Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0784 17:05:01
EUR 34.8171 17:05:01
USD 32.2644 17:05:01
ALTIN ONS $2329.0950 17:05:01

Konu: ELLİOT Ustaya ait Gram Gümüş TL Sayım Grafiğidir

"BAŞARILI bir düşüş tablosundan sonra artık sizler için yeni bir çıkış serüvenim var 3 farklı fibonocci ellilot ve tobo bularak çizdiğim grafiğim budur ara dalgalanmalar olur hedefler zamanla oluşur yatırım içermez not amaçlıdır"

Yorumlar (534)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ablacım bilmukabele cansın. Beni bilirsin sen herkesten de fazla belki. Ne diyeyim önemli olan para olsa burada durmam bile bazen bir insanın duasına yüzünün gülmesine umudunu yitirmemesine vesile olmak paradan bile önemli bir şey bence. Neyse şimdi kendimi övüyor gibi olmak istemem.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah diyelim dost nasip bence de toplama yerleri olabilr bakalım izleyelim zaten başka yapacak pek bir şey kalmadı

kaptan_44_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Ben uzun yazmayı sevmem 3 aydır beklentim Düşüş yonlu halen öyle haftaya sert satış sonra tepki bekliyorum.

3 ay önce yoktum beklentilerimi @Yaseminnisa @RXZ5K2 ve birkaç arkadaş bilir.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yok kardeşim. aldıysan sadece sorayım dedim . baska bir durum yok zaten.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yanlış anlaşılma olmasın abi saygılar

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yavaş yavaş daha yorucu yıpratıcı doğrusu Bu aşikar oldu

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu iş dediğiniz ne tam olarak. Yatırım işi diyorsanız ben çoktan bıraktım gümüşü. Lakin teknik ve teknik üstü derin piyasa araştırması analiz ve stratejilerim devam etti ediyor. Bu kararı kendim veririm zaten bırakmak istesem de ben bu işleri kolay bırakmam sadece dinlenmeye ihtiyacım var olabilr. Ama dostlara kıyamadığım için de devam ediyorum yorgunluğum olsa da.
Sizin beklentiniz nedir peki biraz anlatın isterseniz beni boşverin

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sen onca sıkıntın varken zarardayken buradaki dostlarını takipçilerini bırakmadın. Herbiri için ayrı emek harcadın. Senin hakkını kimse inkar etmez... etmemeli. Harika bir dost banada çok güzel bir kardeşsin. Iyiki de varsın ablam.

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_44_ ()

@BossVurguncu rica ederim üstat gümüşte dönüş yakındır toplama alanı buralar nasip artık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet zaten ben de 1 yıldır insanlara neler dedim sanallar hakkında :)) ben zaten sanallardayım ama gümüşteki dostlarımı yalnız bırakmadım kendi zararlarım ve kaçırdığım fırsatlar pahasına çok dedim gümüş sıkıntılı ama napalım yatırım herkesin kendi kararı sonuçta. Teşekkür ederim dostum çok incesin :)

kaptan_44_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ortalama kac suan için onu sormustum . :(

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Onzamana yükselsinde ort düşürmeye gerek kalmasın

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakın Yasemin ablamı bile üzdüler nasıl üzülmeyim değerli ablam için

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Para yoktu ki alayım:(( gelecek param vardı ortalama düşürür dedim o da Eylüle kaldı:(

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu örneği aylar önce gümüş zirvesinden önceleri anlatmıştım. Zaman zaman da anlattım. Olabilr tabiki görünen durum bu. Gümüş 1 yıldır aynı yollardan çok geçti yatırımcısı da. Bazen hızlı bazen yavaş aylarca süründürdü de.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değerli M_yıldız üstad benim gümüş yatırımını bitirme kararımı aylar önce aldığımı bilen biliyordur.
Ben sayfadaki sevgili dostlar adına emek veriyorum değer verdiğim takipçilerim ve dostlarım adına her şeyi tarafsız şekilde değerlendirme yapıp ortaya koymak fikirsel ve manevi destek sağlamak adına buradayım. Ve biliyorsun prensip olarak yaptığım alım satım tutum oran pozisyon işlem miktar vs gibi bilgileri asla vermedim hem zarardaki dostlar üzülmesin hem kimse etkilenmesin diye. Lakin onca çalışmaya değmiyor gümüş insanları üzmesine katlanamıyorum emeği karı geçtim ben.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Eğer satış gelince hızlı yükseliş bekliyorsan düşmeden bu işi bence de bırak.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Acemisi ustası herkesin ipini çekti bu defa sert düşüş olsaydı sorun olmazdı fakat bu defa kademe kademe düşürüp milleti fena salladılar hergün tepe 10 kuruş aşağı geldi ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sanallar daha güvenli liman oldu altın ve gümüşün güvenli liman özelliği bitmiş abi güvensizlik haddini aştı

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_44_ ()

@BossVurguncu seni 1 senedir sanala davet ediyoruz gelmiyorsun üstat :):)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu @Yaseminnisa kactan aldınız?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abbas usta değerli kardeşim beni yıpratan gümüş acemi yatırımcıya neler yapmaz. Sabır diliyorum herkese.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Bu ara işlerim durgun değil baya durdu ve bayramdan önce kesildi işlerim bekliyoruz bakalım hayırlısı olsun dedik bekliyorum ben birseyi hesap edemedim eger dede bilseydim bayram ve bayram tatilinde millet elindekini bozdu ve ihtiyacını karşıladı ve sonrası okullar için bir miktar bozuyor sonra tavan yapacaklar gibi düşünüyorum bu süreç eylülün ilk haftasına kadar sürecek gibi geliyor bana yanlismi düşüncem

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Senin mi benim mi:(((

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam bu is kurbaga isine benziyor kurbagayi sicak suya atarsaniz tepkiyle sicrar ve sudan cikar kucuk yaniklarla ama suya koyup yavas isitirsan alisir kaslarida gevser ve suda yanar politika bu olabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle bir beklentim yok aksine büyük satış gelirse önce güzel bir hızlı yükseliş geleceğine boğa tuzağı yapacağına inanırım. Hop düşer mi bilinmez ama hop çıkarsa o zaman bir düşünmek lazım. O balinaların hareketleri de zaten 1 günde yansımaz milleti 10-15 gün bi toplarlar. Ya da alım yaparlar yüklü o zaman hızlı düşürüp ayı tuzağı yaparlar ya da iyice yorup düşecek algısı verirler. Yani rasyonel olmayan hareketler var şu an bana göre ve irrasyonel hareketler tuzak ihtimalini arttırır. Bence siz bu işleri bilirsiniz sanırım. Ben bilmeyen arkadaşlar adına anlatıyorum. Lakin kendi düşünceniz ile benim öyle düşündüğümü iddia etmeniz uygun olmaz. Benim düşüncem en başından böyledir. Ben sadece sıkıldım bu baskıdan her yatırımcı gibi.

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Herşeyin karşısında değerini yitiren ülke para birimleri sadece gümüşe karşı güçleniyor ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kardeşim ben bu durumların şu anda kesinlikle manipülasyon ve spekülasyonlardan başka bir şey olmadığına eminim. Geçen yıl aynı tarihlerdeki stoklardan bile fazlası var ellerinde.

Hiç değilse senin yazdığın bu yorum dahi buna en basit açıklama. Günün 2. favori yorumum budur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Aynenn kardeşim. Gümüşde 7 üstü olması için altın ons 1820 üstüne gitmeli..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum