Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 01:56:18
EUR 34.7616 01:56:18
USD 32.2648 01:56:18
ALTIN ONS $2326.8250 01:56:18

Konu: ELLİOT Ustaya ait Gram Gümüş TL Sayım Grafiğidir

"BAŞARILI bir düşüş tablosundan sonra artık sizler için yeni bir çıkış serüvenim var 3 farklı fibonocci ellilot ve tobo bularak çizdiğim grafiğim budur ara dalgalanmalar olur hedefler zamanla oluşur yatırım içermez not amaçlıdır"

Yorumlar (534)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Boss kardeşim çarşıda pazarda 1 yıl önceki fiyatında olan hiç bi şey yok millet parasını enflasyondan koruyayım derken gümüşten koruyamadı bende dahil yalan manipülasyonla ülkelerinin ekonomisini iyi göstermeye çalışanlar böyle olmadığını görecekler er Ya da geç

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Büyük satış olacak hop düşecek hop kalkacak onu bekliyorsunuz :)

Buna biz sindire sindire trene bindirme diyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sanallar bu kadar yormadı. En azından hızlı değişiyor bu klasik emtialar aylarca uğraştırıyor. ytd

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elbette. Çünkü hala büyük satış vermeyen balinalar olduğunu biliyorum takipteyim. Onlar büyük satış vermediği sürece spekülasyon ve tuzak olarak kalır bu hareketler. Ve hala öyle büyük bir satışları yok. Risk var mı var ama risk her zaman var. ytd

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Üstadım gümüşte Eylül sonu Ekim başına kadar bekleyeceğim. Yok yükselmedi. Girerim sanallara..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah sevgili dostum desteğin için sağ olasın

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Hâlâ spekülasyon diyorsunuz tebrik ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ada ne sağlam gitti ama ya hakikaten çok söyledim zamanında. 1 haftada bile neler yaptı en sağlam olanlardan. Düşüşte bile sağlam kalmıştı diğerlerine göre helal olsun nereden nereye. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Karamsar olma dost

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Artık netleşsin bir an evvel çünkü midem kalkmaya başladı gümüşten iyice valla bırakacak duruma getirdiler bu işleri. Hayırlısı ile inşallah bitsin ne diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Kardeşim aynen öyle. Amaçları nedir anlamıyorum. İnan geçen hafta CARDANO (ADA) 13 LİRAYDI. ŞUAN 22 LIRA GÖRDÜ. bakalım hayırlısı.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Maşallah güzel oldu bu yorum takibimde kalsın zihnim bulanıktı Bir ışık oldu.

Beni de çok etkiledi bu baskılar ciddi anlamda karar ve algı mekanizmamı dağıttı spenk zihin oyunlarını çok seviyor

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

TSK ederim. iyi kazanclar.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Pazartesi netleştir insallah

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Canımıza okudular hocam zarardayım şükür olsun

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline sağlık
Sadece okudum senaryoyu:)

4BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

21.80 ile 22.50 arasından tepki gelebilir gibi geliyor bana ikili dip gibi
24.20 bulabilir ve sonrası. ytd güce ve habere göre donebilir . ytd ve bu cıkıs tepkide kalmasın diye
bu zamanda da aylık al yakmıs olursa yukarı gideriz (26.05 ). yoksa asagı ala kadar devam (20.70) . ytd olasılıktır ... seneryo yazıyorum . dikkate almayınız.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum gümüşü öldürmeden mezara koydular hakikaten yani artık buralarda son bulması lazım. Kötü yorumlar çoğalınca belki yükseliş olması mantıklı geliyor yine de. Eta'nın dediği gibi köpüğü fazlasıyla aldılar hadi normale bindi diyelim ama fazlası da fazla ya öldürüyorsa öldürsünler yolumuza bakalım nedir bu işkence. Sanki çok kazandırdılar da. Yükseliş gelsin artık ben de uzak duracağım bu illetten o duruma getirdiler insanı amaçları da bu belki. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hiç yazmıyor @Periyot haberim yok fazla.

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

M_yıldız @Periyot nerdedir?

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@BossVurguncu kardeşim gümüş hakkında baya kötü yorumlar geliyor. Bu emtia bu kadar öldü mü ya? Abi valla full satıp bitcoine geçiş yapacağım. Faize bulaşmak istemiyorum ama zorla insanı..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi benim umut normalde 24.85 altında kapanışlar gelince bitti. Ama bu umudun son kırıntıları işte max 20-21 lere kadar sonrası sıkıntı olur. ytd
Sen söyle ne olacak bu işin sonu ben de yıprandım artık cidden

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yinede umudunu kaybetme zaten. dedigin yerler güzel gibi geldi . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Piyasaya ları mahvetti bu Fed falan spekülasyon spekülasyon boğdular

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele abi sizden de inşallah.
Ya alt gelecek gibi bir görüntü de var ama inşallah çok gelmez baskı fazla olsa da kolay kıracak mı aşağıya o kadar emin değilim. 22.40-50 üzeri kapanış yine de unut vadeder bence. Tl bazında 6.35 üzeri kalsak daha iyiydi. ytd

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

INŞALLAH daha düşmez hocam emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba netlik yok sevgili dostum.
Düşüş bitmiş gibi durmuyor pek. Ama mühim olan 22.40-50 bandını aşağı kırıp kapatmasın yine de umutlu olacağım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Peki yildiz hocam nerden donecek zarar gitikce buyuyor her gecen dakika

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Allah ebeden razı olsun sizden
Hocam bu rakamlardan kapanırsa
Altlarmi gelecek yani daha düşecek gibi
Heralde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum