Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:21:36
EUR 34.8238 20:21:36
USD 32.3379 20:21:36
ALTIN ONS $2301.8900 20:21:36

Konu: neo

YTD

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Neo da 122 den tersteyim 200k dan fazla sadece neo da zarar var. Grafik de belirtmis fakat gelme ihtimali nedir gelir mi bilinmez yoksa ben sifirlanir hatta eksiye gecerim.

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Beni varya neodan soğuttu :)

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

40 dan tepki alip yukselir mi burdan hocam neo yoksa 40 altina sarkar mi eger ki sarkarsa sanirim 4 saat beklerse hedef 6$mi olur?

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Gördüm ilerde bir durak için kullanır.

Harunko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harunko ()

Neo 40dan 56ye iğne mi atmış yoksa ben mi yanlış görüyorum?

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Bi chz takip rakamı versen olurmu? Elimde yüklü var @RESST

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Şimdilik Sanmıyorum o kadar ayağa dusecegini

deniz_ege için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahaltın ()

Gelmiş mi 40 ben binanceye girmiyorum korkudan emir vardı çalışmıştır o zaman.68 dolardan sattığım
neoları 41 dolardan yerine koymuş oluyorum.
Eyvallah üstat emeğine sağlık senin grafik olmasaydı satmazdım ben.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

onu şaka saymıştım gerçek olamaz , olmasın , o kadar mı kötü

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Diğer hedefini sen söyledin iste. İzliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

daha da düşecek mi?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Neo zararim 200u gecti hocam. Ve trx de 100u gecti totalde 300 den fazla zarar var suan. Full nakite gecip alttan alim icin beklemek istiyorum tepki yukselisi olursa olur mu onu da bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

İzliyoruz şimdilik.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

6 da demiştiniz orası gelmez dimi :(

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

NEO 2 /40.4 izlemeye devam. ytd

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Ark fiyatı görmüyor musun nerelerde 53 de gördü 40 larada attı kendini 6 ya çok var illa gelecek demek değil. onceden 53 bekle dedim şimdide 40 takip et derim. ytd

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam neo düşüş için onay aldı mi acaba 68 üzeri kalamadı 50suan buna göre önce 40$ a ardından 6$ a düşmesi kuvvetlendi mi eğer öyleyse 50$ dan 200zwrardsyim çıkıp alttan 6$ a yakın bir yerden tekrar giriş yapıp beklemeye geçerim zararı kapatma adına.

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

33500 gördü dönüyormuyuz artık :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

kactan doner dıye bır soru bılmıyorum ben kaca duser dıyosan 33700 ler bende son yukarı bır form. beklıyorum yakındır gelır herhalde onayı bır sekılde.

Harunko için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilkasik ()

Bu piyasada long açanlar bence çok ama çok azdır daha önce açanlar zaten patlamıştır bence artık shortcuları patlatma zamanı Çünki herkes düşeceğinden emin

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harunko ()

Kaçtan döner btc bu sefer?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bakalım hocam longlar patlıyor

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Bu ara sell favorim :))

umides için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Kar - zarar kardeşmiş. Her zaman buy olmaz arada sell de olacakki bu işin doğası da var olsun. Buy da olsa sell de olsa hedefler tıkır tıkır geliyorsa sıkıntı yok :) nakitte bekliyoruz btc yi gözlerimiz kapalı. Varsa nasibimiz de bişeyler alttan toparlarız biraz bişeyler. Bence daha yolu uzun yeni başladık :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

30 a inmezdide freni tutmadı suursuzun bence :) tepki gelir belki bilmem izleme zamanı bence şimdiki zaman. Zaman kötü :)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Görrünce geç kaldım geçen yaptı bir şans kullanamadık 40dan sonra iyi prim yaptı sonra yine geri aslında geçen hafta birileri neoyu bozma haftaya neo haftası dedi olmadı birileri 19 20 21 mayıs dedi o da olmadı birileri mayıs ralli ayı dedi o da olmadı benim umudum çoktu ama her şimdi herkes mutsuz şimdi de haziran diyolar bakalım bence tek kişi doğruydu şimdi al stoplu bekle kısmet varsa küçük karla sat yoksa bu film yıl sonunu bulacak gibi

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam bir önceki düşüşteki gibi 30kya ihlali saymazsak yine 4h var gibi. 2.5gün sürmüştü son bir iğne ile yüzde yirmiden fazla artmıştı.. tekrarlar mı sizce aynısını

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Önce görmek lazım dereyi görmeden olmaz bu iş :))

Sportteacher_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum