Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 16:30:58
EUR 34.7896 16:30:58
USD 32.4468 16:30:58
ALTIN ONS $2342.0150 16:30:58

Konu: ELLİOT Ustaya ait Gram Gümüş TL Sayım Grafiğidir

"BAŞARILI bir düşüş tablosundan sonra artık sizler için yeni bir çıkış serüvenim var 3 farklı fibonocci ellilot ve tobo bularak çizdiğim grafiğim budur ara dalgalanmalar olur hedefler zamanla oluşur yatırım içermez not amaçlıdır"

Yorumlar (534)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Senaryo yazanlar bu oyunun kazananlarıdır :)

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Dolar neden düşmüş olabilir sayın @M_yıldız

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İki gostergem var. fisher ve scolastic. Birinde kesisim olmak üzere diğeri daha var . ytd

Raşid için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

Aylık al yaktı mı hocam

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu noktası virgülü :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Made in myz

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Beklenti ytd

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Lale_ alt yorum

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Made in myz . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Senaryo hep :( ytd

0BeğenmedimŞikayet

Nehit ()

@ellilot üstat yorumlarınız bekleniyor…

ellilot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Selamunaleyküm
3 gündür istirahat ettin hocam
Yarın gel artık sayfaya bekliyoruz:)
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Alt yorum yardımcı olabilr belki ben de takip ediyorum ytd. @Akın3535

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederm değerli arkadaşım siz de iyi ki varsınız. Mutlu pazarlar

37depdep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Hayırlı ve bereketli haftalarınız olsun @Yaseminnisa hocam. Söylediğiniz gibi Böyle sıkıntılı süreçte bizleri yalnız bırakmayan öngörülerini paylaşan @BossVurguncu ve diğer kardeşlerim veya büyüklerime
saygılar, selamlar. İyi ki varsınız.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Levent06_ Boyle bir dusumcemiz var sadece okuyabilirsin . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bazen yazıyorum . ytd

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Üstadım alınca yazıyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yok biraz daha seyredip duruma göre olabilir. ytd

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@M_yıldız hocam sizde gümüş var mı? Dün 6.35 den aldım yine terse düştük. Herhalde sizin dediğiniz 21.80-22.50 arası gelecek gibi..

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Aylikta al yakması ayrı trend desteği ayrı :)
Aylikta al yakmasını beklersek bi 4 $ kaçar.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Acıklamada oda var zaten . ytd

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Ikili dip değil trend desteği dostum kırılırsa ortalik karışır 21 altına düşmemeli düşerse anında tepki almalı

1BeğenmedimŞikayet

Kimsin_sen_ ()

Degil mi haziran 1 ve 2. Haftasına dikkat 3. Hafta düşüş başladı :)

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba Sayın hocam. Bu hafta gümüş Ons sizce ne olur teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Üstadım daha önce de sitede beklentileriniz hedefleriniz vakit ve rakam olarak çok tutarlı oldu bize göre en önemlisi rakamdan ziyade öngörülen zaman 3 aşağı 5 yukarı bilende bildim diyor sitenin çoğunun terste olması bu sebeble

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çok yakın bir akraba düğünü bugün ve Pazar günü de dâhil, beni bloke etti. Birkaç gündür bakamıyorum. Sadece platin biraz umut verir gibi gördüm. Onun haricinde, zombi gibi sür diyorlar sürüyorum bizim emektar arabayı. Beni unutmamanız çok sevindirdi. Var olun. 26 görse, kısmi olarak dolara parite edeceğim ama, hayırlısı olsun inşallah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum