Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 05:03:48
EUR 34.8924 05:03:48
USD 32.5259 05:03:48
ALTIN ONS $2328.8000 05:03:48

Konu: dxy ( dolar endeksi) gidişatı

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

2 ay once paylastigim dolar endeksi grafigi incelemekte fayda olabilir. Dolar endeksi yukari gittikce altin gumuste baski artacaktir. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Asagi gitmesin de yukari cok gidemez az da olsa kar satisi gelir illaki aliriz :)

Korkum şu ki dolar yine ucuş moduna gecip emtialari dusurmeseler. Us10y ile dxy yukari gitme durumu var. Asiri saticili bolgedeler asagi kirsalar rahatliycaz :)

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Bende hemen hemen ayni dusunuyorum insallah bekledigimiz gibi olur aliriZ :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Cuma gunu geri cekilme olsaydi bu kadar tedirgin olmazdim aslinda. fazla durdu asiri alim bolgesinde. Ons en azindan 26.8 yakip ordan 28.9 veya 29.4 den 27.66 ya geri cekilirse 30 ustune hic yorumlmadan gider diye dusunuyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Yukselmesi tabiki beklentimiz ama dusmeden yukselmesi beklentimiz degil :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamamdir cok dikkatli olucam sizi haberdar ederim. Rica ederim

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm olur siz o gün olabilecek seviyeleri yazın ins karar benimdir teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Haftasonlari analiz yapiyorum 1 hafta bir daha kolay kolay birseye bakmiyorum :) sadece hangi piyasada nereye kadar indikatorler ne diyor diye bakiyorum :) bazen oyle birsey yapiyorsun ki seni 1 ay goturuyor hic bir daha analiz yapmana gerek kalmiyor :)

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Doğru tespit; )))

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Hafta sonları vakit geçirmek te zor oluyor. piyasa açıkken zararda etsek zaman geçiyor.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamam ben gelen de hep yazmaya calisacagim riskli bir yer gorursem yazarim. Ama bana satiyim mi satmiyim mi diye sormayin olur mu o kisma cevap veremiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sen bana sor tersini :) ben aliskinim cok sorun yapmam 6.8 den 5.3 gormuslugum vrdir :) dont panik zero stres :)

Analizlerime guveniyorum cok yanilmiyorum ama :) tabi spek bazen oyun yapabiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben almazdim belki once geri cekilir sonra yukselise devam eder. Onu net bilemeyiz. Ytd

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm siz beni unutmayın

Didem sende unutma satış için aman diyim bidaha üzülmek istemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Hocam gece açıldığında bende alsammı?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bence kar yaparsiniz. Korkmaniza da gerek yok simdilik sadece izlemedeyiz. Spek fake yapiyorsa hic bozmazsiniz cok daha yukarilara gider. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Zaten full girmek yapilacak en kotu sey. Parca alimi yapilir ama gumusun tersi pistir. Beklentim yukari olsada herkesin psikolojisi kaldirmaz terste kalmayi :)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Evet gr tl sormuştum sayın hocam ben sizi takibe devam edicem gözüm sizde ins

Banka vergi dahil 7.29 geldi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi gidisata bakmak lazim 27.66 27.97 ve 28.3 donus yerleri olabilir. Gidisata bakip nereden donebilir diye incelemek lazim. Suan onu soylemek zor ama piyasalar acildiginda hareketleri inceleyip yine bilgi verebilirim.

Gr derken tl olarak sordunuz sanirim. 7.51 suan bende max gelebilecegi yer 7.41 de muhtemek gelmesi gereken yer gibi duruyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Elimde fuul gümüş var onu çıkarıp daha aşağıdan almak ve ortalamayı düşürmek istiyorum

Sence once 28 üstü sonrada düşüş mü olur

Bide 28 üstü gr olarak ne ediyor
Benim sizler gibi oyle derin bilgim yok ondan soruyorum üye olmadan rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Selam kardesim rsi da dusus gozleniyorsa ve ons olarak deger dusmuyorsa ve yukseliyorsa uyumsuzluk oluyor. Yani dusus ihtimali yaklasiyor yada yukari cok cikacak size fake atiyorum demek istiyor.

Ama bu kadar yukardaki rsi de genelde dusus olur yinede belli olmaz. Birde mesela burdan 1 dolar dusus dusus degil sadece kar satisidir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Selam Hocam once 28.30 sinra mu düşüş bekliyordu uz

Bide uyumsuzluk var demissiniz bu ne demek

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok estagfurullah kardesim. Yogunsun cok mesaj geliyor gormediysen diye yazdim.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

91.58 noktası üzeri 92.10-92.60 bölgesi mevcut ustam. tekrar kusura bakmayın bazen sistemsel sanırım mesajlar düşmeye biliyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

92.6 degme ihtimali yuksek gibime geliyor. Ytd

Obo olusumu var gibi ama obomu olur yoksa ordan yukselis mi yapar o kismi bilemedim. Senin fikrin nedir. Ytd olmadan

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben panik havasi olusturmayi sevmedigim icin gidisat netlik kazanmadan birsey yazmayi sevmiyorum. O yuzden suan dusus yorumu yapmak istemiyorum ama kasim ile ocak gidisatina benzetiyorum suan o yuzden full cikis yaptim. Izlemedeyim bakalim dusmezse illaki firsat verir en kotu 28.3 cikar sonra 26.6 ya yada 26.8 e gelir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

08.05.2021 [dxy dolar endeksi] kapanış [90.23] 90.15 (destek) 90.42(önemli nokta)üstte 91.58(test etmek isteyebilir) ytd

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Insallah guzel bir alim firsati verir aliriz

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Invincible_lion kardesim ben donus bekliyorum yukari aslinda o yuzden sordum senin fikrini ogrenmek icin.

Grafigi de inceleyebilir misin sana zahmet. Kendi fikrini de yazarsan sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende o yuzden sordum negatif uyumsuzluk var 2 gundur dusmesi gerekiyor fakat dusmuyor yani cok yukari cikabilecegini dusunmuyorum. 26.8 asagi kirilmazsa en iyi alim yeri orasi olacak. Daha asagisi 26.6 ve 26.3 guzel alim yerleri olur oralara gelir mi bilmiyorum ama 26.3 den donerse 28.9 veya 29.4 e cikma ihtimali cok yuksek gibi duruyor. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum