Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:13:01
EUR 34.8238 21:13:01
USD 32.3379 21:13:01
ALTIN ONS $2301.8900 21:13:01

Konu: neo

YTD

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Bari 40 ta bir alım yapıp belki tepki yükselişi yapıp zararı azaltırız katılır mısın?

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Neo 53 / ufurmeye devam edin siz muritlerinize :))(

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

53/40 bı gelsinde.7 biraz değil bsyaga zor şimdilik bence tabi ben form. Paylaştım sadece.

Ahaltın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

40 dolara alım emiri girdim grafiği görür görmez elimdekileri 68 dolardan sattım ama 7 dolara mı girsem emiri

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Bidaha birşey sormazsin bana :)))

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Valla düştükçe zarar büyüyor hocam 122 den tersteyim yarıdan fazla düştü neo haliyle paranindan yarıdan fazlası buhar oldu. Umarım aşağı değilde yukarı gider. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sımdılık 53/40 takıp edebılırsın. ytd

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Neo 68 uzerine atamadı sanırım hocam grafige göre düşüş mu olucak şimdi?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ben guvenmıyorum hala pıyasa bı otursun bakalım kacmıyor bıtmıyor nasılsa

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

cok bakamıyorum yogunum oyle bırsey gorursem denk gelırsem paylasırım.

hülya_buungaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

muhattap alıp isleme gıren dusunsun banane lıke ıle calısan egolu ve müritlerini tutmuyorum cevremde

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

alışım maalesef 153 ama 113 den çıktım hiç değilse. şimdi gözüm sizde güzel bir onay gelirse değerlendiririm inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

4 saatlikte 82.5 görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Senin o ustalar az sonra damlar hedef vermeye:))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

6 $ cok cok zor bende ıhtımal vermıyorum

Şaşkın1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Boyle gider ortam 82/84 derdim. 62 falan dinlemez. Ama bozulursa haklisin 6$ o da çok pis olur:(

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

62 de dırencmı vardı ? 4 saatlıkler dıyelım.

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Neo sanki 62 direncini kırdı gibi Ema 20 doğrumu acaba şimdi saatlikte üstünde kapatmış şimdi 4 saatlik mi bekleyeceğiz?

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

erkenden cıktım dıyosun yanı.

hülya_buungaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hülya_buungaa ()

fil hatta 55 gördü ben zararkes yapmıştım grafiğe bakarak. işiniz gücünüz rast gitsin.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Umarım öyle olur ama suan karamsar bir tablo var ne yazıkki. O.20 mi bile razıyım yeterki gelsin yıl sonuna kadar.

Umut2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Benim maliyetine göre çok vahim hocam. 122 den neo 0.158 den trx var. Yarı yarıya zarar var parayı yarıya böldük gibi oldu . Yarısı yok malesef paranin. Sizin analizleriniz genelde çıkıyor o yüzden neo ve trx hedefiniz korkutuyor beni.

1BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

durum vahımmı degılmı senın malıyetıne gore degısır onu bılmem al yada sat demıyorum kımseye benı ılgılendırmezde.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklısınız hocam. Trx de okadar vahim diyorsunuz yani. sifirlanmadqn zarar kes yapmak lazim o zaman. Son bir yükseliş olmaz mi direk dibe mi gidiyor bekleyip beklememkte kararsızım.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hosuna gıtmez trx hedeflerım. pıyasa guzelken sayfada fınk atanları sahneye cagırın nerdesınız dıye pıyasa ıyıyken hepsı hoca prof yıldı z gostermeyı marıfet sananlarla dolu burası aldırıp aldırıp kaybolanlar nerde?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

O seviyeyi takip edeyim o zaman hocam tmmdir teşekkürler. Peki trx e bakma şansınız var mi ondan da tersteyim zarar büyük malesef hocam.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

nasılmı anlıcan :( :( orda onay sevıyesı var o rakam sıhırlı rakam dusun tıpkı btc nın 54940 rakamı gıbı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Evt umarım böyle birşey olmaz.

Shn1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn1907 ()

Kasım Aralık ta 10 dolar bandında falandı. Herşey mümkün.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum