Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 02:53:09
EUR 34.7554 02:53:09
USD 32.2648 02:53:09
ALTIN ONS $2325.9250 02:53:09

Konu: ELLİOT Ustaya ait Gram Gümüş TL Sayım Grafiğidir

"BAŞARILI bir düşüş tablosundan sonra artık sizler için yeni bir çıkış serüvenim var 3 farklı fibonocci ellilot ve tobo bularak çizdiğim grafiğim budur ara dalgalanmalar olur hedefler zamanla oluşur yatırım içermez not amaçlıdır"

Yorumlar (534)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Ruhuna fatiha

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu yukarıdaki grafik rahmetli oldu . ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam hayırlı aksamlar düşüş bitti mi yoksa yön yukarimi oldu şuan neredeyiz saygılar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla gece kapanışta işleri karıştırmışlar meğer o an fark etmedik ama. Sanırım bitmemiş gibi görünüyor ama hafta sonu bir şeyler değişir mi bilemiyorum abi. Ellilot hoca son dalgayı tanımlamış olabilr artık diyordu yani yükseliş dalgalarına geçmesi gerek diyordu pazartesi salı daha net cevap veririm demişti.
Piyasa hiç netlik yok güzel abi sırf sen zarar etme dostlar da etmesin diye çok dua ediyorum gerisinin önemi yok. İnşallah bitmiştir bizi bitirdi ş... r Canımızı sıktılar kusura bakmayın

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Üstadım birsey soyle düşüş bitmedimi
Nereye kadar düşecek varmi bir fikrin

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı dolar yıl sonu hedefi 8.99'du en son zaten Merkez tutturmak için çabalar. Şu anki seviyeden de yüksek baya. ytd

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

ilk defa yapacam hocam ilk kurşunu doğru hedefe atma peşindeyim :) @Ademcan hocamıza soruyu yöneltebiliriz belki yardımcı olmak ister

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dostum pariteyi ve matığını biliyorum ama bankadan hiç yapmadım.. banka işlemi olarak soruyorum.. örneğin dolar aldık gümüşe parite yapacaz dolar satınca paranın aktırılacağı hesabı gümüş seçince direk gümüşmü alınıyor.. ve komisyon durumu nedir bilgim yok yardımcı olabilirmisin.. tşkrler

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

teşekkür ederim hocam :) ben kararımda sabit kalayım o zaman doları bekleyim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolarda DXY dolar endeksi yani yükseliyor. Bu dünya için doların yükselişi anlamına gelir. İç piyasada dolar/TL önlemleri çok geçici kalıyor. Zaten siyasi 2 3 spekülasyon ya da gelişmeler dolar da çok değiştiriyor. Yani ben kararsızım. Net bir yorumum yok ama yükseliş tarafı ağır basmaya başladı şimdilik. Ama bakarsınız düşer. Yine de çabuk toparlayan bir döviz genel itibariyle de yükseliyor düşse de kalkıyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

elde 7,33 den gümüş ve tl var hocam faiz öncesi için dolarda düşüş beklentisi hakim doğru mudur bu öngörü sizde de öyle mi

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu an dolar daha iyi gidiyor ve ons daha zayıf görünümde. Ama ikisi de limitlere oynuyor gibiler teknik olarak. Yani parite için çok fark eder mi bilmem birinde düşüş birinde yükseliş olduğunda geçilebilir sonuçta elde hangisi varsa. ytd

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

yok sürece yayılır ve doların düşüşü zamanına gelirse ons bazlı olur diye aslında açıkcası dolar alıp gümüş onsa parite mi yoksa gümüş ekleyip dolara mı parite onu düşündüm kendimce :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Biz teşekkür ederiz. Gümüş TL ons ve dolar 2 sinden de etkilendiği için ikisi de olabilir, ikisinden biri de olabilir. Şimdilik ons yönlü olarak biraz daha ağır basıyor gibi diyebiliriz dolar endeksi artış var bu ise onslara baskı yapar genellikle. ytd

1BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

hocam grafikler için teşekkür ederim siz ve @ellilot hocaya size sorum bu hareket ons bazlı oluşabilecek bir hareket mi yoksa dolar düşüşü ile mi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O son dalgadan emin olamadığı için parça ayırdı diye biliyorum. 6.10 civarına 6.20 civarında emir bulundurmak mantıklı olabilir. ytd

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

emeğine sağlık hocam senden izninle grafik attığında benide eklersen sevinirim.

ellilot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

emegine saglık ustadım takibimdesin senden ricam grafik atarken beni eklersen cok sevinirim tesekkurederim

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Eyvallah kardeşim ellilot alımı tamamladı heralde değil mi

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık kardeşim teşekkürler

6BeğenmedimŞikayet

ellilot ()

burda siyah 3 mü yoksa 5 bittimi bundan emin değilim kardeşler bilgniiz olsun detaylar grafikde yazıyor baki olan 7,50 civarıdır sonra topa tutulmayalım allaha emanet olun önemli bişi olursa tekrar paylaşım yaparım ytd

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@ellilot hocanın diğer bir ihtimal grafiğidir, son dalgadan biraz emin olamadığı için bunu da atmak istedi.ytd

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Teşekkür ederim sağolun

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Ben talimatta Kuveyt tarafını kullanıyorum, mesala dün akşam talimatımın biri 6.35 idi avantajlı kur olarak 6.32.73 ten işlem yapmış. Talimatı TradePlus verirsem verdiğim talimat değeri ile işlem yapıyor avantajlı kur hakkını kulandırmıyor bilginize YTD

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sizin çalışmamış mı? Ben tradeplus

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Aynen, maalesef şimdilik böyle idare etmeye çalışacağız YTD. Siz Talimat olarak hangi tarafı kullanıyorsunuz Kuveyt mi TradePlus mu

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Bereketli olsun. Aynen korku geldi inanın. Ben çok parçalı işlem yapmıştım kendime kızıyordum bu kadarda olmaz bir hayrı kalmıyor diye küçük karlarla al sat yaparak kar kalmasada kendimi korudum. Bundan sonrası böyle gidicem heralde

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Ben bugün sabaha karşı emir çalışmış aldım, akşama doğru sattım çay parası çıktı ama korkarak işlem yapıyorum parça olarak.. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Güzel al sat veriyor diye seviyordum ama iyice sıktılar. Özelliklede tam alıp satacak anlarda marj girmesi (normalde marj olsun kapanışlarda ama)insanı soğutuyor gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Bu gümüşün tadı iyice kaçamaya başladı :(( YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum