Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:11:00
EUR 34.7595 23:11:00
USD 32.2683 23:11:00
ALTIN ONS $2325.4150 23:11:00

Konu: ELLİOT Ustaya ait Gram Gümüş TL Sayım Grafiğidir

"BAŞARILI bir düşüş tablosundan sonra artık sizler için yeni bir çıkış serüvenim var 3 farklı fibonocci ellilot ve tobo bularak çizdiğim grafiğim budur ara dalgalanmalar olur hedefler zamanla oluşur yatırım içermez not amaçlıdır"

Yorumlar (534)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

İlk paylaşımında zirveyi yanlış almıştı sanırım 5. itki oluşmamıştı, bende biraz beklentiler çiziliyor diyerek asıl zirveden çizmiştim, şuanda benimki ile birebir olmuş. Gel gelelim bu sayımdan hiç haz etmem o günde demiştim 10 kişi çizse 10 farklı sayım çıkar, sadece formasyon bittiğinde haaa şununki tutmuş denir :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu yanlış yerden başlamış. İtkinin başladığı yer Mart 2020. Gümüş on yıldır 7.80'de iken bir anda düşmeye karar vermedi. 2.65'ten 7.80'e çıktı. Oradan düzeltmeye başladı.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anladım dostum yalnız senin baktığın çok geniş resim uzun vadedeki. Bu 2 aylık bir kısa vadedeki çalışma sonuçta dediğin bölgeler gelecekse bile arada dalgalar olacak illaki yükselişte olduğu gibi, düzeltmeler de olacaksa. ytd

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah güzel olur o vakit uygun olmasına sevindim sen deyince dikkat ettim demek ki bir yerlerde aynı fikirler kesişiyor :) ytd

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

İsallah cumlemiz kaybettiğimizi kazanırız

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Hemen fotosunu alayim kral çünkü bu kötü tersteyim birseyler yapmam lazım araba zaten satilmiyor:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim zararsız çıkarsınız umarım. ytd

ayse_fidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence olur kral Elliott tekniğine güveniyorum ben ve yapan kişi 10 yıldır bu konuda tecrübeli, inşallah diyelim. ytd

ARI_KAN_2301 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Kardeş bu grafik benim sana attığımın aynısı :) güzel, demek elliot yola gelmiş :)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Olur mu peki böyle kral

0BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

Sağ ol teşekürler o zaman sabırla bekliyeyim ytd

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafiğin sağ üst köşedeki yazan şekilde sırayla yükseliş olacağını anlatıyor 7.50-7.79 civarına kadar max.
Yani anlamayanlar için:
6.74-6.52-7.03-6.74-7.28-7.05-7.50(7. 79 belki)
Yükselişteki dalgalardaki rakamlar bunlar.
Arada 5-10 kuruş sapma ve taşmalar olabilir.
6.36 şimdilik aşağı doğru kırıkmazsa bu şekilde olur da kırılırsa 6.18 dip olur sonra bu şekilde devam eder dedi kendisi. ytd

ayse_fidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

Hocam yani gümüş dusecekmi yoksa yükselecek mi grafikten anlamıyorum ben acemiyim

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bugunku veriler ile 6.40in ustene devam etmesi mumkun mu boyle bir beklenti varmi ful tl oldugunuzu biliyorum ama bu ihtimalden bahseden paylasimlar var fikrinizi metak ettim

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

"Keşke benim elimde olsa 6,28 ya dipdi yada 6,18 dip yapıp bitiricek bunun cavbını pazartesi daha net vericem inşallah ytd" diyor

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Hocamız karar versin buy mu ? Sell mi ? ...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

"Grafikde hareketli ortalamalar hep aynı rakamda durmaz 6,26 hedefi 6,28 de grafik olarak bitirmiş şimdi 6,3550 kırılmaz ise 6,49 a gidicek sayım çok değişmez 6,18 görse bile ytd" diye yanıtladı elliot usta

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Son sayım olarak bunu gönderdi demek dip yapmış olabileceğini düşünüyor. Tekrar salsa bile bu şekilde ilerleyeceğini söylemişti. ytd

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

ellilot hoca gümüşte düşüş bekliyordu, fikir değişikliğimi oldu?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim gerçekten de emeksiz olmuyor insanları avlıyor piyasa ister istemez görüyoruz malesef

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sağolsun eline koluna sağlık, gece emekle ilgili yazınıda gördüm beğendim ilave edecek hiçbişey bulamadım Boss_Vurguncu çok güzel yazmışsın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu sayıma göre 7.50-7.79 a kadar genel olarak yükseliş diyor aradaki dalgalarda geri çekilmeler. Zirveden sonra tekrar düşüş dalgaları. Yani şu anda ilk etapta kırmızı A'dan B'ye dalgaları takip etmek gerekiyor, onun da içinde küçük dalgalar var abc abc şeklinde ileri geri. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Biz teşekkür ederiz Çakıl inşallah yararlı olur. Yanlış işlemler yapmasınlar diye hazırlamış ellilot usta

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

ellilot düşeçekmi, yükselecek mi diyor.

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Teşekkürler Boss,
@ellilot hocanında emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum