Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 03:52:19
EUR 34.7892 03:52:19
USD 32.4028 03:52:19
ALTIN ONS $2303.1900 03:52:19

Konu: Gümüş Ons Kombo Jumbo (ytd)

Merhaba dostlar. Şu an içinde bulunduğumuz süreç dahilindeki tüm rakamlar ve ihtimaller. Hepsi bu kelebeklerde mevcut.(kelebekler sadece genel olarak söylemim) Zaman ilerledikçe daha da çoğalabilir. Sorun şu ki hangisi bu ihtimallerden en güçlü olanı?
Tekniğe dayalı alta ve üste ihtimal analizidir. Yatırım Tavsiyesi asla değildir.

Yorumlar (150)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Kelebekler kısa yaşar. İnşallah bu düşüşten milletçe kurtuluruz:)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında bir çok ihtimal bu 2-3 hafta önce attığım çalışmamda var şimdilik en güçlüsü hala büyük pembe kelebek. Özellikle 24.49'dan döndüğümüz (şimdilik) ve değerleri daha yüksek tutuyor olması açısından ihtimali arttı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sevgili Çakıl düşünceniz yeter çok incesiniz :)

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sevgili Boss sana bugünkü haklarım bitmiş şu cevabı beğenemedim ya pes

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yazmazsam anla :))

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. değerli dostum güzel görüşlerin için teşekkür ederim. Şimdi ne denir ki aşağı desen tersi olursa ya da yukarı desen tersi olursa bu vebal olmaz mı o kadarını diyen biri varsa kesin konuşan zaten koşarak uzaklaşın :)

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

:)) çok iyiymiş

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Ah be üstat helalin var senin gibi bir kaç usta var helal olsun
Adeta grupta millete can simidi görevi yapıyorsun okadar samimisin Allah razı olsun senden

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) inşallah kardeşim bakarsınız bir gün o da olur kim bilir hayat nasip kısmet

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

yorulduk benim de çok tatil yapasım var eğer gidersen Allah rızası için benide al :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmem, Allah bilir o kadarını bilsem ben de Maldivler'de tatilde olurdum şimdi :)
Bir gün Maldivler'de olursam artık burada yazmayabilirim belki :D

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

21-28 bana uyar
gelir mi
?
")

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yandaki seviyeleri takip edebilirsin @heros artık hangisini seçersen o da sana kalmış :) en en ytdsinden

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

aaa abd buralardan almadi !
")

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

24.35 ler altına iner kapanışlar gelirse de alttaki rakamları takip ederim malesef. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim güzel görüşleriniz için, bilmukabele
Size de güzel hafta sonları

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Günaydın iyi haftasonları dilerim.. ne güzel anlatmışsınız..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında sitede herkes haklı
Herkes biraz biraz da olsa az da olsa çok da olsa bir şeyler biliyor
Ama Mimar her şeyi biliyor
Oyun kurucular her şeyi biliyor
50 tane fm çıkartırım ama hangisi yahut hiç birisi
Bu grafiği o yüzden attım biraz da
Yani her fm çalışmasından ziyade
Çalışacağı korkusu ya da coşkusunu vermek
Ben spenk olsam benim daha çok işime gelirdi
O yüzden belli buradaki fmların
Hiç biri çalışmayacak yerine farklı alternatifler çıkacak
Biz de ya uzak duracağız
Ya da makul bulduğumuz yerlerden risk alacağız az ya da çok... ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O sizin inceliğiniz çok teşekkürler :)

Nazende00 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Teveccühünüz çok incesiniz değerli hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. hocam sizin kadar olmasa da teşekkür ederim :)

Nazende00 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Ellerine emeğine sağlık hocam çok güzel grafik:)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakın bu çok katmanlı fm çalışmamda kapanış noktamız tam 27.67. Bu güzel bir seviye sayılabilir teknik anlamda.
Dikkkat edin dün kapanış aldığımız nokta hangi fm C noktasına denk gelmiş. Ben söyleyeyim iç kısımda küçük yeşil Yarasanın... 25.59'a iğne atmış tölere edilebilir mi evet tabiki.
Lakin buralardan dönmese bile büyük pembe kelebek der ki 24.35'lere kadar kredim var ama çok da aşağıya inme sen yine de illa ineceksen 24.84 önemli seviye altında çok kalmadığın, sürece... Şu an hala en güçlü potansiyel büyük pembe kelebek hala yani kısaca... ytd
Sonraki durumlara sonra bakarız.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her fm her zaman işlemez. Bakın ne kadar ihtimal var alta ve de üste. O yüzden her gördüğünüze kapılmamak lazım. Şu an hala en güçlüsü pembe kelebek. ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

R. W. bir mantık hocam ki çok doğru bir prensip. Lakin bu döngü kısa vadede de aynı işliyor orta vadede de uzun ya da çok uzun vadede de aynı mantık. Şu durumda tersini dahi yapabilir. O şelaleci olduğundan değil piyasayı kendi çizen biri olduğundan sen spenk olsan sen de aynısını yaparsın :)) yani mal toplayıp piyasadaki arzı kısıtlayıp alıcıların talebini arttırıp fiyatı hızlıca şişiririm sonra mal dağıtıp malı başkasına kitleyip arzı kısıtlayıp talebi karşılar arzı fiyat otomatik söner. Arada da spekülasyonlar üretip tuzaklar atıp algı olultururum ki insanlara cazibeli gelsin.

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ ()

Richard wolvoofff bi çalışırsa oo off offf. O da mi benim gibi şelaleciydiki. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Orası da doğru ama ihtimal işi bize göre temennimize duygusal bağımıza hislerimize göre hareket etmiyor. Mantık ön planda olmalı esasen. Terste kalmamızın en büyük nedeni mantığın önüne duyguların perde çekmesi...

0BeğenmedimŞikayet

Hoş gerçi 7.75 lerde şelale olma ihtimali olan grafikler atsalar sevilmezlerdi.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben o günlerde uyarı atmıştım akşam yıldızı oluşumu var diye. Hatta görenler vardır hatırlayanlar belki. Birisi sormuştu düzeltme mi olacak beklenenden fazla mı olur vs. Lakin sonrasında dolar bazlı da biraz yükseliş olup yatay bir seyir çizince millet rehavete kapıldı yok efendim 9 lar 9.5 lar havada uçuştu.
Malesef orada işte asıl terste bırakmaya başladı, 7.70 üzeri alımlar başladı vs.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hocam keşke 7.75 lerde iken düşüş olabilir formasyonları daha çok çalışılıp atilabilseydi. Daha iyi olurdu. Ben terste değilim şükür. Kalırsam tl de ters te kalacam. Emek harciyorsunuz parmaklarına sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum