Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:44:34
EUR 34.8160 00:44:34
USD 32.4557 00:44:34
ALTIN ONS $2318.2000 00:44:34

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , ay takvimine göre dolunayda olası düşüş senaryosu nasıl olabilir konulu bir grafik çalışmamı sizlerle paylaşıyorum, gelirse takviye yaparız, gelmez ise Ya nasip der elimizdekilerle yola devam ederiz , hürmet ve saygılarım ile

Yorumlar (207)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Hocam hoşgeldiniz

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Onur hocama saygi duyuyoruz emekleri cok

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Gumus euro paritesi makas farki cok oluyor dikkat etlisiniz kur farkina

Muratbjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Yok estağfurullah. Önümüz yaz olduğu için bu riski almaya değer diye düşündüm. Siz bizi değerli paylaşımlarınızdan mahrum etmeyin ki biz de istifade edelim.

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Sizin yorumlariniz fikirleriniz önemli abicim saygi duyuyoruz

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Hosgeldiniz Muhterem Hocam Nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Anladım hocam bende fiyatını uygun gördüm bu ara gümüş fırsat verirse satacagım o zaman bari rasyosuna bakar ona göre sepet yaparım altın düsünmedim güzel bir düsüs yaparsa ondan da ekliyeyim olmazsa

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

onur hocam herşeye rağmen burada biz darılınca küsüyor belli bir süre uğramıyoruz , o üstaddır tahammül sınırı daha iyidir ama haklı iken de susmaz

beratayaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

teşekkür ederim kardeşim

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet iki yönlü plan her zaman çalışır , siz bayağ bir mesafe kat etmişsiniz diyorum kırılmazsanız haddim olmadam

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

platin hiç almadım , insanın elinde olmayınca grafik de çalıoşası gelmiyor kardeşim

Thierry_Henry için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Gümüşte yeni olmama rağmen değerli üstatlar sayesinde çok şey öğrenmiş oldum. Dolunay düşüşü öncesi bir yükseliş yaparsa bir miktar dolara parite edip düşüş esnasında Tekrar alım yapıp ortalamayı düşürmeyi hedefliyorum. Şayet pazartesi yükseliş yapmadan düşerse de yükselişi bekleyeceğim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Uzun zamandır yoktunuz hocam gözlerimiz aradı sizi hoşgeldiniz çok isabetli bilgileriniz tebrik ederim

1BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Yok hocam o laf onur beye idi :)) siz cok sakinsiniz hatta

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

tam tersi çok zor sinirlenirim ama haddi aşan çok kişi varken bile hiçbirine cevap vermiyor hatta engel de koymuyorum , kişi bilmediğinin düşmanıdır

beratayaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Saygıdeğer hocam hoşgeldiniz platin ile ilgili çalışmanız varmı acaba hayırlı günler dilerim

1BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Hocam grm tl bazindami yaptıniz yoksa fon mu aldiniz :))

1BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Teşekkürler hocam.. kuştada takibinizdeyim.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet yol gösteren bu kardeşlerimiz hepsi donanımlı takibe değer üstadlar,

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Benim öyle bir iddia ya da bilgim yok. Gümüşte yeniyim. Siteden değerli paylaşım yapan arkadaşlardan istifade edip doğru bir şekilde yol almaya çalışan yeni bir üyeyim o kadar. Ytd

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Roket firlatma ekibindemisin sizde hocam?

4BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Sizin gibi teknik grafik paylaşımı yapan değerli arkadaşların sayesinde kendimizce bilgileri harmanlayıp yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. @LosAnarquista60, @Onursal5377, @SLAVE , @USTAMM gibi daha nice ismini sayamadığım teknik grafik paylaşan hocalarından Allah bin kere razı olsun. Nihayetinde kendi kararımızı veriyoruz. İnşallah değerli dostların paylaşımlarından mahrum kalmayız. Siz paylaşımda bulundukça istifade etmek isteyen alacağını alır. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Hocam sanki gumus 7.20 lerede biraz hacim toplayacak gibi gorunuyor bir ihtimal var gibi

0BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Abi siz ve @drtunahan bey gercekten saygi duyulacak insanlarsiniz takdir ediyirum sizi yanlis anlamayin ama siz biraz tez canli oldugunuz icin cabuk sinirleniyorsunuz bazen

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

aklın yolu bir kardeşim , % 1 daha iyi yerden alım yapayım derken giden trenin arkasından bakakalmak da var

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Geçen yükseldiğinde treni kaçırmıştım bu sefer kaçırmayayım diye alım yaptım. Vade sorunum olmadığı için en uygun alım noktası olarak düşündüm. Parçalı al- sat ile ortalama düşürebilirsem oh ne ala. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

çok mantıklı önümüzdeki hafta olası düşüş gerçekleşirse gümüşe parite yapmak doğru seçenek gibi duruyor , islam memiş son videosunda bunu öneriyor , her dediği doğru olmasa da takibe değer bir kişdir

Muratbjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Başarılar diliyorum

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

valla hiç yapmadığımı yaptım ben de en yüksek hacimli alımlarımı cuma günü yaptım , gümüş her an koptu kopacak hissi sardı beni , geçen sene de böyle bir fake yapıp uçup gitmişti alamamıştım , bu sefer kaçırmak istemedim

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

vallahi ben alacağımı alıyorum , eksiklerimi gideriyorum sayenizde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum