Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 15:04:58
EUR 34.6847 15:04:58
USD 32.2583 15:04:58
ALTIN ONS $2317.1850 15:04:58

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Günaydın arkadaşlar

Dün paylaştığım Yükselen kanal Konsidilasyon için izlediğim Grafikte Birde oluşan flama formasyonu gözüyle bakalım istedim. Flama çalışır ise Hedef 27,5X . Fiyatlamada Flamanın gövdesi kırılmak üzere . Başarılı olursa Yukarı yönlü Direk boyu kadar bir oluşumu görebiliyoruz.

25,80 kırılırsa Altın da başka bi dünya var bana göre.

Tanıyanlar bilği işlem sektöründe olduğumu bilirler kendi algoritmamla yazdığım exel proğramlaması üzerinde oluşan tablo fiyatlamasına da bakalım

;

Haftalıkta dip rakam 25,68 ve takriben Buradan destek bulduk

Haftalıkta dip destek 25,81 olarak görünmekte ( Altın rakam )

Ve üzerinde fiyatlamaya devam ediyoruz.

Yine haftalıkta 26,11 ilk aşılıp üzerinde kalıcılık göstermesi gereken direncimiz ( direniyor )

Aylık tabloda tepe direncin 25,89 olduğunu daha önceki paylaşımlarımda söylemiştim ve buldupu destekle birlikte üzerinde seyretmekteyiz.

Dikkatli ve anlayarak okuyanın kafası karışmaz toparlyorum ;

Dolayısı ile haftalıkta oluşan ilk Alıcılı bölgemiz 26,18 . Şimdi 25,80 üzerinde önce haftalık sonra son aylık kapanışı yapmamız gerekiyor ki alıcılı bölgeler çalışabilsin. Aksi taktirde Aşşağıdaki farklı dünyayı konuşuyor oluruz ve onuda değerlendiririz. Saygılar Ytd diyelim.

Yorumlar (159)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

gökmn ()

sana bende eşlik ediyorum, ?

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok efendim, ne haddime :):) Ama zorlamiyorum diyelim. Zorlandigi, ileri atamadigi ya da geri salamadigi noktalarda sat- al yapiyorum. Ondandir sanirim.. YTD :) Ama şaşar birgun bu sistem, o konuda eminim.. YTD

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hani derler ya, 'Persembenin gelisi Carsambadan' diye, 3 gundur ayni sistem dönuyor. Nedenini gercekten anlayabilmis degilim. Alim firsati verdigine mi inandirilmaya calisiliyor yoksa alim firsati mi sunuyor? Bir seyler cok ters gidecek, beklentim cok sıkıntıli. Sanki gümüsten cikma zamani yaklaşiyor..

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Belki siz yonlendiriyorsunuz piyasayi farkinda olmadan

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ciddi ciddi yalniz artik inaniyorum. Ben alinca yukseliyor, ben satinca düşüyor. 2 hafta olacak nerdeyse o sekilde gidiyorum. Anlamadim.. :) Ama full islem yapsaydim satinca uçardi, eminim :) YTD :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirlisi olsun diyelim. Ben beklemedeyim hedef gelirse cikarim. Suan icin risk cok gormuyorum sadece alim firsati veriyor diye dusunuyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bugün sana kıyak yapmış; ) ben dün kaçırdım fırsatı; )) bugün telafi ettim:) 6.7 den aldıkları sattım. 6.55 ten aldıklarım hala duruyor)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Cok tesekkur ederim, zamanindan yedim biraz, helal et :) Sanki düsmek icin beni bekliyormus gibi geldi, banka kuru 6.79dan bir 10k daha çiktim. 11k gümüs kaldi, duruma gore anlik karar verebiliyorum, ustune fazla dusunecek zamanim yok. Kolay gelsin tekrardan :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam al yaptığınızda paylaşabilir misiniz? Kendi riskime uygun olursa bende sizinle işlem açmak istiyorum o zaman :) ytd

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam valla tesekkürler içime. su serptin :) öyle bir algı varki onslar artık düşmeyecek gibi düşünülüyor :)

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sagolasin sanada kolay gelsin. Burdan dusme olma ihtimali az once yukselis tamamlanmali. Gecen de dedim eger 18xx yakmadan duserse demekki hic birsey bilmiyormusum ve bosa o kadar yazip cizmisim bunca zaman :) kendi adima hayal kirikligi olur :) ytd yinede

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tamamdir, kolay gelsin :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dikkatli bakayim boslukta suan dersteyim ama bence ara hedefler gelmeden dusus olma ihtimali az ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Buyuk resimde bende bir dusus olma ihtimalini goruyorum hocam. 1875 degeri 2075 ve son 1960 in tepe degerine denk geliyor oraya cikacak gibi geliyor orda risk alip cikacagim. Eger kirar da yukari atarsa ilk duzeltmede gram azaltir alirim. Ama kiramazsa ve 1770 in altina inerse 1560 hedefim mevcut ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Günaydin @LosAnarquista60 :) Senden rica etsem bana önemli destek ve dirençleri yazar misin? Cok takip edemiyorum en azindan ons üzerinden gideyim. Cok cesaret beni cok yakinda terste birakacak, hissediyorum.. :) Simdiden tesekkurler

5BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Pandemi de piyasanın en durağan döneminde petrolü 70x USD 'den sattılar dünyaya. balon oldu şişti. Şimdi global de fiyatın geriletme baskısı doğdu. Belki metaller tarafında piskolojik baskı var evet ama petrol tarafında fiyatı düşürmek zorundalar. Emtianın ham maddesi ' de petrol olduğu için metalleri de olumsuz etkileyecektir. Biz orta vadede grafikler üzerinde formasyonlara vs göre yol çizmeye çalışıyoruz ama çok yönlü değerlendirmekte fayda var. Bundan dolayı ki fiyat Ons gümüş 27' e hızlıda gitse 25,80 de sattım ve henüz almadım. büyük resim farklı görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim uyariniz icin.

Acemi degilim altin gumus konusunda :) analizlerim iyidir. Ytd olmadan takip edebilirsiniz.

zahiralem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zahiralem ()

insaAllah bakalım :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam ben bakiyorum emtialar uzerinde olumsuz bir hava yaratiliyor gibi geldi.

Dun de konusmustuk 2009 benzerligi var birde haftalik macd al vermek uzere eger ilk al verdikten sonra fake olmazsa yukselisler hizlanabilir. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Satip alamadigim daha hic olmadi :)

Alip satmadigim cok oldu. Indikatorleri takip etmenizi oneririm onemli direncler kirilmiyorsa destege cekilir o yuzden satip gram arttirmak mantiklidir. Ytd

zahiralem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Bunlardan ziyade Beni kaygılandıran Petrol'ün 60 USD altına sarkması bekleniyor. Bu olursa işimiz zor.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam 26.09 ustunde 4h kapanislar yaparsa bence oralari hizli kiracak gibi de 4h kapanis yapamiyor. Surekli de bakamiyorum okuldayken dediginiz direncler onemli. Altin cikisi yapabilirse 1800 ustune gumus hizlanir diye beklentim var

0BeğenmedimŞikayet

zahiralem ()

gümüşü düşeceği yok, bence hiç satmayın geri alamazsiniz

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Az önceki tabloyu inceleyin hocam. Haftalıkta 2 güçlü direnç var ve bunların üstü alıcılı bölge 26,18 ve 26,42 Bu ikisini tepeleyebilirse zaten falama çalışır

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Şimdiki satış hedefin 26.6-27 mi?

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

27 ons mu ana hedef yoksa 26.6 mı?

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benim satis hedefim gelirse satar alttan beklerim sonra ana hedefe dogru giderim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Oraya yaklaşmışken full gümüşle tekrar alım yapmak gerek. Direnci kırarsa yukarı yönlü daha hızlı hareket eder. )

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

1794 1801 buralarda ciddi direnc var o yuzden dusen kanal cizgileri oralarda zorlanmasi normal gecerse de oyle hemen inmez. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

1788 ons altın çok sağlam duruyor. Gümüş ilerleyemiyor. 1790 a atsa devamı gelecek gibi; )YTD.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum