Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 01:13:10
EUR 34.8847 01:13:10
USD 32.5546 01:13:10
ALTIN ONS $2334.8750 01:13:10

Konu: dxy ( dolar endeksi) gidişatı

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Hafta baslangicina bakip girebilirim ama asiri al bolgesine girmis illaki kar alinacaktir. Tersi cok pis oluyor gumusun malumunuz :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan kapanisi 27.45 olarak yapmis. Giris yapmayi dusunuyor musunuz?

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kardesim bu soruya burada cevap verebilecek hic kimse yok :)

Nereye cikacagini cok umursamiyorum. Bayrama dolarla girmeyi dusunuyorum.

Diyelim yukari cikti 8 oldu. Ordan da 10 olacaksa 8 de de alsam ben zarar gibi dusunmuyorum. Fakat dusus olursa elimdeki para azalmis olacak. O yuzden ben dusus olma ihtimaline karsi tedbirli olurum yukselis icin degil.

Koinler her gun yuzde 10 cikiyor firsat kacti demiyorken gumus cikinca niye firsat kacmis olsun :) ytd

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi biz bayram tatilinde iken düşer mi sonrada pazartesi yüksek acarsa biz kalırmiyiz ortada

-1BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Ben daha oncede soyledim msjlarimda var 27.44 uzeri gecerse heryerden girerim diye ama gecemedi. Biraz zor gibi orayi gecmesi o yuzden bence gram/tl olarak 7,02 gibi rakamlara gelebilir elimde hic gumus kalmadi o yuzden parca alim yapacagim ilk yer burasi olur. Ons olarak 26.5 gibi tahminen ytd.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tamamdir, hadi bakalim kolay gelsin.. :):):)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende nisan sonu bekliyordum 1 hafta rötar yaptı 7.3 de bende çıktım full daha gideri vardi ama cikacagi 20 kurus dusecegi belki daha fazla o yuzden riske atmak istemedim.

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benim yukari hedefe degmesi gerekiyor degmeden dusmemesi gerekiyor :)

Ilk 2 hedef gayet basarili suan hedef 2.5 da , 3 demesine az kalmis kârini al isterim :)

Suan çalışıyorum sana güzel haberler verebilirim ama yakın zamanlı uzun zamanlı degil gibi :) ytd

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Bakalim insallah haftaya bazi seyler netlesir izlemek lazim. Gecen seneden beri tuttugum gumusleri sattim 7.30dan ben mart gibi bekliyordum bu rakamlari ama 2 ay gecikti. İyi bir alim firsati verirse alicam nasip artik :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ah o kedi, yakti beni.. :):) Anlik öfke ile aldigim anlik karar arafta birakti beni.. Al- sata alisinca da uzun vade çok sarmiyor :) Ben en iyisi en yakin dönemeçten yaniniza geleyim, olmayacak boyle :)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bemce incele ozellikle 2 ay once altin icin ne demisim rsi gostererek sonra ne demisim suan nerdeyiz ve sonrasinda ne olmus :) bakmakta fayda olabilir. Ytd

Dikkat et kendine

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Cok tesekkur ederim gercekten, dun sıcağiyla hissetmedim, gece uyuyamadim, sımdi de dalip dalip gidiyorum :):) Haftasonu tum grafiklerini tek tek incelicem söz :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@A_Didem birde bu var :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim :) risk basladigi zaman uyari yaparim ama cik yada cikma demem tamam mi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O zaman bekleyelim kardesim bi bakalim nere gidiyor nereye cikiyor izlemekte fayda olabilir. Ytd

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

27,97 sen dönüş yapacak diyorsun yani:) hiç düzeltme yapmadı nedense; ) ya da ben mi düzeltme görmedim:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Eger @LosAnarquista60 'nin dedigi gibi cok riskli bir bolge gelirse cikarim, beklemeye başlarim yoksa uzun düsünuyorum biraz :) YTD

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ben alım yerlerini sormuştum:) gümüş beni satışa getirdi zaten:)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok, şukur oyle degilsin.. :):) Dikkatim üstunde :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Elimde dolar ve TL var. Başka da birşey yok:)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Kar görüp satarsın ya da ben alım yaparım halay çeke çeke birlikte satarız:)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim tobo 29.4 hedefli ama 28.9 cok onemli direnc. Senin dikkat etmen gereken yer de 27.97 ve 28.3 sen buralara dikkat et elinde suan varsa :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Valla bilmiyorum ki, ben kâr görup yine cikarim buyuk ihtimal, snra size eşlik ederim. Bakalim nereye kadar gidecek.. :) YTD

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Takipte kal dikkat yazdigimda inan dikkatli ol ben gereksiz panik yaptiracak biri degilim gormussundur de :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok ya ben zaten öylesine yaziyorum, biliyorum risksiz hicbir sey yok.. :) Fulledim diye telefonu kapatip atmiyorum, hâla diken ustunde olacagim, yazdiklarin takibimde :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

10 yillik calismasi da yapmistim inceleyebilirsiniz. 1.47 altina inmedigi surece 1.97 hedefte diye dusunuyorum. Cuma 1.47x e kadar geriledi ve sert yukari cikti eger 1.61 ustune atabilirse. Emtialar icin ciddi sıkıntı oluşturabilir. Ytd

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Tobo nerde tamamlanacak:) tamamlanacağı yeri bilelim de ona göre gardımızı alalım. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Onslari asıl etkileyen 10 yilliklar etkiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Şuan nötr durumdayım:)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bende iyimserlik depolamak istiyorum ama öncesinde uygun yerden alım yapmak gerek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum