Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0650 08:28:15
EUR 34.5378 08:28:15
USD 32.4083 08:28:15
ALTIN ONS $2285.3750 08:28:15

Konu: Gümüş Ons Kelebek Kanatları 2 (Boss. V_Paradoks)

Merhaba sevgili dostlar.
Gümüş ons bazında günlük grafik üzerinden bir Kelebek Formasyonu. Bir önceki çalışmamın güncellemesi diyebiliriz. Teknik anlamda Stabil olarak çalışma ihtimalinin çok yüksek olabileceğini düşünüyorum.
Şu anda C seviyesindeyiz lakin bu C seviyesi aşağıda 24.35'lere kadar bir potansiyel içermektedir ama ondan önce kritik bir seviye olarak 24.85-95 bandını önemli buluyorum tabi düşme eğilimine devam ederse. Eğer düşmeye devam ederse 24.35 Altın da kapanışlar olursa formasyon bozulacaktır.
D noktası bir bölge olup 31.75 ile 34.00 arasında bir seviye olabilir olarak görünmektedir. Lakin o seviyeye gelene kadar günlük grafik olduğu için bir süre daha zamanı olacaktır. Her şey doğru şekilde ilerlerse, Tahminimce ortalama 1-2 ay içerisinde en iyi ihtimalle 45 gün içerisinde diye düşünüyorum. Tam olarak hesaplamasını kimse bilemez. TL bazlı olarak dolar değişken olduğu için hesaplama yapmadım dileyen yapıp yorum olarak paylaşabilir...

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. Doların durumu da TL bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (155)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Anlaşıldı. Teşekkür ederim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İlk etapta 26.20-30. Bu band kırılmadan yükselişler sınırlı kalır hatta tuzak bile olabilir. Ama kırılırsa sırada 26.40-50-60 lar potaya girebilir. ytd
TL bazında 7.37-42 aralığı demek yanlış olmaz dolar kuruna göre değişir tabiki. ytd

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

44 saat önce akşam yıldızı oluşumu vardı ondan sonra 2 deneme var 25.79 desteğine 4 saatlikte bugün itibariyle.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu yorum çıktı mı bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bugün 2. 25.7 denemesi.
4 saatlikte gümüş onsta kayan yıldız mi görüyorum? Bir teyid edebilir misin? Ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş için şu anda teknik anlamda olumlu bir durum günlükte 25.57 üzerinde olması. Eğer altında kapanışlar gelirse 24.82 potaya girebilir saydığım ara destekler dışında. ytd
@Yaseminnisa ablanın grafiğinde de açıkça görülmekte olduğu üzere.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba üstadım sağ olasın. Şimdilik hala C noktasını aldık diyemiyoruz grafiğimde de belirttiğim üzere 24.35 e kadar hala C seviyesi içerisindeyiz. Lakin daha öncesinde 25.75, 25.50-55, 25.25-30, ve 25.00-24.90 ve en son 24.82 önemli güçlü destek seviyeleri. Grafiğin işlemesi için 24.35 altına inilmemesi kapanış yapmaması çok önemli. Diğer taraftan garip bir oluşum ise günlükte simetrik üçgen ve ters flama oluşumu. Simetrik üçgen alta kırarsa ki trend yönünde kırılması beklenebilir 25.25-30 bandı ile 24.90 çok önemli olduğu ortaya çıkıyor. Ki zaten 26.20 altında 8 gündür baskılanan bir gümüş var. Bir alt ana desteğe inme isteğinde olabilir. Biri 25.20-30 birisi 25.00-24.90 ve 24.82 de bulunuyor.
Dırum teknik anlamda böyle. Üçgen de sıkışma var en son bir yere kıracak olduğu kesin bunun da veri ve haber akışı gibi durumlardan olabileceği aşikar. Lakin bu durumlar kelebeği bozmuyor henüz. ytd olmadan.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Merhaba hocam. Sizin bu grafiginiz işliyor. Ellerinize sağlık. Dün gece de gümüş ons 25.9 altına inmedi pazar gecesi de 25.80 altına inmemişti alttan yavaş yavaş yükseliş var gibi yada ben öyle görmek istiyorum bilmiyorum:) verileri mi bekliyor yükseliş için?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah bir şey değil ablacım. ytd tabiki :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık. Olmaması dileğiyle.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En baştaki destek 25.75 olacaktı düzelteyim. ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Değerli arkadaşlar gümüş ons yukarı atamayıp düşüş olasılığı devam ederse, bu çalışmama göre 25.25, 25.50, 25.25 desteklerine kadar makul alan olarak değerlendiriyorum kendi adıma, daha altta ise 24.90 ve en altta 24.35 destekleri çok risk taşısa da son dönemeçlerdir bana göre. Eğer bu en alt değerin yani 24.35'in altında kapanışlar gelirse olayın boyutu farklı yerlere gidebilir. Öyle bir durumda senaryolar değişir diyebilirim yeniden değerlendirme gerekecektir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim
Hani sitede oluyor ya benzeri konuşmalar
Burdan almak sıkıntı,
Burdan almazsan arkadan bakarsın,
Kar aldıktan sonra çekilen çile geçer :) gibi

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim
Kültür hazinemiz gerçekten çok güzel

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler ablacım :))

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

yüreğine sağlık ustam...
sublimal mesaj mı veriyorsun yoksa, kelebeler kanat çırpmaya başladı mı :)
bereketli kazançlar dilerim...

1BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

güzel paylaşım tebrikler.

mevlana başka.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Harikulade:))) Bravoo

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim güzel insanlar :)

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin bilmukabele sizden de inşallah okuyanlardan da olsun. Teşekkür ederim

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Gönlüne sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Söyleyen den Allah razı dır öyle inanıyorum, buraya yazıp paylaşan dan da razı olsun inşallah amin

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Pervaneler gibi uçalım artık değil mi :))
Şöyle bir güzellik ile taçlandıralım o halde,

Şirazi der ki:
Aşka uçma kanadın yanar

Mevlana der ki:
Aşka uçamazsan kanat neye yarar

Yunus der ki:
Aşka vardıktan sonra kanadı kim arar.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Uçalım hadi artık:) mavi kelebek seçtim

2BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Sana da kardeşim hayırlı ve bol bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah sevgili dostum teşekkür ederim, bereketli kazançlar

ghostcrow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ghostcrow ()

Eline emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah. Kritik seviyeleri aşması gereklidir onun için. Dipten aldıysam 34 beklemem açıkçası daha önceki seviyelerde en azından parça satış kar al yapmak üzmez. 34 civarı küçük bir parça ile belki gidişata göre beklerdim. ytd

mehmetkpcn için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum