Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 05:48:16
EUR 34.7461 05:48:16
USD 32.4387 05:48:16
ALTIN ONS $2329.7550 05:48:16

Konu: 14 Mayıs Gümüş Grafiğimiz

AliAbi ()
Gümüş

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Elinize sağlık sayın selçuk hocam . Çalişmalarınızda başarılar , bol kazançlar diliyorum.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Extrem bir gelişme olmadığı sürece ( Yurt içi - Si- yasi vs ) USD/TL ' de her geri çekilme alım fırsatıdır. Makul seviyeden dolar alıp bir süre dolar ile işlem yapmak daha mantıklı. Ana para dolar olmalı. Ons ' un her düzeltmesin de Ons gümüşe parite ve her direnç kırılımında Dolar tarafına geçiş gibi düşünün.

Aslında şuda var. Dolar serbest bırakıldı şimdilik , DXY denğesine göre hareket ediyor. Dolar zayıflar Ons güçlenir Ons zayıflar dolar güçlenir. ve yatırımcıya çift taraflı işlem yapma fırsatı sunar.

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Teşekkür ederim fikriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Hocam suanda ben bu dediğinizi parite yapmadan yapacağım sanırım suanda dolar alip daha sonra gumus dusunce dolari satip gumus alicam olur sanirim

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dönğü sırasında Elinde Gümüş olan 8,30-33 aralığından Dolara parite yapması ve Ons Güçlü bir desteğin üzerinde kalabildiğini anladığı taktirde tekrar Dolardan geçmesi gümüş tarafına geçmesi daha sağlıklı olur. Ve aynı şeyi söylemişt olduk hocam :)

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

19 mayısla beraber tutulmalı dolunay arasında dip oluşumu bekleniyor değilmi hocam. Şu anda alım yapmayan birisinin dolar innince dolara geçmesi ve sonrasında dolunay zamanı uygun yerden gümüşe paritesi uygunmudur sizce

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ons 27,25 üzerinde kaldığı sürece ve dolar tl 8,30-8,33 aralığına çekilince kısa vade al satçılar için her seviyeden alınır. Yanlız 19 mayıs dönğüsünden önce tepelerden mal alınmaz.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Alım için pazartesi bekledik, busefer ons yükseldi, nereye kadar iner hocam.27.80 geçemezse

0BeğenmedimŞikayet

AliAbi ()

Konuş başlığımız TT olmuş. Yeni gördüm. Umarım işe yaramıştır.

ESF26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ESF26 ()

@selcukcelik hocam emeklerinize sağlık. Ders niteliğinde yatırım stratejileri paylaşıyorsunuz. Tabi anlayana. Modunuz düşmesin. Allah sizden razı olsun. Hayırlı geceler dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bu yoruma "yorum" yapılmaz.. Derdimizi ne zor anlatıyoruz burda.. Bol köpüklü bir Misis Yayık Ayranı, zeytinli- peynirli poğaça toprağımın sayfasında.. A. Olsun..

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Çok labali bir yorum olmuş. belliki sadece saldırmak için yazmışsın. Attığımız grafiklerin orta vade beklentisini göz ardı etmişsin. ne diyeyim çok seninle muhattap olmaya gerek yok. Ben deniz fişekçi selçuk :)

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Sayın Çelik sizin daha kaç gün
Öncesine kadar 22 dolar bekliyordunuz ne oldu 22 dolarlara şairdim dogrusu
@USTAMM aynı 640 615 bekliyordu bir anda hepiniz fişekci oldunuz

1BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Saolun hocam Allah razı olsun dolarla yeni işlem açmaya başladım doları bi uygun yerden denk getirsem full dolara geçicem tl ile işlem açmıcam artık iki işlem de 200 dolar civarı para bıraktı çok şükür hayırlı akşamlar hocam

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bugün @USTAMM kardeşim bi konuya değindi. Sen neden 27,20 üzerinde almayı bekliyorsun daha aşşağısı gelmiş almamışsın da 27,20 ' de alıyorsun diye yüklenirler dedi . Aslında ben 24,30 dan aldıklarımı 25,80 direncinde sattım. Ve o günlerde özellikle 25,80 üzerinde aylık kapanış yapmazsa almam diye çokkez deyindim. istediğim kapanışı görünce 26,30 dan yüklü aldım ve halen satmadım. Alttan aldıklarım kanal tamamlanana kadar bekletmek için aldıklarım. Desteklerden ekleme yaptıklarım ise istediğim kapanışları görünce extra takviye yaptıklarım. Bunu yazmamın sebebi belkide alım satım fikri oluşturur sizlerde o yüzdendir. saygılar

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Maşallah çok iyi yerden almışsınız. bol kazançlar dilerim

anil1905 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Liklere size

1BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Saygılar bizden efendim

Siz bu fiyatlardan gümüş aldıysanız bir bildiğiniz vardır

Ama ben cesaret edemedim

Pazartesi bekliyorum

Full TL deyim

1BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Bereketli olsun hocam bekliyorum 28.3 devam tamammi paylaşmanızı

1BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Dolarla dün aldım hocam 26.90 civarı şimdi parite bekliyorum artı olarak tl ile alım kovalıyorum ama denk getiremedim henüz ...

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Saolun hocam. Dolar/TL henüz beklediğim düzeltmeyi yapmadı 8,30 - 33 aralığıgına kadar düzeltmesi gerekir. TL ile alım yapıyorsanız bi pazartesiyi görmekte fayda var doğru düşünmüşsünüz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

rica ederim kardeşim ne demek.

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

olur insallah#

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Saolun hocam umarım olur :)

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Asya tarafında Chin Sanayi Üretimi gibi veriler var volalite yüksek olacaktır. 27,25 gibi gerileyip 27,80 denemesi bekliyorum . Dolayısıyla öyle yada böyle kanal boyunu tamamlattıracaklar görüntüsü var

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Bereketli olsun hocam kapanışa doğru ben de düşünüyorum Almayı ama bir yandan da pazartesi doları mı bekleyeyim diye düşünmüyor değilim kararsız kaldım işin açığı ...

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

hayirli olsun#selcuk beyy...

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Alımlarım vardı. dediğim gibi saatliklerde güçlü görünce 27,20 üzerinde ekleme yaptım

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Olası senaryolar nedir hocam pazartesi için. Takipte olalim

0BeğenmedimŞikayet

anil1905 ()

Alım mı yaptınız Selçuk hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum