Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 10:20:13
EUR 34.7339 10:20:13
USD 32.5072 10:20:13
ALTIN ONS $2392.1450 10:20:13

Konu: Gümüş TL 4 saatlikte fincan kulp oluşumu

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Kulp oluşumunu teyit için bugün yarın kapanışı bakılır. Kulp tamamlanışı olur ise 2 haziran gibi olur. 7,65 ile 7,35 arası bir rakam hacimli mumlara göre, bu seviyelerde formasyon sonrası 7,95 8 arası bir oluşum beklenebilir. Ytd

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Günaydın Didemm; )tşk ederim canım.. aslında çok ta sabırlı bir insanımdır.. sanırım çok cok daha düsecek deniliyor ya ondan bu can sıkıntısı

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

O dönemde benim ısrarla belirttiğim ama bu yorumlarımı polemik sataşma iftira ve yalan beyanlar ile yancı hesaplarının ortak salddırısı sonrası egale etmeye çalışan Tekmami ve ekibi maalesef kişileri etki altına alıp çok yanlış işlemler yaptırdılar. Daha o kişi ve kişiler iş başında devam ediyorlar ama sayfa ahalisi bunun farkına varmıyor. @Tekmamibro etiket yapayım da sevmediğim işi başkasına yapmış olmayayım. Arkasından konuşma olmasın.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Enoncu ()

Elinize sağlık Onur bey.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sıkma canini abla, bir bakima iyi bile etmiş olabilirsin. 7.69dan 7.34e dusen bir gumus, gece anca 7.48i gormus. Belki de biraz sabredersen 7.75-85 gelecek.. :):) Site olarak dip beklentisi olduğundan hep bu can sıkıntısı, sirf bu yuzden elimizi bir seye atamiyoruz. Risk iyidir, sabredersen ödülü gelir :) YTD
Gunaydin bu arada.. :)

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Karayel__00 ()

Teşekkürler başkan bende like attim takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Tesekkurler hocam like gönderilmiştir saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bende öyle düşünüyorum yakın bi yer gelse yine çıkarım.

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

hepsini çıkacagım. fırsat gelirse

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Karın varken yarısını çıkman iyi olurdu tekrar fırsat verirse düşün bunu

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

öyle umut edelim öyle dua edelim

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ustat gunaydin 3 like gunderdim emekler icin tesekurler

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Cunkü 7.70 odaklandık:( ben yarısını 766 dan dolara gonderdim. ama kafaya bakki tamamını degil.. ; )))dolardakini gece 750den tekrar aldım; )bakalım sonum ne olcak

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

elinize emeğinize sağlık tşklr

1BeğenmedimŞikayet

hkaratas ()

Günaydın hocam. Emeğiniz ve değerli yorumlarınız icin teşekkürler. Hayırlı bol ve bereketli kazanclı günler dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

dün neden satmadık 3 defa o fırsat geldi. ben bunu anlamıyorum

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Siz... ben .. aldık neredeyse en tepeden moral olurmu; (olmaz tabii..

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yatırımınızı , kısa kıpkısa olarak planlayıp bu süre içerisinde büyük kazanmayı da düşünerek bu yatırımı yapmışsınız ve bu psikolojinizi olumsuz etkiliyor.

1BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

benim de moralim hiç yok

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Moral niçin bozuk, böyle rekor bir gram gümüş rakamında moral bozuk olur mu hiç.

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Hayırlı sabahlar, Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ellerinize sağlık, takipteyiz

1BeğenmedimŞikayet

sirri35 ()

Hayırlı sabahlar Onur hocam emeğinize sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Emeğine sağlık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Fincanda kulp da oluşmuş emeğinize sağlık, 29-30 lar gelince bizede kahve içip keyfini sürmek kalır inşallah, bol şanslar.

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,49 aşağısı kapanışta iptal,7,54 ve üstünde devam eder formasyon.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum