Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:52:59
EUR 34.7339 03:52:59
USD 32.5072 03:52:59
ALTIN ONS $2392.1450 03:52:59

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , ay takvimine göre dolunayda olası düşüş senaryosu nasıl olabilir konulu bir grafik çalışmamı sizlerle paylaşıyorum, gelirse takviye yaparız, gelmez ise Ya nasip der elimizdekilerle yola devam ederiz , hürmet ve saygılarım ile

Yorumlar (207)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukselis trendinde degil de dusus trendini yukari kirdi aynisini 8 ocakta yapti sonuc 1676 :) simdi de ayni senaryo olmasin diye izliyorum. Birseyin bu kadar saglam durmasi cok iyi birsey degil :)

Piyasada yukselisler icin korku dususleri olur gostere gostere cikiyorsa birsey genelde dusmek icin cikiyor olabilir. Benim korkum ondan. Ytd

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Zarar yazmiyorsa sorun yok kardesim. Suan yon net degil ortada gidiyor yukselis egilimli duruyor. Bu da bemi tedirgin ediyor. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben gumus e cok bakmam genelde altin ons a gore islem yaparim. Altin ons cok yukari gidemez gibi duruyor yuzde 5 lik bir dusus yapabilir.

Gumus ons da da rasyo yukari kirdi dusus trendini o yuzden onda da altin ons yukari yon alana kadar sert yukari bir hareket beklemiyorum.

Gumuste saatlik rsi da yine pozitif uyumsuzluk olustu o yuzden yukari tepkiler verecektir ama 27.97 yi gecip 28.08 uzerinde 4h kalamadigi surece dusus egilimli olabilir gibi geliyor bana. Ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Herseyi rici cizgi film karakteri bilir o soyler :)) ama gider 7 60 dsn terste kalir uyanik ortalik karistiricisi

0BeğenmedimŞikayet

beratayaz ()

Kestane oo kestane terste kalmanib kitabini yazmis 7.60 dan terste höstad

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

7.54 den 7.63 de gidebilirdi nasip diyelim

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Hadi sen takibi biraktin ben battim şimdi napicam

Hadi yürü anca sizin gibi insanlar arkadan konuşur

Az efendi olun az yaşınızın insani olun

Işiniz dedikodu isiniz ben nasil laflari carpitirim nasil birini etiket yaparsam o kisi ona laf yapar

Birakin bu işleri paran var mi yatirimina bak

7.54 den alirim sen git 7.35 den al beni ne bağlar

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Altın ons iyi seviye duruyor ve en son yükseliş trendindeydi. Yükselişini tamamladıktan sonra iner gibime geliyor. Ytd

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Düşmez inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hele bir önce yukarı atsın da:) burdan bile dönüş yapsa parite yapsam bir kaybım yok. Çünkü 7.41-7.35 arasında alımlarını yaptım. Dolara parite ettiklerimi düşünürsek ortalamam iyi yani:) ytd

-1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Sanane usta laf soylerim yobetim var yazdigim lafta uyari olursa verilir

Sana mi sorucam sen kimsin ki bana laf yapican

Para mi sen mi veriyon

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

27.2 kirilina kadar beklemryi altin ons 1860 in altina inmeden gumusleri bozmayi cok mantikli bulmuyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

27.2 ye cekiliye cekilirse ve yukari donerse 28.3 gelebilecek bir kelebek formasyonu mevcut.

Burdan direk yukari yon alirsa da 27.97 yi gecememe durumu var gibi duruyor. 4 saatlik rsi dususu tamamlamadi o yuzden bende alim yapmadim hala. Benim de beklentim su sekilde altin ons 1818 kanal dibi yapip gumus ons 26.26 veya 25.7 den donus yapip yukselis trendi baslayabilir.

Korkum da şu altin ons kanal dibini kirarsa 1800 altina sarkarsa bir dusus daha gelir mi korkusu. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Sen ne anlatiyon usta

27.46 kırılırsa 27.11 iner diyen bnm 27.63 ustunde kalirsa miral bozulmaz diyen bnm

Işine bak usta sizsiniz nokta attiniz ok like verin uyeye

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Bi sevindim ki dedim 10 olur ordan 9.99 iner ordan 12 olur

Siz ustasiniz kardeşim ben yeniyim

100 gram ile alip satiyorum bana bakmayin siz 26.90 bekleyim 25 bekleyin 28 bekleyin herkes istedigini bekler

0BeğenmedimŞikayet

Sabret_gönül ()

Selamün aleyküm hocam Elinize sağlık hoşgeldiniz uzun zamandır yoktunuz memnun olduk hocam sağlık ve sıhhatiniz iyidir inşallah

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

O zaman benim buradan almam lazım gelir diye düşünüyorum düşüş için hahahaha ; )))

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Altın ons şuan pek düşüş trendinde değil. Asya açılışında 27.9 yükselişi olur diye umuyorum. Ortaya çıkarsa %50 dolara parite ederim. Eğer düşüş hızlı olursa 27.3 ten önce dolara geçip düşüşün bitmesini beklerim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin ons dusene kadar gumuste ciddi bir dusus olmaz sadece geri cekilme olur onlarda alim firsati olarak degerlendirilebilir :) yukari atarsa iyi olur kardesim senin icin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Düşüş için de son bir yükseliş yapacak gibi duruyordu. Yoksa düşmeye devam ederdi. 27.97 çıkarsa çıkış yapıp senle alım yaparım. En azından iki ufak al sat yapmış olurum:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolarda beklemeye devam ediyorum yukari hedef daha gelmedi ons dusmezse dolar hedefine odaklandim. Ons da iatedigim dusus olursa parite yapacagim. Ytd

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

HAla dolarda mısnız hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum