Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 13:09:48
EUR 34.9933 13:09:48
USD 32.5469 13:09:48
ALTIN ONS $2349.1850 13:09:48

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , ay takvimine göre dolunayda olası düşüş senaryosu nasıl olabilir konulu bir grafik çalışmamı sizlerle paylaşıyorum, gelirse takviye yaparız, gelmez ise Ya nasip der elimizdekilerle yola devam ederiz , hürmet ve saygılarım ile

Yorumlar (207)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

şuan için tepki yükselişi olma ihtimali de var. kanal dibinden dönüş yapmış gibi duruyor ama 27.2 nin altına inmezse 28.3 yada 27.97 deneyebilir duruyor.

yukarı çıkıp aşağı inerse de düşüş hızına bi bakmak lazım. ytd

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

8.41 dolar kurunu baz alırsak
27,9x8,41÷31,1=7,54 oluyor. Ytd

danceofflowerwindowslive için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

danceofflowerwindowslive ()

Benimde beklentim bu gran olarak karşılığı ne 7 52 mi

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Düşüş öncesi 27.9 zorlayacak gibime geliyor. Oraya çıkınca dolara geçip düşüşü beklerim. Ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bakalım göreceğiz. Sert düşüş öncesi suni bir yükseliş yapacak gibi bir his var içimde. Şayet direk aşağı inerse de canı sağ olsun. :) İlla ki alım yerinin üstüne çıkacaktır. Düşüş görürsem de dolara parite edip alttan alırım. :) Ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim. Tesekur ederim guzel yorumlarin icin. Cok detayli bakma durumum olmadigi icin grafik paylasimi yapamiyorum. Suan icin cok ciddi bir yukselis egilimi goremedim ben. Haftalik kapanista kayan yildiz mumu mevcut o yuzden dikkat etmekte fayda olabilir gibi geliyor.

Cok ayrintili bakamadigim icinde yanlis bilgi vermemek icin fazla birsey diyemiyorum ama sanki bir dusus yapip oyle cikacak gibi bir havasi var gibi geldi bana. Ytd

24.8 25.7 26.3 26.8 duserse bunlardan biri donus yeri olabilir muhtemel en kuvvetli olan da 25.7 gibi duruyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kimimbenki ()

Hocam Şişmiş borsa deyince bizim borsa içinde bir öngörünüz varmı? Ytd

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Hadi bakalim abi ins :)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Düşe kalka 44 e geldik, gümüşte öyle olur:)

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Gecmis olsun Onur baskan
Ins bir daha sizde gümüste düşmez Amin

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

@Erool37 hocam kalp kalbe karsidir sevgilerimle
Bas tacisiniz
Bir kac ucusumuz basarisiz oldu ama pes etmek yok daha fazla muhendis ile ucuslarimiz devam edecek :)

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

FED piyasaya sürülen karşılıksız basılan paralar enflasyona sebep olmasın diye ctypto piyasasını pandemi başından beri destekledi , aşılamalar tamamlamaya başlayınca, ekonomide de düzelme sinyalleri başlayınca, coinler aleyhinde haberler peşpeşe gelmeye başladı, oradan kaçan paralar da şişmiş borsa balonu nedeniyle onslara yöneldi

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Dolunay etkisinden bahsetmişsin hocam da cin in criptolar konusunda aldığı karar lar doğrultusunda cripto piyasasının emtia ya kayma oranı sence ne kadar olur dolunay etkisini bozabilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Bizde seni seviyoruz. Uzun zaman oldu işlerinden dolayı gelemedin herhalde

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Kusura bakma kalp koydum bu sitede olmadığını unutmuşum , olmayan emojilere soru işareti koyuyor sistem

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Soru işareti koymuşsun hocam :)))

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Abi hoşgeldin bu aralar yogunsunuz galiba göremedim sizi. :)

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Keisnlikle katılıyorum insanlar duymak istemedi bir şey var ise o kişiyi sevmiyorlar. :) abim dr maşallah i var dümdüz adam dobra dobur neyse o. :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sağolun abiciğim. Allah razı olsun

Antika1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Teşekkürler efendim. Allah yolunuzu açık etsin inşallah

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

@Onursal5377 bu ısin hakkini veren üstatlardan sessizce takip etmek fikir alip degerlendirmek gerekir elinden geldigi kadar da sorulan her soruya cevap verir

Antika1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hoş bulduk kardeşim

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Hoşbulduk?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hocam hoş geldiniz

2BeğenmedimŞikayet

Antika1 ()

Bu site 100 kişiden oluşmuyor
Bizim gibi sessizler de var Çok konuşanları bırakın boş tenekeden çok ses çıkar
Ben 88 iü iktisat mezunuyum Bir çok siteye girip her yorumu okuyorum En çok bu siteyi beğendim Sebebi sizin gibi bir kaç kişinin grafik ve yorumları
Üstelik bıkıp usanmadan cevap veriyorsunuz Sayenizde döviz ve emtia grafiğini öğrenmeye uğraşmıyorum Net bir şekilde grafiği veriyorsunuz Tebrik ederim Sağlıklı ve mutlu günleriniz olsun

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

Hoşgeldin kıymetli kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

100 tane iftira ve yalan yorumda 99. Yorumda patlamak , çabuk sinirlenmek oluyorsa,99 yoruma susup git körşeytan diyip, ya sabır çekip ,100. Yoruma patlamak çabuk sinirleniyorsun demenizi meşru kılıyorsa eğer size göre:)

beratayaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

:) kral adamsin seviyorum seni

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Anladim sizi tskler ytd

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

hoşbulduk kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum