Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 17:55:21
EUR 34.7174 17:55:21
USD 32.4749 17:55:21
ALTIN ONS $2330.2050 17:55:21

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , ay takvimine göre dolunayda olası düşüş senaryosu nasıl olabilir konulu bir grafik çalışmamı sizlerle paylaşıyorum, gelirse takviye yaparız, gelmez ise Ya nasip der elimizdekilerle yola devam ederiz , hürmet ve saygılarım ile

Yorumlar (207)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

Elimde eruo var acaba gumus eruo yapsak kazac okurmu peki ne dusuncen hocam

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok duygulandırdınız beni. Emin olun düşündüğünüz gibi donanımlı değilim.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

vallahi aynı fikirde ve aynı beklenti içindeyiz aha da yemin olsun size

Muratbjk için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Üstadım hürmet ve saygılarımı sunuyorum size , buradaki dostlarım da bilsin isterim bu sitede en çok istifade ettiğim ve bama teknik çizimi sevdiren kişi sizsiniz , sizi ALLAH için seviyorum , şahit olsun diğer kardeşlerim de

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

7,40-7.35 aralığında alımları yaptım. 27.2 altı pek görünmüyordu. Dolunayda önce 29 ons'a giderse elimde olsun dedim. Ayrıca dolunay öncesi pazartesi, salı günü tekrar yükseliş yaparsa parçalı al- sat yapayım dedim. Aslında bu al- yat için en uygun yer olduğuna inandığım ya da terste bıraksa da çok fazla terste bırakmayacak ç bir nokta olduğunu düşündüğüm için alımları tamamladım.

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

Hocam gumus pazartesi 7.15 7.20 gelirmi alim acaba 30 kilo almayi dusunyorum ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Tuna doktorum hoşgeldin. Gerçi turna kuşu gibi göçler yapıyorsunuz başka sayfalardan takip ediyoruz sizi ama :) inanır mısınız bende ons öngörü grafiğindeki 28,8 den sonra kendime inanarak bir çizim yapamadım, bu dolunaya göre bir plan yapsam mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

hoşgördük kardeşim

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

27.200-27.300 aralığında ben de alım yaptım kardeşim , daha aşağı olasılıklar için 2 kademe alımı daha yapma planım var ,7.00-7.20 bandı gelirse alırım herzaman ellemediğim kenarda duran naktimi de 7 altı için saklıyorum

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

10 gün önce TOBO formasyonu vardı gümüş onsta formasyon hedefi de 29 dolar idi hernekadar 28.300 ler gelse de yukarıya devam edemedi , tekrar deneyebilir

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Sayın hocam hoşgeldiniz epeydir yoktunuz

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hocam 27.4 -27,2 aralığında alımlarımı tamamladım. Büyük miktarı elde tutup bir parça ile uygun yerlerden alt sat yapıp ortalamayı düşürmeyi düşünüyorum. 27.2'nin çok altına inme durumu var mıdır?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

eyvallah kardeşim

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi önce 29 ları mı test edecek

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hoş geldiniz hocam. Elinize emeğinize sağlık. Bir geldiniz pir geldiniz.

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederi kardeeşim , inşallah istifade edilir

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Allah razı olsun kardeşim

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

Hocam burada bir sürü değişik adam var siz aldırmayın onlara. ama sizden ve diğer değerli hocaların yorumlarına güvenen bir sürü iyi insan var.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

çok haklısınız kardeşim ama gel de insanlara anlat bunu

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Allah cc sizden razı olsun
İyi ki varsınız
Likeleri bitirdim sizin için:)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Sizleri özledik hocam. Alırkende, satarken tuşa veya ekrana basan kendi parmakları değil mi insanların? O halde verilen bilgi ve yapılan paylaşımlarla alınan kararlar da herkesin kendini bağlar. He bilgi verilmiş öyle yapmış falan o zaman araştır. Kimseyi karalama. Kazanırken iyi de kaybedince kötü mü.

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

onu da çok kırdılar benim gibi , insanlar istiyorki hep artoyor yükseliyor diyelim , biz sadece teknik paylaşıyor ve olası senaryolaarı tartışıyoruz, terste kalanlar hıncını bizden alıyor

GMS13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GMS13 ()

Hocam hoşgeldiniz gözlerimiz sizi hep aradi. birde vip66 hocam uzun süredir yazmıyor onuda bekliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Yani düşüş beklentiniz nedir hocam acaba ons nereye kadar düşebilir

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

hürmetler kardeşim

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Özcan Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz takipteyiz selametle kalın Hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum