Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 09:29:10
EUR 34.8234 09:29:10
USD 32.4175 09:29:10
ALTIN ONS $2301.4200 09:29:10

Konu: Gümüş Pichacu Fm

Gümüş gram TL grafiğindeki pichacu formasyonu dikkat edelim elektrik çarpabilir :) hayal ürünüdür.ytd

Yorumlar (184)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Anladım hocam. Zaman ayırıp cevapladığınız için elinize, emeğinize sağlık. Çok teşekkür ediyorum :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Selam hocam nasılsıniz gramda düşüş bekliyormusunuz

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet güzel üstadım. 2 li tepe benimde dikkatimi çekti. Konuşmuş idik. Ama daha çanak çanak kulp bilmiyorum. Bir izah et hele. Hayırlı birsey mıdır? :)) araştırmak zor geldi:))

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba evet çok sağlam çalışan güçlü bir düşüş habercisi olmakla birlikte istisna olarak çalışmadığı durumlar da olmaktadır. Eğer çalışırsa epey uzun, tahmin edilenden fazla ve çok etkili olabilir doğrudur. Lakin ben sadece temkin açısından uyarı yapmak istedim teknikte görünen durumu ancak kesinliğini bilmek ve kestirmek zordur. Bazen istisna olarak fake olup bazen de tamamlanmadan başka fm oluşumları başlayabiliyor. ytd

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Teşekkürler elinize emeğinize yüreğinize sağlık. Aslinda cesaret kırma olarak algilamadim ben uyari ve ikaz ediyorsunuz bizleride tedbirli olmaya davet ediyorsunuz bence cok guzel.

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Çok tesekürederim hocam güzel açıklamısınız nasib kısmet artık
Yolunuz açık kazançınız helalinden bololsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba teşekkür ederim. 2'li Tepe oluşumundan sonra düşüş potansiyeli yüksektir lakin her zaman gerçekleşmez asıl önemli olan geri çekilme olunca boyun seviyesi kırılmamasıdır. Eğer boyun seviyesi kırılırsa düşüş derinleşir ve aradaki fark kadar düşüş olması ihtimali yüksek olur. Lakin her zaman kesin çalışmaz. 2'li Tepe'nin tersi 2'li Dip olarak geçer o durumda tam tersi yükseliş beklenir. Bazen 2'li tepe aynı zamanda çanak anlamını da taşıyabilir duruma göre... ytd

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hoş geldin üstat; ) 1864 ün altına anlık düşüş olabilir yoksa böyle gıdım gıdım aşağı- yukarı hareket mi eder? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Birkaç gündür akşam yıldızı var grafiklerde diyorsunuz hocam. Bu da düşüşü işaret ediyor diyorsunuz. Üstünde sıkça durmanızın sebebi düşüşün tahmin edilenlerden daha büyük ve etkili olabileceği anlamına mı geliyor?

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Emeginize saglık
Hocam bu ikili teğeden sonra yükselişmi düsüsmü olur genelde

4BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Arkadaşlar merhaba. Bakınız gümüş onsta oluşan evening star doji gibi formlar pek şaka değildir. Güçlü bir dönüş (düzeltme) habercisi olarak bilinir. Bence temkinli olmakta fayda vardır diye belirtmek istedim birkaç gündür çoklukla üzerinde duruyorum ama. ytd
Diğer taraftan gümüş ons grafikte 2'li tepe ve birlikte çanak oluşumu gözlenmekte olup bu çanak kulp ihtimali de barındırma potansiyeli olduğu gözlenmektedir. Daha bir çok alternatif analiz yorum sunulabilir. Ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Nasipte yoksa bir sekilde grafikte sinyalde sasırtıyor iste. sen asagı bekliyorsun o yukarı gidiyor ne haberle yada tam tersi. sinir olmadan sakince yatırıma devam etmek lazım . :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim ne demek yararı olursa sevinirim. Pek fazla indikatör olaylarına güvenim olmaz böyle günlerde bilirsin sen o da ayrı konu tabi ama... Çok bıçak sırtı gidiyor her şey çok spenksi bir hava var bugünlerde

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel tespit üstad,
çok teşekkür ederim
bilmukabele bereketli kazançlar

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Çok sinirleniyorum. Bir gönlümüzce alamadık:))) ytd.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bugun vurdular 1.5 dolar ons :)lakin dolar cıktı hissedilmedi
Ayarlıyor birsekilde işte. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim ablacım şu an kısa orta vade için hala yatay trend de olmamız da ayrı Bi ilginç geliyor bana... Hemen bu vesileyle düzeltme yapayım orada hata olmuş. Ait kanal dibi 24.50 lerden daha aşağıda 24.20-30 civarı olacaktı klavye 25 girmiş :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tek bir pençede mi? Ne olacaksa olsun artık. İnim inim inletti:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bir ayı pencesi 3 dolar ytd
sn @BossVurguncu

İyi kazançlar . elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sagolasin Boss.. Paylaşımların çok kıymetli

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba değerli dostlar hayırlı akşamlar. Gümüş ons tarafında şunları da belirtmekte fayda olabilir diye düşündüm:

Günlük grafikte regresyon bandı yatay band halinde şimdilik ve 28.50 ile 28.77 direncinde bu bandın üst kanal tepe sınırı zorlanmış oldu. Bandın orta sınırı 26.20-30 alt kanal dip ise 24.50 lerden daha aşağıda 25.20-30 civarı seviyelerde görünmekte. Tepeden sonra orta ve ortada tutunamadığı durumlarda kanal alt sınır dibine kadar düzeltme ihtimali potansiyel dahilinde olabilir lakin olur mu şu ortamda kestirmek zor. Kaldı ki olsa bile hemen bir anda olacak bir durum demek afaki olur. Diğer taraftan Günlükteki indikatörler aşırı alım ve düşüş sinyalleri barındırıyor Evening Star (akşam yıldızı) benzeri oluşum ile birlikte...
Yanlış anlaşılma cesaret kırma gibi olmasın asla teknikte gördüğüm bazı durumları aktarmak istedim sadece. Ytd. Kazançlarımız bereketli olsun cümleten herkese...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aksiyon iyidir doğru dersin hocam zaten biz aslında kar zarar bir tarafa bu adrenalini seviyoruz biraz da galiba :)) nasip kısmet gerisi doğru dersin

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Inş dediginiz gibi kapatır sınırda yiz 71...72 73 geçemedi

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Tskler ustam sağolun iyi akşamlar bol kazançlar dilerim kismet artik izliyelim aksiyon iyidi bugun

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah üstadım ne demek, teşekkür ediyorum. Senin de emeklerine sağlık her daim.
Zaten ben de nokta rakam vermem normalde band olarak 10-15 kuruş baz alırım genellikle. Lakin üstadım mumların durumları da çok önemli en az destek dirençler kadar. Siz biliyorsunuzdur zaten de bunları bilmeyen arkadaşlar adına da açıklayıcı olsun istedim yorumunuz üzerinden :) hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Yaticaktim kapanisi gorigim diye beklicem gibi

27.71 ustu iyi 27.96 götürse bari geceyi iyi kaparız ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

27.70 dede zir dayanıyor gidip geliyor nadil olacak bilmiyorum

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

Emegine saglik ustam Allah razı olsun yorduk seni cok iyi aciklamissin bende 27.71 ve 27.96 ustu cok iyi olur diye dusundum rakamlariniz ayni sevindim sağol saygilar

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet üstadım gün içinde de bahsettim 27.70 ana destek/direnci 27.88 olursa daha da iyi olumlu olabilir diye. Çok doğru. Lakin alta delen iğne akşam yıldızı teyidi gibi duruyor henüz gün kapanmadı ama. Yarın devam etmezse toparlanma başlayabilir. Lakin şu an tam spenk seviyesinde duruyor kapanış önemli tabi. Diğer taraftan altın ons ayağı da sağlam tutan önemli etken oldu gümüşü.
28.10 üzeri sağlıklı kapanışlar gelirse iyi diyebilirim.
Ayrıca asıl iyi diyeceğim vakit 10 yıllık çanağın %50 düzeltme geri alma seviyesi olan 30.5-31 dolar seviyesi bunu uzun zamandır hep tekrar ediyorum yine belirtmiş olayım... Yakınız ama aşamıyoruz bir türlü tabi yine de kar fırsatı hep oluyor lakin asıl seviyeleri kırarsak hızlı ralli başlar demek yanlış olmaz sanırım öyle düşünüyorum ben... ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum