Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0655 04:18:34
EUR 34.5723 04:18:34
USD 32.4233 04:18:34
ALTIN ONS $2287.7700 04:18:34

Konu: Gümüş Ons Kelebek Kanatları 2 (Boss. V_Paradoks)

Merhaba sevgili dostlar.
Gümüş ons bazında günlük grafik üzerinden bir Kelebek Formasyonu. Bir önceki çalışmamın güncellemesi diyebiliriz. Teknik anlamda Stabil olarak çalışma ihtimalinin çok yüksek olabileceğini düşünüyorum.
Şu anda C seviyesindeyiz lakin bu C seviyesi aşağıda 24.35'lere kadar bir potansiyel içermektedir ama ondan önce kritik bir seviye olarak 24.85-95 bandını önemli buluyorum tabi düşme eğilimine devam ederse. Eğer düşmeye devam ederse 24.35 Altın da kapanışlar olursa formasyon bozulacaktır.
D noktası bir bölge olup 31.75 ile 34.00 arasında bir seviye olabilir olarak görünmektedir. Lakin o seviyeye gelene kadar günlük grafik olduğu için bir süre daha zamanı olacaktır. Her şey doğru şekilde ilerlerse, Tahminimce ortalama 1-2 ay içerisinde en iyi ihtimalle 45 gün içerisinde diye düşünüyorum. Tam olarak hesaplamasını kimse bilemez. TL bazlı olarak dolar değişken olduğu için hesaplama yapmadım dileyen yapıp yorum olarak paylaşabilir...

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. Doların durumu da TL bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (155)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok kritik seviyede kapattı yazdığım gibi daha aşağısında 3 gün kapanış görürse bozulur. İnşallah bozulmaz ama bozulursa da artık başka bir şeyler bulup yeni ihtimalleri değerlendirmeye çalışacağız. Mimar resmen kafa karıştıracak noktada kapattı. Unutlansan bir türlü umut etmesen bir türlü. 3 gün kapanış beklemeden riske girmemek ya da az risk almak daha doğru olur belki de altında ya da üstünde. Ama bazen çok hızlı değişiyor işte. ytd

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ayarlarda yok düzenleme eskiden vardı. Herkeste uzun olursa devamını gör diye gizli şekilde ama benimki sonradan böyle oldu. Umarım artık yönetim düzeltir.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bu kelebek iyi çalışmış gibi görünüyor ama kanat oluşumu için sanırım dip seviyede kapanış yaptı. Daha aşağı hareket ederse kelebek formasyonu çalışmaz. Bu formasyon eğer çalışırsa çok güzel olacak. YTD

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onu çok söyledim başkan ama düzeltmediler malesef

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu birde su profil yazından nasıl kurtulabiliriz. asagı in in bitmiyor ya :(

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ya @BossVurguncu o kadar çok grafik atıyorsun ki . seni takip etmek bile zor . grafikleri bulamıyorum :) yatırım tavsiyesi.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İşte almayı da zamanında satmayı da tam bilemiyoruz.
Lakin alırken de satarken de en azından parça satsak kar alır düşüş olursa kullanabiliriz ama nedense bekliyoruz sonra düşüyor düşüyor düşüyor yine de satmıyoruz doğal olarak
Haberler önemli bir Reddit tarzı bir şey vs. Bi gelişme olmaz mı olur olur hatta bi pazar günü bile olabilir bir anda işler değişebilir. ytd

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Ben almadığıma değil de daha çok satmadigima pisman oldum yatırıma basladigimdan bu yana.. inişler çıkışlar mutlaka olur da onslari ancak sürpriz bir haber kurtarır bence umudum o yönde..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Fırsatlar bitmez piyasada. Sabır önemli. Bazen diyorum çok vahim durum bazen umudumu kaybetmeyeyim gümüşü az çok tanıyorum. Ama işte bilemiyoruz. Nasipten öte yol yok demişler... Bakalım nasip kısmet artık

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Ben teşekkür ederim hocam, hepimize gönlümüzce inşallah.. yükseliş olur da fırsat beklemekten başka çare yok artık..

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla aynen fena aktı 2 3 aydır yaşıyoruz zaten şelale olayını.
Diğer taraftan gümüşte daha garip şeyler de gördük günde 4 aşağı 4 yukarı tekrar 2 aşağı vs gibi dalgalar. Bir günde kapatıp yeni günde değiştiğini hatta 1, 4, 8, 12 saatte bile çok değiştiğini. İnşallah her şey gönlünüzce olsun.
Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

6. Dayım kaç defa belirttiğimiz rakamdı. Öyle bir yerde kapattılar ki ne biçim iş aynen filmin en önemli sahnesinde reklam girdi. Moral bulsam mı unutlansam mı bilemedim açıkçası. :):(

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Harbiden ibretlik, mükemmel bir çalışma resmen 2 ay önce bugünün resmini çekmişsin, şimdi filmin en güzel yerinde reklam girdi :)

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Emeklerinize sağlık, bugün tam bir şelale yaşadık hocam..

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İbretlik kapanış. 2 ayı geçkin olmuştur grafik çalışmam. Alta iğne atsa da bu seviyede kapatması düşündürdü...
Yine de artık baya riskli seviyeler olduğunu unutmayalım.ytd
(Haftalık grafikte attım günlüktekinin aynısını)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abi teşekkür ederim çok incesiniz

Ahmetsaim için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben gümüşle arayı açalı aylar oldu
Açıkçası bu emtiaya hiç bir zaman güvenmedim ve oyun kurucuların vs bütün oyunlarını tuzaklarını o yüzden elimden geldiğince burada anlatmaya çalıştım ama
Hala paylaşımlarıma DL atıyorlar üzüldüm doğrusu

Deniz58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın
Zaten sizin gibi birkaç dost olmasa bu kadar da kalmazdım.
İnşallah diyelim uçar :)
En azından herkes zararını kurtarsın da gerisinin önemi yok nasip
Çok teşekkür ederim güzel görüşleriniz için

Deniz58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın
Est. ben usta değilim lütfen
Sadece kendimi eskiye göre biraz daha geliştirmiş ve hala geliştirmekte olan biriyim
Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için
Lakin çok yoruldum gerçekten
Ama en azından sizin gibi dostlar için bir parça da olsa faydalı olabildiysem güzeldi benim için
Tek dileğim zarardaki dostların
Bir an önce kurtulması ve kar etmesi
Kar etmek isteyen dostların da
kar görebilmesi inşallah

37depdep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hayırdır neden son günler hocam

0BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Hayırdır inşallah @BossVurguncu hocam son günlerim derken:(
Siz ve sizin gibi ustalar baş tacımız.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz58 ()

Hocam lütfen gitmeyi düşünmeyin size kıymet veren çok ve iyi niyetiniz zaten belli oluyor. Biz bu piyasada denizde kumuz piyası yönetenler ne derse o oluyor. Hayırlı geceler bol kazançlar o kelebek kozadan çıkacak sadece sabır :)

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah Allah büyüktür
Kelebek kozada ya çıkacak ya öldü
Ben çalışmamın tutmasından ziyade
İnsanların tersten kurtulması için
Çok çabalıyorum ama
Bazen bizim de söz bitiyor
Artık bu sayfada benim de son günlerim yaklaşıyor gibi

Mhmthsbhl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mhmthsbhl ()

D ye gotue bizi artik :) ben 2 aya da raziyim

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tek tesellim şu grafiğin hala bozulmamış olmadı. ytd
Herkese iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

24.35 aylardır vurguladığım Kelebek teki son seviye.
Daha altına sarkmaz ise, 24.84 altında kapanışlar almazsa korkmuyorum.
Panikleyip yanlış işlemlerden kaçınırım.
Altın iner kapanışlar gelirse o durumda hayırlısı olsun nasip artık.
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yoğunluktan bakamadım son saatlerde.
Neler olmuş böyle cidden

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yine deniyor 25.7x. Gr/ TL ye bak:(
Ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum