Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:59:45
EUR 34.7339 03:59:45
USD 32.5072 03:59:45
ALTIN ONS $2392.1450 03:59:45

Konu: Gümüş Pichacu Fm

Gümüş gram TL grafiğindeki pichacu formasyonu dikkat edelim elektrik çarpabilir :) hayal ürünüdür.ytd

Yorumlar (184)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yüksek fiyattan mal aldınız düşük fiyatta para kalmadı galiba :)
Ya ben 2011 49 dolar zirvesinde gümüş yüzükler almıştım düşünün öylesine zarardayım hala o alınlarımdan ama dolar o zamanlar bu kadar yüksek değildi :D

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Kış güneşi daha iyi olur bence :)) gümüşteki düşüş ve bendeki parasızlık beni üşütüyor çünkü :)) bir sıtma geldi sanki :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla çok yorum attım aynı şeyleri yazmayım artık, sayfamdan bakabilirsiniz dilerseniz.

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Sizin düşünçeniz nedir hocam bide alımınız varmı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Akşam güneşi şarkısını dinleyelim hocam en iyisi :) sağlık olsun

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Beni de kararttı maalesef :) düşüş başlamadan bir gün önce parayı olduğu gibi gümüşe yatırdım. Sinirlendim, canım sıkıldı, heyecan aradım. Ve akşam yıldızı gibi gümüş kaydı gitti elimden hocam :))

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Gümüş bizi mahfetti usta:((

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Nettt anladım. Seni bilen biliyor ablam...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi geceler. Evet tabiki var, 6 yıl yatay gitmiş gümüş 2020 öncesinde az yukarı az aşağı.
Şimdi de 1 yıldır 21-30 arasında, 5-8 dolarlık marjla yatay gidiyor işte gördüğümüz gibi bu band aralığında. ytd

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

iyi geceler hocam gümüşün 5 senelik grafiklerine baktığımda şöyle bir şey aklıma takıldı. Formasyonlarda gümüş dip seviyelere geldikten sonra 27-30 ons arası değişen yükselişler bekleniyor bu kesin mi? peki ya yükselmezse senelerce yatay veya çok az bir yükselişlerle devam ederse böyle bir ihtimal var mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eski bir yorumumdu o sizin sorunuza yazdığım ama gerçekleşmiş. Şimdi de devam ediyor her zaman aynı senaryolar zaman geçse de. Neyse ki alımınız güzel seviyelerden çok zarar görmezsiniz umarım.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dost. Lakin dediğin ABCD patterni ise malesef o değerler tutmuyor. ABCD olacaksa, A noktası 11.6 da olursa B 29.8 de olursa eğer C noktası 18.6-15.5 arasında olması gerekiyor en az 18.6 ya kadar düşüş olması gerekir yani.
18.6 zaten görme potansiyeli var çoktandır ben de dahil bir kaç kişi daha söylemiştir bunu sayfada. ytd
Yarın atarım inşallah.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok fazla yorum attım gün içinde de umut var daha fazla risk de kısaca. ytd

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Şimdi yorumlar Nassil?

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Hocam alımlarım var yarı yarıya diyebilirim ancak yükselişmolmasını tabiki isterim
Su 2 dib olarak geçer o durumda bazen yükseliş olorak geçer yazısı güzel hocam
Buralardan döneçegini bilsem hemen hepsini gümüşe geçerim ama düşerde elim boşkalırdiye korkuyorum hatta azbi yükselse 34 den alımımı hemen elimden çıkarım
48 kizi görübde çıkmayan ben pişmanoldum

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın @BossVurguncu harmoniklerde çok güzel çizimleriniz var tebrikler. Aylık grafikte 2020 11,628 değeri A , 29,885 değerine B , son 8 Ağustos iğnesini de C olarak 34,8 leri de D olarak bir harmonik senaryosu çizip atabilir misiniz,

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bunu gümüş en tepelerde olduğu zamanlarda üstüne basa basa vurgulamak detaylı olarak anlatmak ve sonunda bu seviyelere kadar gelmek kaç ay sonra dile kolay derler ya.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yaralandım sarkısını dinle :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Akşam Güneşi şarkısını dinleyeyim bari içimden geldi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

2 pençe aldık diyebiliriz şu halde

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Hocam pikaçuyu bilmem ama ben de 6 aylık gms gr grafiğine bakınca cami formasyonu görüyorum solunda bir minare var sağ tarafada bir minare dikmek lazım :)) inşaallah bir haberle çıksın herkes tersten kurtulsun sonra nereye düşerse düşsün ta 19 ons larami 17 lere mi bunalttı herkesi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hep yorumları yapmıssın . halen grafik arıyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Biliyorum kardesim. Dususlerden cıkartmıstım . :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sn @Gayret1 bu paylaşım ve yorumlar umarım sizi bu gümüşteki zarardan korumuştur.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buyurunuz @Yaseminnisa ablacım bu uyarımı yaptığımda siz görmüştünüz. Ama biliyorsun kesin konuşmak boş bu piyasada ve çok daha fazla ihtimalleri gördükçe yazmaya çalıştım. Şimdi ben bildimci gibi bunları paylaşıyorsun derler ama olsun. Neden bunları vurguladığımı sen anlamışsındır.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@LOVEROSE umarım bu yorumlar size fayda sağlamıştır. O günlerden beri gümüş sürekli düştü çünkü görüyorsunuz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayır demek istediğim ayı yani düşüş trendi sinyalleri 3-4 ay önce gümüş vermiş biz de yazmışız. Ama zaten o günlerden sonra bugüne kadar toparlayamadı gümüş. Ama bu artık daha da kötü düşer anlamı taşımaz olabilr de olmayabilir de risk var ama umut da hala var. Yine de 22.50-21.10 daha altta 20.60 lar bandından dönüş olmazsa teknik olarak 19.6-16.8 bandı görülme potansiyeli mevcut. Ama işte ona karar verecek olan büyük balinalar spekülatör ve manipülatörler. ytd

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bak sen ne buldum @M_yıldız

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Yani hocam dahada. ı duşecek

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@M_yıldız ne diyorsun bu işe. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum