Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:32:34
EUR 34.9839 10:32:34
USD 32.2051 10:32:34
ALTIN ONS $2414.8350 10:32:34

Konu: ELLİOT Ustaya ait Gram Gümüş TL Sayım Grafiğidir

"BAŞARILI bir düşüş tablosundan sonra artık sizler için yeni bir çıkış serüvenim var 3 farklı fibonocci ellilot ve tobo bularak çizdiğim grafiğim budur ara dalgalanmalar olur hedefler zamanla oluşur yatırım içermez not amaçlıdır"

Yorumlar (534)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

_1Eksiniz düzeltildi; )iyi geceler

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Çizip atmışım atmamışım inan umurumda değil. Ben gördüğümü yazarakta çizerim.
SADECE STOPLOSS konusunu duyurabilirsem bana bu yeter. Zaten o zaman kimse büyük fiyat farkı ile terste kalmaz.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sen gittiğin yolda devam et kardeşim. Faydan olacağını düşünüyorum geceniz hayr olsun

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Lale_ arkadaş yazdıklarımı göremeyeceği için hakkında cümle sarf edemem.
Yazınız açıklayacı oldu teşekkürler.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ben uslüp sorunu olan , nezaket dışında davrananları kast ederek yazıyorum. Birey beni engelleyin diyor. Ne diyeceğimi şaşırdım.

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf3549 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

sataşan kişileri demişi, m sanırım siz sataşmak için fırsat kolluuyorsunuz sizi engelledim

Yusuf3549 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Töbe bismillah. Ne yazdım ne çıkarmışsınız. Evet siz gerçekten engellenmeyi hak etmişsiniz

Yusuf3549 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf3549 ()

Lğtfen beni engellermisniz bu kibirle nereye varacaksınız
Sizden gelen Allahtan gelsin
Engellicekmiş birde örgütlenmeye çalışıyor hasi basın engeli
Bakalım ne kaybedecem
Madem bu kadar duyarlısınız yardım etmeye o zaman biraz geniş olmalıdınız seviyenizi daha yüksek tutmalısınız

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @Lale_ , yanlış ifade ettim sanırım. Asla size demedim. Szölerimle sizinle ilgili değil. Sataşan ve tutumunu beğenmediğimiz kişileri engelleyelim anlamaında yazdım. Yanlış bir ifade kullandıysam kusuruma bakmayın. Asla sizin için yazılmamıştır ve bizleri ilgilendiren ksıım ise vakit harcamayalım bu kişilerle basalım engeli gitsin

1BeğenmedimŞikayet

şerifözsu ()

hocam. Engel nasıl oluyor

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Birileri ile mücadele etmeye gerek yok. Uslüp, art niyet, beğenmediğim tavrı ve davranışı olanları sitenin bana verdiği engelleme hakkımı kullanarak ilişkimi keserim. Engellediğim birinin engelini açmam, engellediysem de sebepsiz engellemem. Bir insana verilecek en güzel cevap onu yok saymaktır. kiminle iletişim kuracağımı hür irademle belirlerim.

Bence siz de engelleyin. Hiç uğraşmayın. Emek ve zaman israfı olur.

1BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Kimse kimseye karışmasa, herkes özgürce fikrini ifade etse, isteyen de istediğini takip etse, kimse kimseye hakaret etmese bu iş çözülür. Ama nerde kime anlatabilirsiniz ki. Kellim kellim la yenfa.

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayfa için zenginlikmiş. İnsanlar Elliot analiz yöntemi zigzag saymaktan ibaret sanıyor. İtki dalgası , düzeltme dalgası, diagonal dalgalar, zigzag dalgalar, xtz dalgaları, kesik dalgalar, dalga uzamaları varda var. Kurallar ve rehber ilkelerle 100-200 arası kuralı var. Çizdim oldu olmuyor. Sadece o da yetmiyor fibonacci araçlarını da kullanıyorsunuz. Klasik teknik 3-6 ayda öğrenirsin 1 yılda tecrübesini kazanırsın. Elliotu 1-2 senede öğrenir 1-2 sene de tecrübe edersin. Adam öğrendiği bilgilerle çizimler yapıyor. Her çizim olacak çalışacak diye kaide yoktur nasıl her formasyon çalışmıyorsa sayımlarda da gözden kaçan yerlerin olması doğaldır.
Site de Elliot, Gann , klasik teknik ve sizin harmonik formasyonlar hepsi birleştirilse her teknikte kesişen önemli bölgeler birlik içinde değerlendirilebilse mükemmel teyitler ortaya çıkar. Maalesef kimi bilmediğinden kimi kasten bir şeyler bilen yardımcı olmaya çalışan insanları yıpratıyor. Bir kere de kardeşim emeğin hakkını verin. Tebrik edin. İnsanların şevkini kırmayın.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet aynı grafik altına atıyordum başlık çıkmıyor diye malesef

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hoş gördük teşekkür ederim dostum :)

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ellilot hoca artık siteye gelmeyi düşünüyorum dedi ne yazık ki

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Tobo olan sayımda 29 Jully yazıyor ben ona bakmışım ( iki grafik birbirinin alt yorumu mu? 3 ay önce çizilmiş dediğiniz yazıdaki grafiğe tıkladığımda tobo olan çizim çıktı. Devamında gördüm 19 mayısı)Yiğidi öldür hakkını yeme 19 Mayıs tam isabet ve harika bir sayım. Alkışlanır. Emeğine sağlık @ellilot.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hmm ilk grafiği diyorsun o başka evet

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya bu aslında işine gelme değil de dostlar herkesin canı sıkkın morali bozuk ben herkesi anlayışla karşılıyorum ama yapacak bir şey yok malesef

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

29 july mi o nerede yazıyor anlamadım. 19 May 2021 yazıyor. July temmuz demek. Karıştırdın sanırım

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

İşte bu harbiden alkışlanır. @ellilot tebrikler. Tan isabet olmuş. 19 Mayıs da çizilmiş. Alkışlanır

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Üstadım grafik sağlamda, şu an ben kendime bile söylemiyorum düşüş gördüğümü. :)) Siz öğle yayınlayınca kişilerin işine gelmiyor. Onun için önce elçinin kellesi vurula oluyor. :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eski düşüş trendi evet saat gibi çalışmış maşallah

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Grafikte 29 Jully yazıyor. O zaman 3 ay önce çizildi buraya yeni atılmış. Tebrikler çizim güzel olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşlar lütfen birbirimize daha saygı çerçevesinde yaklaşalım ya ne olacak tartışsak da fark eden bir şey yok ama saygı sevgi kazandırır

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum