dıye 340oldu gene yakaladı benı 4aydır paramız rehın yapılacak şey degıl

ibonline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

44malatyla ()

Bende full bozup geç meyi düşünüyorum

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isar ()

Hocam bendeki platinin 3 de birini bozup gumuse gectim... en azinsan gumuste hareket olursa al sat yapayim diye...

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hatırlıyorum Kardeşim elimizden geldiği kadar ama bazen işte anlık gelişen olaylarda tahminden daha fazla hareket yapıyor hem çıkışta hem inişte bunda 8 16 trend var dedim ama nereye kadar çıkar onu bilemem platin 283 kadar çıkış yaptı beklentim 303 civarıydı belirtmesemde ama işte oraya kadar güç bulamadı palada aynı şekilde 735 kadar güç buldu cuma günü çıkış yapabilseydik şuan en kötü ihtimal burdan alsak dahi üstten aldığımız rakamı absorbe edebilirdik ama işte basiret bağlandığı zaman elden bir şey gelmiyor çeşke demekten başka

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Bır ara 170 bın ıcerdeydım hatırlıyormusun abı bana hep bole tesellı verıyordun ve ozman bır cıkıs yolu gostermıstın coksukur cıkmıstım ogunler ıcın tekrar tesekurler abım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim bozma moralini diyeceğim ama moral bozmamak elde değil meblağ büyük ama inş yarın detaylı sakin kafayla bir kontrol edicem nerden nereye zıplayabiliriz nerde çıkış yapıp nerden alttan alabiliriz biz daha bitti demedik inş bu zararı da bertaraf edicez inş

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim yarın inş son çıkış tarihlerini yazıcam hem almak için bekleyenlere hemde satmak için bekleyenlere bozma moralini çıkıcaz inş bu kuyudan Allahın izniyle

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Bılıyorum abe ıns ıyı olacak sıkma canını bak bole ALLAH korusun hasta olursun saglık herseyden onemlıdır

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Abe palada senın malıyet kactı?

0BeğenmedimŞikayet

Goktugaytug ()

315den satmadık

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Bak gümüşe geçende ona geçmek istiyordun.

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Kardeş öyle bir seyki bağlıyor insanı ama bende ana paradan 500 tl zararla çıktım. Umut ediyor insan 7 ay bekledim ben ana paramı zor kurtardım. eflasyona 7 ay yenik düştüm. Şimdi temkinli gidiyorum. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Kardeşim parayı bağladığın emtialar fed varlık alımı azaltıp faiz yükselticek beklentisiyle düşüş trendinde yatırım yaptın evet ama emtiaların neye göre çıkıp neye göre düştüğünü nasıl fiyatlama yaptığını öğrenmeden yatırım olmaz. Ordan oraya ordan oraya geçtikçe paran eriyor. Bu pencereden bak olaya emtia sabır işidir. İşin uzmanı değilim lakin biraz da olsa araştırıp kendime birseyler katmaya çalışıyorum. Lütfen işlem açarken iyi düşün. Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Kerembey ()

Takilma kardesim 2 gunde kaybetigini bir gunde fazlasi ile yerine koyar her soylenene bakma moralini bozma kimsenin bise bildigi yok

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Platini yerine gram olarak fazla koyardım yerindede saymazdin. bilmedigin şeye niye atladın. neysr kardeşim olan oldu artık eskiye gitmenin anlamı yok. bekleyeceksin yapack başka birşeyin yok

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Ne üzerine esnafsın hangi şehir

0BeğenmedimŞikayet

_işsiz_acemi_ ()

Acemiyim bana düşmez ama çabalama beklemeye çalış çok strese girdiniz şunu düşünün 1-2 kimse düzgün kazanamiyor

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

İbo kardeş ne iş yapıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Allah razı olsun kardeşim

Gümüş_platin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ne diyorsun kardeşim:(

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Geçmiş olsun

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_platin ()

Abe bır mudet ekranı kapat ıstersen ınankı çok uzuluyorum senın ıcın ama ekran kapatmak ıyı gelecek sana

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum