Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 21:09:52
EUR 35.1040 21:09:52
USD 32.2577 21:09:52
ALTIN ONS $2414.0700 21:09:52

Konu: 14 Mayıs Gümüş Grafiğimiz

AliAbi ()
Gümüş

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

Çok seviyorum riski :)) eyvallah kardeşim teşekkür ederim yazın için

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Allah bereket versin. Saatlikler de güçlü gördüğüm için bende ilave ekleme yaptım. Pazartesi aksiyonu takip edeceğiz bakalım. tamam mı devam mı

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Orhan baba hedefe gidiyor bu :(((

1BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Hocam 3 gün önce paylaştığın yoruma göre alim yaptım bugün ful 27.200 muhabbeti emeğinize sağlık

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

kardeşim şimdi geri çekilme olabilir ihtimaline karşı almamak mantıklı duruyor. fakat haftasonlarının ne getireceği ve ne götüreceği belli değil. o yüzden ben her haftasonuna dolarla girerim. dolar yoksa gümüş. gümüş yoksa altın. yani kur şoku riskine karşı ben düşüş riskini göze alıyorum. sizin risk almanızla benim ki biraz farklı olabilir. ytd

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

tesekür ederim kardeşim sizde öylesiniz. iyi akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hay maşallah . Beklediğimizden iyi kapayacak.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

6.25 mükemmel. Ozaman son soru burdan dolar alıp parite için beklemek mantıklı olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Öneml değil hocam kiymetlisin iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Hamett_ ()

Ustad haklısınız kesinlikle ama sanki ons tarafından da bir belirsizlik hissettim sitede ki hocaların yorumlarından. Teşekkürler

6ncı_his için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

şimdi öncelikle estagfurullah kardeşim. fikir alışverişi her zaman önemlidir. dediğiniz doğru ama bu yükseliş beklerken doğru :)

şuan piyasayı net göremiyorum o yüzden de onslara şuan güvenmiyorum. sabah da yazdığım gibi dünde yazdım buralardan yani 26.8 gibi alınır ama benim için riskli işlem ben şimdilik almam :)

beni düşünüp fikrini söylediğin içinde ayriyetten teşekür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Hocam size bir şey sorayim akıl vemek gibi olmasın ful dolarda beklerken ons26.8 de parite yapıp şimdi bile dolara dönseniz elinizdeki dolar daha fazla olurdu

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Dolar ister 3 lira olsun, isterse 33 lira. Parite yapacak kişiyi doların TL karşılığı zerre ilgilendirmez

Hamett_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Allah bir yastıkta kocatsın kardeşim. ben biraz daha izlemekte fayda olabilir diye düşünüyorum. ytd olmadan beklenilebilir duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

kardeşim şimdi benim durum çok karışık o yüzden belli bir ortalamam yok. gecen sene martta doları ilk alışım 6.1 tl daha sonra üstüne ekleme yaptım devamlı. tabi bu sıra altın gümüş al sat pariteden dolar da arttırdım. daha sonraki alımlarım 7 de var 7.9 da var. hepsine totalde baktığımızda 6.25 gibi birşeye denk geliyor.

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamett_ ()

Hocam çok teşekkür ederim. Bu şekilde devam o zaman. Geri çekilme olursa da ilave yaparız. Bende sizin gibi biraz hedef odaklıyım. 28 haziranda düğün var yakın bir zamana kadar acelem yok.

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

Selamlar kardeşim dolar ortalaman kaç.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

şimdi mb müdahale eder lafı çok dolanıyor. onlara öncelikle aldanmayınız. geri çekilebilir ihtimal var evet ama yukarı gitme durumu da var. endeks ve us10y yukarı doğru yol alabilirse 8.58 ve 8.7 ilk etaptaki hedefim. ytd

parite konusuna geldiğimizde eğer altın gümüş alıyorsanız dolar almışsınız demektir. ons kanadı aynı değerde kalırsa dolar düşerse zaten gümüş tl de düşecek. siz ons kanadında 28 üstü dolarda 8.3 ve altı bekliyorsanız tabiki parite yapanız mantıklı. beklemiyorsanız parite yapmanız size kar değil zarar yazacaktır.

full dolar bekliyorum pozisyonumu koruyorum. geri çekilmeler olabilir ama hedef gelebilir diye düşünüyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hamett_ ()

Hocam hayırlı akşamlar 8.48 geçemedi dolar hala bir miktar dolar var bende parite yapsam mı diye düşünüyorum ytd olmadan tabiki. Pazartesi günü MB müdahale eder diyenler var çünkü o yüzden en azından bi işaret verseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim :)

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Hocam teşekkürler:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Disardayim bakamiyorum ama onceki yazdigim gecerli. Ytd

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Hocam dolarda düşüş devam mı

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tospik beklemede kalsin, eldeki tl parlatmaya devam edilebilir :)

Suan belirsizlik soz konusu onslar 27.3 ustunde 4saatlik kapanis yapmadigi surece tepki de kalabilir.

Endeks saatlik rsi de dip geldi tepki yukselisi olmazsa yukselis hizlanirsa 8.58 ve 8.7 hedefi devam ediyor. Tepkide kalir 8.48 gecilemezse risk alip dusus icin satilabilir. 8.51 i gecerse beklemeye degebilir. Ytd

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Slm kardeşim.. tosbık geri gelmiş.. elimdekileri tutayımmı? ytd.. sen olsan ekleme yaparmıydın? çoğunluk tl var elşmde alsat için ongörun varmı? Tosbik yada gmş.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Piyasa suan karar vermeye calisiyor. Endeksleri mi yukari cikartacaklar metalleri mi belli degil.

Yani pozisyon korumak daha dogru gibi duruyor. Bir tarafa kirilim olacak ama izleyelim. Ytd

_Emine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Emine_ ()

Hayırlısı olsun bunalttı iyice

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dolardayim bekliyorum. Endekslerde yukari hareket bekliyordum. Geri cekilme daha yukari gitmek icinse diye risk aldim. 8.48 e tepki verir kiramazsa o zaman bir bakacagim. Ytd

_Emine_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukselis fake olursa tepki gelmezse 8.35 geri cekilme yapabilir duruyor. Ytd

8.42 ustunde tutunursa 8.48 e tepki gelebilir ytd

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum