Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 00:44:59
EUR 34.7339 00:44:59
USD 32.5072 00:44:59
ALTIN ONS $2392.1450 00:44:59

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , ay takvimine göre dolunayda olası düşüş senaryosu nasıl olabilir konulu bir grafik çalışmamı sizlerle paylaşıyorum, gelirse takviye yaparız, gelmez ise Ya nasip der elimizdekilerle yola devam ederiz , hürmet ve saygılarım ile

Yorumlar (207)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bosver zumrem sen dolari arttirmaya devam et :) turkiye de hep artan birsey varsa o da $$$ :) dunyada da artis oldugunda $$ da kar daha fazla oluyor.

Altin icin Guvenli liman falan deniliyor ama yalan inanma :) 2011 de 1920 den 1050 dolara inen birseyin guveni olmaz :)

10 agustos 2020 de 2076$ dan alan kisi
22 mayis 2021 hala 1880$ da ve 9 ay 12 gun dur hala terste :)

6 kasim 8.58 de dolar alan biri daha erken terste cikacak gibi duruyor :) ytd

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Zümrem bende gram artırmayı beceremedim ama dolar arttı :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ben fırsatlar el verdiği ölçü de iki taraflı da olsa kazanmak isterim yani. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Kullanmış olduğun teknik grafik programların isimlerini yazar mısın. Pc başına geçmişken indirip kurcalamak isterim:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tabi orasi oyle ama sitede genelde herkes gram arttirmak icin ugrasiyor. Bende kendi amacimi soyledim :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Her ikisinin artışı birbirini destekleyecek nihayetinde:) ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benim amacim gram arttirmak degil :) ben gumus yatirimcisi degilim :)

Benim amacim dolar arttirmak. Benim icin gumus veya altin yada diger para birimleri benim icin dolar arttirmak icin bir arac.

Diyelim 10 kilo gumusum var 8 bin dolarim var. 8 kilo gumusum oldugunda 9 bin dolarim olacaksa benim icin kardir ve ben zarar olarak gormem :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

İlk hedef 27.9 oraya görürse %50 çıkış yaparım. Devam etmesini bekleyeceğim. Üste çıkarsa gerisini çıkarım. Yok çıkmaz aşağı kırarsa ful çıkış yaparım.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Şuan bile karda sayılırım. Alımları yaptım bundan sonra senin gibi ons bazlı işlem yapacağım. Ful alım yaptım ki tekrar parite yapacaksam gram durumunu takip edebileyim. İşin özü gram arttırarak yola devam edebilmek değil mi zaten:):) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Karla bile satabilirsin belki. Durum oyle direk dusecek bir sekilde durmuyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

27.9 satış bile dolar paritesi açısından güzel olur benim için. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yatirim tavsiyesi olmadan full dolardayim. Dxy de 94.75 gelebilecegini dusunmekteyim. us10y de de 1.97 gelebilir gibi duruyor.

Dolarda beklentim 9.62 ytd kisa da beklentim 8.58 ve arkasindan 8.7 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

O zamana kadar sat imkanı verir o zaman:) büyük risk aldım inşallah pişman etmez. Bir cesaret geldi ama bilemedim. Dolunay düşüşü öncesi satarım diye düşündüm. :) Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

öyle umuyorum ama piyasa bu takip şart...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bir dusus olacaksa saglam sali 2 den sonra yada carsamba 2 den sonra aheste aheste dusmeye baslar abd ile dusus kesinlesir. Cin ile de bir tur dusus devam edebilir ytd :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirli aksamlar hayirli haftasonlari kardesim.

Oralar gelirse ben olmazsam asagisina sarkmasina izin vermeyin yoksa tehlike canlari bizim icin calabilir :) ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Eğer derin düşüşe geçerse dolara mı geçsem TL'ye mi geçsem bilemedim.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Oraya çıkacaksa yaptığım alımların keyfini çıkarırım. 1890 ı geçemedi. Geçmesi de zor görünüyor. Dediğim gibi çıkarsa canıma minnet. Çıkmazsa 27.95 tem düzeltme yaparsa da dolara geçip beklerim. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1800 ve 25,7 görüşünde hemfikiriz.
hayırlı akşamlar, hayırlı hafta sonlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin ons beni hic kirmaz. Nasil ki 1800 olamadan hep dustu ben israrla o 18xx yanacak dedim :) simdi de ona benzer birsey ama birsey yazmak istemiyorum :)

Sadece şunu soyleyebilirim max cikacagi yer 1923 oraya degip duserse hepimize gecmis olsun deriz belkide :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Beni altın ons düşündürüyor. 1882 geçemeyip düşüşe geçer ve 1772 kırarsa vay halime:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Avrupa piyasası açılmadan da beklenen düşüşün gerçekleşmesi zor görünüyor zannımca. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Yukarı 27.9 geçmeyecek gibi duruyor. Eğer oraya çıkarsa ve geçemezse satış yapacağım. Ama ayı tuzağı mı boğa tuzağı mı göreceğiz artık:)ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Her iki yon esit ama yukariya benim icin sinirli yukselis olur. asaginin siniri yok o yuzden birsey yazmak dogru olmaz. Fakat altin ons 1800 altina inmezse gumus ons 25.7 nin altina inmez gibi duruyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bir yandan da tuzağa mı düştüm diye düşünmüyor değilim:) YTD

15BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım, belki malum siteyi biliyor veya bilmiyor olabilirsiniz. Ben bilmediğinizi farz ederek ve birçok öğrenmeye meraklı veya o anda daha detaylı bakabileceği ve birçok teknik analizcinin rahatlıkla kullanabileceği site adını elbette burada size yazmayacağım. Ben burada birçok kişiye bakmak ile görmek farklıdır diyorum. Şu anda bu yorumu yazdığım grafikli yorumda drtunahan dostumun grafiğinin sol üst köşesinde gerekli bilgi comda yayınlanmıştır diye yazıyor. Oraya girin ve arama butonuna xauxag yazın , diğerlerini de xauusd xautryg xagusd xagtryg olarak arattırın sonra yeni bir telefon almış ve öğrenmek için kurcaladığınız gibi kurcalayın, açın uygulamaları kapatın bakın çizin silin:) oynayın işte. Size direkt değil bu yorum genele. Ytd. Çıktıysa bir beğeni atsın gören arkadaş.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim rasyo tra. ding. view yaz arattir.

Yada xau xag yapmalisin secimi. Suan son dusus kanalini kirdi ama 85 den dusus kanalini yukari kirmadi eger orayi yukari kirarsa resimde olan sari cizgiye kadar bir duzeltme gelebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Hep tepe yakalasak hepte dip yakalasak

Oooo. Paraları nereye götüreceğiz değil mi ; ))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Atayim istersen kardesim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum