Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 23:11:24
EUR 34.9546 23:11:24
USD 32.4849 23:11:24
ALTIN ONS $2333.1000 23:11:24

Konu: neo

YTD

Yorumlar (102)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

@Paratakip1 yanlıs soylemısım 40.4/6.8 mıs ana hedef o gunden sonra 24.8 gordugune gore?

1BeğenmedimŞikayet

Şaşkın1 ()

Ya gece, skl alalim senle diye uğraştım, bekledim bekledim uyuya kalmışım. :))

REST_IN_PEACE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Bitcoin için Şaşkın1 yorumu (2 saat önce) Cevap yazCevap yaz
Burda fazla sevilmeyen bir hoca vardı? Neo 6 dolar ihtimalinden bahsediyordu kim di o?

bu hedeftenmı bahsedıyorsun yoksa. hanı su 68 uzerı atamadıgı surece dıyıp 27 gordugunuz neo mu yoksa bu. eee noolmus nerden nereye gelmıs hıc bakmazmı ınsan su lafı yazarken @Şaşkın1?

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Yok genel söyledim zaten sen kazanirkende birileri kaybediyor sonuçta para transferi sadece.

Hayat_zengine_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

Ben kazanamadimki ama sonrada oyuna dahil olunca böyle oluyor demekki. Nasipte varsa gelir yemenden inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

A. s. ee kazanirken güzel ama

Hayat_zengine_güzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayat_zengine_güzel ()

selamun aleyküm. Abi bu hala toparlamamiş. Ölmüşte gömenimi yok acaba? Bütün varını yatirana Allah sabır versin inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Doge dahası vardır belki vermedigimdi digerlerini hatırlamıyorum :))

umides için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Murat başkannn tebrikler, bu ay verdiğin bütün hedefler geldi sen bile unutmuşsundur tek tek yazıyorum :)
theta : 7 / 6,5 / 5,9 / 5
iost : 225 / 177
rvn : 64 / 58
doge : 0,27 / 0,17
neo : 37 / 27

0BeğenmedimŞikayet

Kuzeykent ()

O da yakında 6 dolar olur haklısın

0BeğenmedimŞikayet

BurakcanD ()

350k para 10k ya nasıl düşer izlemiş olurum bende 6 ya düşerse

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Su da parayla :))

Kuzeykent için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuzeykent ()

Rest usta . 6 gelmez de içimize su serp :)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Bunların hepsi on izleme ekran goruntusudur belki :))

Mehmet571 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Ezdi geçti ustam vallah. nefes alamiyik artık. çıksın artık :)

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Gelmiş kadar olmadimi zaten

Mehmet571 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

6 lar gelir mi usta. geberdi altlar

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACE ()

Birileri konuşur birileri yapar

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Neo 35$ a indi hocam 122 den aldik battik. 6$ a dogru mu gidiyor yoksa buralardan yukari atar mi ne dersiniz?

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Neo, dash, btt, btc down, juv vb vb vb hepsi saat gibi çalışıp hedefleri geldi tebrikler emeğine sağlık. Artık bize biraz buy lazım :))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. hocam neo ve trx var bende de. Major coinler diyorlar saglam diyorlar ama %100zarar yazdi. bl bilemiyorum oyuzden.

Coinist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

İnsallah sabir edip satmayalım daha mainet var.

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Bende aynısını düşünüyorum ilk geldiğim zaman minor alıp satsaydim ciddi kar olucaktı yapicak birsey yok tabi ama neo 'yu yıl sonuna kadar tutucam.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Kisa vade degil tabi de orta vade olsa bile garantisi yok ki yukseleceginin belki daha da dibe baticaz elde avucta hic birsey kalmayada bilir.

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Aynen ben ikikere alsat yaptım zaten yükseltim neo sayımı ve bekliyorum ve daha güzel yerlere gideceğinede inaniyorum. Ama sürekli burada zararı yazmakta hem kendimize hemde diger arkadaşlara ciddi olarak moral bozukluğu yapıyor herkez suanda zararda zaten. Beklemekten başka çaremiz yok malesef.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum