Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 10:11:24
EUR 34.9839 10:11:24
USD 32.2051 10:11:24
ALTIN ONS $2414.8350 10:11:24

Konu: ELLİOT Ustaya ait Gram Gümüş TL Sayım Grafiğidir

"BAŞARILI bir düşüş tablosundan sonra artık sizler için yeni bir çıkış serüvenim var 3 farklı fibonocci ellilot ve tobo bularak çizdiğim grafiğim budur ara dalgalanmalar olur hedefler zamanla oluşur yatırım içermez not amaçlıdır"

Yorumlar (534)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

İnşallah hocam en son 6.40 alıp ortalama düşürdüm ama kar gören parçaları satarak gitmek daha mantıklı değil mi ondan takıldım 6.67 rakamına

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı ama oyun kurucular seviyor böyle yıpratmayı umut verip verip inşallah bir an önce biter. ytd

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Kar alacagim ilk nokta 6.60-6.65 arasi olur ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Teşekkürler hocam uzun ve yorucu bir süreç oldu bu sefer inşallah biran önce çıkarız bu durumdan.

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

19 ağustosun özelliği neydi biliyor musun kardeşim:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öyle görünüyor bro ellilot hocaya göre. ytd

heros için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum dalga olarak salabilir aslında ama 3 gün kapanış gelirse 6.67 üzerinde belki salmayabilir bana göre. ytd

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Biraz düşmesi istendiği için 1. Dalgayı zirveden başlatmamış gibi geldi bana:) yoksa 5. Dalga tamamlandı a, b. c ye geçtik ytd

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Valla elim kolum bağlı inat ettim. Gümüş benden inatçı bakalım ne olacak. Hakkını helal et seninle dertleşiyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Günaydın hocam salar mı 6 lara kadar 6.67 görünce

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

24.20 donus yerimi
bro
")

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın. Şimdi gördü de dostum 6.67 civarından dönüp 6 lara salar demiş ellilot hoca 24.20 civarından ons olarak. ytd yani öyle saymış bilemiyorum

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

6.50 olmadı ya la :(((

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim. iyi geceler.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hiç birimiz değiliz zaten. Saygı esastır. İyi geceler görüşmek üzere

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sen bari profil yazımı oku ya . bizden üstad olmaz @BossVurguncu

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sağ olasın üstadım

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eline sağlık . ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet Allah var sen sürekli söyledin hocam hakkını yemeyelim doğruya doğru beklediğin seviyeler tıkır tıkır geldi. Keten abi de bekliyordu aslında çok uzun zaman önce. ytd

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler kardeşim görüşmek üzere dinlenin bu gümüş baktıkça yıpratmaya devam ediyor zaten. Ben de bir süre ara verebilirim bugünlerden sonra bakalım artık, sınavlar var çalışmam gereken. ytd

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Biz de 21 doları Elliot sayımı ile söylüyoruz hocam 1 senedir. Millet bakmadan taş atıyordu :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elliott sayımları işleri değiştirdi Çelik hocam. Sonra artık yükseliş sayımları başlar her halde. Olacak ile öleceğe çare olmazmış derler. Nasip artık hayırlısı. ytd
Taş değil ama ban yedi

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Eyvallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Saygı bizden dost

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu grafiği siteye atıp da taş yemeden çıkmak büyük başarı.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Ne gözüküyor hocam Grafiklerde?

0BeğenmedimŞikayet

Keremini ()

Asya piyasasinda nasil bir hareket bekliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Üstad kaç saattir grafikleri inceliyorum, bu gece Asya piyasasına dikkat. 14.08.2021 Cumartesi yapmış olduğum yorumda da belirtmiştim. Hakkımızda hayırlısı diyelim. Bana şimdilik musade biraz kestirip gece Asya piyasasını takip etmeye çalışacağım. Hayırlı akşamlar görüşmek üzere.

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Saygilar hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum