Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:51:20
EUR 34.7748 03:51:20
USD 32.4684 03:51:20
ALTIN ONS $2337.9850 03:51:20

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Günaydın arkadaşlar

Dün paylaştığım Yükselen kanal Konsidilasyon için izlediğim Grafikte Birde oluşan flama formasyonu gözüyle bakalım istedim. Flama çalışır ise Hedef 27,5X . Fiyatlamada Flamanın gövdesi kırılmak üzere . Başarılı olursa Yukarı yönlü Direk boyu kadar bir oluşumu görebiliyoruz.

25,80 kırılırsa Altın da başka bi dünya var bana göre.

Tanıyanlar bilği işlem sektöründe olduğumu bilirler kendi algoritmamla yazdığım exel proğramlaması üzerinde oluşan tablo fiyatlamasına da bakalım

;

Haftalıkta dip rakam 25,68 ve takriben Buradan destek bulduk

Haftalıkta dip destek 25,81 olarak görünmekte ( Altın rakam )

Ve üzerinde fiyatlamaya devam ediyoruz.

Yine haftalıkta 26,11 ilk aşılıp üzerinde kalıcılık göstermesi gereken direncimiz ( direniyor )

Aylık tabloda tepe direncin 25,89 olduğunu daha önceki paylaşımlarımda söylemiştim ve buldupu destekle birlikte üzerinde seyretmekteyiz.

Dikkatli ve anlayarak okuyanın kafası karışmaz toparlyorum ;

Dolayısı ile haftalıkta oluşan ilk Alıcılı bölgemiz 26,18 . Şimdi 25,80 üzerinde önce haftalık sonra son aylık kapanışı yapmamız gerekiyor ki alıcılı bölgeler çalışabilsin. Aksi taktirde Aşşağıdaki farklı dünyayı konuşuyor oluruz ve onuda değerlendiririz. Saygılar Ytd diyelim.

Yorumlar (159)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Tesekkur ederim hocam cevap icin. Dediginiz gibi yukselis trendinin onayini bekliyoruz yorumlarinizi takip ediyor olacagim. Insallah dogru zamanda alım yapariz hep beraber kazaniriz.
Saygilar

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Saygı bizden sevgili kardeşim hayırlı iftarlar

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Elbette sayın @Invincible_lion bende aynı kanıdayım yalanla biryere varamazlar saygılar

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

İBRAMÇAVUŞ ()

Hocam basimizdakiler dik dursun dolar isterse 10 olsun

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Başka bir şey beklenemezdi içi boş bidon sonuçta tırı vırı bunlar tarih öyle sözde süper güçlerin palavralarına değil gerçeklere bakar. piyasalar açık olduğu zamanda değilde özellikle hafta sonunu seçip ekonomik manipüle hareketi amaçları. lakin mb başkanı olumsuz konuşmanın bir etkisi olacağını sanmıyorum dedi biz onlardan iyi bilemeyiz sonuçta pazar akşam 21.00dan sonra etkisi olup olmayacağı belli olabilir bir miktar daha sağlıklı konuşabiliriz sayın @Yörük16 ytd

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Hocam maalesef soykırım dedi bidon kafa bınun dolara etkisi olur mu olumlu olumsuz

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Allah razı olsun sayın @ASRİ6327 kıymetli kardeşim amin inşallah güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim saygılar bereketli bol kazançlar dilerim

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

allah razı olsun. arkadaşları beni aydınlatıp nefes tüketiyorsunuz. gönlünüze, elinize sağlık. siz ve sizin gibi değerli dostları muhafaza etsin rabbim.. kalb'lerin sahibi allah karar verip yol göstermenizde yardımcı olsun . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim @Emelll hanım tamamdır.

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba Anladım doğru hatırladım demek sayın @ASRİ6327 hayırlısı olsun. inşallah bir miktar faydası olmuştur. mb 15nisan kararından sonra gümüş dahada yükseldiği için onu ekleyemedik. anlık keskin bir karar vermek gerekiyordu o kadar kişi tlde beklenti içindeydi ben dahil. o gün gümüş altın herşey uçuyordu. bizlerin belki o gün 8.02 seviyelerinden ekrana bakıp bir burukluk yaşadık ne kadar zaman bekleyeceğiz o gün elimizde emtia olsa ne güzeldi diye düşündük lakin yoktu. benim tahmin ettiğimden daha hızlı biraz kendisi büyük bir miktar haber akışı ve gündem ile 8.40lara geldi. kendim 8.11den almışken daha düşecek deyip 8.02lerden tlde olan bir çok kişiye bir miktar fayda sağlamış olduk diye düşünüyorum. malum malesef ülkemiz parası değer kaybediyordu tlde bekliyor olsak büyük sıkıntıydı. yatırım piyasasında her daim planlı bir yol haritan olması gerekiyor. bundan sonrasında hepimiz için hayırlısı. ben biraz fazla sabırlıyım sizin gibi böyle ihtiyaç halinde veya kâr hesabı yapıp beni şuana kadar aldığımdan beri gelen rakam 8.40 beni mutlu ediyor diyen arkadaşlarımız bir miktar çıkış yapabilir. sonuçta herkez kendi hür iradesi ile hareket edecektir. bizler teknik olarak hiç bir karşılık beklemeden tüm sevgili dostlara panik stres olmadan kâr elde edip gelir sağlamaları için bir miktar fayda sağlayabiliyorsak ne mutlu. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Tşk ederim değerli vaktinizi aldım.. kazancınız bol olsun.. emegine sağlık

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Estf Ben hoca değilim. sizler gibi takip ederek bilinçli yatırım yapmaya çalışıyorum. Ve Halen TL'de temkinli ve sabırlı bekleyebiliyorsanız sizde acemi değilsiniz. Finansal yatırımın en hocası en prof'u sabırlı olan yatırımcıdır diyelim :) ve Nasıl bir yol izleyelim ? Onuda profilimde bir kaç yorum öncesinde kendime göre olan yol harimaı yazdım incelersiniz. Bol kazançlar.

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Ah evet
Teşekkür ederim bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Kesinlikle haklisınız.. incelemeye devam:; )olumsuz karar vermeyi kimse istemez. o yüzdendirki tl ile kalmışımdır:)biz acemiler nasıl bir yol izlemeli? siz ustalar ne önerırsınız? emeginiz icin tşk ederim

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Elhamdulillah hocam
Herşey yolunda çok şükür
Emeklerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

AliAbi ()

Aynen süper olur..

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

merhaba Invincible_lion çek dönmesin diye kullandım . 2 sonra ödendi. ytd

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Elinde tl'si olmayan k- ript- ocular görüyoruz . iyi tarafından bakın :)
Duruma göre değerlendiriyoruz arada profili inceleyin ol- umlu ol- umsuz karar verirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Elinde tl'si olmayan kriptocular görüyoruz . iyi tarafından bakın :)
Duruma göre değerlendiriyoruz arada profili inceleyin olumlu olumsuz karar verirsiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Merhaba alim yaparken bilgilendirirmisiniz? tl ile kalakaldık)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hoş buldum hocam. hamdolsun iyiyim. Ben gereken analizleri yazdım ve sizleri okuyorum. extra birşey olunca dahil oluyorum. sizler nasılsınız?

Lab_Tek_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Düşsede panik yapmayın , Önü açık.. 1-2 ay' a kalmaz beklentinizin daha üzerinde fiyatlama görürsünüz.

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Gelse iyi olmaz mı ali hocam ? 22 ' den 32 dolara kadar 11 usd kar yazar. fakat oraya gelebilmesi için önce 25x den destek alıp 27,75 e gitmesi gerekir ki günlükte oluşan ters çanak kulp u tamamlayabilsin. flama 27,75 yakar ise sonra trs çanak kulp çalışır ve 22 ' e kadar gideriz. Sonrası tadından yenmez.

AliAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba sayın @Gulsoy Teşekkür ederim hayırlısı inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam sayın @ASRİ6327 hayırlısı olsun. sanki sizi en son dolarda gibi hatırlıyordum yalnıs hatırladım demek çok yazan olduğu için.

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Meehaba sayın @Invincible_lion tl ile beklemedeyim:)yorumlarınızı bekliyorum... emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

S. Aleyküm hayırlı ramazanlar . Kendim de tldeyiz ytd

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba sayın @Emelll hanım yetişirse iftardan sonra bir yorum atıcam inşallah gectigimiz bir haftalık inceleme yapıyorum siz fulltlde bekliyordunuz değilmi?

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lab_Tek_44 ()

Sayın @selcukcelik hoşgeldiniz
Herşey yolunda mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum