Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 23:48:58
EUR 34.6935 23:48:58
USD 32.2516 23:48:58
ALTIN ONS $2308.8950 23:48:58

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Günaydın arkadaşlar

Dün paylaştığım Yükselen kanal Konsidilasyon için izlediğim Grafikte Birde oluşan flama formasyonu gözüyle bakalım istedim. Flama çalışır ise Hedef 27,5X . Fiyatlamada Flamanın gövdesi kırılmak üzere . Başarılı olursa Yukarı yönlü Direk boyu kadar bir oluşumu görebiliyoruz.

25,80 kırılırsa Altın da başka bi dünya var bana göre.

Tanıyanlar bilği işlem sektöründe olduğumu bilirler kendi algoritmamla yazdığım exel proğramlaması üzerinde oluşan tablo fiyatlamasına da bakalım

;

Haftalıkta dip rakam 25,68 ve takriben Buradan destek bulduk

Haftalıkta dip destek 25,81 olarak görünmekte ( Altın rakam )

Ve üzerinde fiyatlamaya devam ediyoruz.

Yine haftalıkta 26,11 ilk aşılıp üzerinde kalıcılık göstermesi gereken direncimiz ( direniyor )

Aylık tabloda tepe direncin 25,89 olduğunu daha önceki paylaşımlarımda söylemiştim ve buldupu destekle birlikte üzerinde seyretmekteyiz.

Dikkatli ve anlayarak okuyanın kafası karışmaz toparlyorum ;

Dolayısı ile haftalıkta oluşan ilk Alıcılı bölgemiz 26,18 . Şimdi 25,80 üzerinde önce haftalık sonra son aylık kapanışı yapmamız gerekiyor ki alıcılı bölgeler çalışabilsin. Aksi taktirde Aşşağıdaki farklı dünyayı konuşuyor oluruz ve onuda değerlendiririz. Saygılar Ytd diyelim.

Yorumlar (159)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Aynen darisi şelalesine :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bereketli olsun insallah bi bakayim eve gecince bende satarim alirken yazarim ytd olmadan

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bir anda konfeti yağmuruna döndü gümüş; )) fişeğini de görmüş oldum darısı şelalesine; )) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim elimden geldigi kadar gordugumu anlatmaya calsiiyorum. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Helal olsun valla kralsın:) işi bilmek böyle birşey olsa gerek; ) YTD

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hic sorma yahu! Ne oldu birden boyle. Artik alim kismindayin. Alayina şelale :):):) Ha olmasa da Allah bereket versin :) Hayirli kazanclarimiz olur umarim hep beraber :)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Sakin ol hemşom daha yolumuz var

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Elim ayağım boşaldı resmen; ))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bekleyemedim, sattim.. :( Ama 2 haftada senin pesinden gidip cok cok iyi kâr ettim. Sagolasin. Artik alim beklerim, belki de dolara gecerim. Cok tesekkurler. Bilen insanlar lazim bu siteye :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan satma ihtimali hem var hem yok pc de degilim telden net bakamiyorumeve gecicem yarim saate insallah sat yeri degildiren azindan bi 18xx yakmali gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Elim gitmiyor degil yalniz :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben sana dedim ama ben garanti alici garanti saticiyim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Biliyormuşsun bu isi :):) tescillendi :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sireye bakamiyorum ama degerlere bakabiliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Siteye baksan iyi olur @LosAnarquista60 :):)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Dolar a gümüş ons destek verse var ya uçuş gerçekleşecek; ))YTD

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bu da mantikli tabiki :) Diyorum ya kişi cebini, vadesini, borcunu bu sitedeki herkesten daha iyi bilir :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Dediğin gibi gümüş hakkında çok bilgi eksiğimiz var demek ki; ))YTD

0BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Valla bir alım nasip olsa senin anlattıklarına göre gerisi gelecek inşallah, lakin piyasaya dalış yapamadık :( Kafam bozuluyor, elimdekilerin hepsini yarı yarıya yatırayım, sonrası Allah Kerim diyorum :)

Ademcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abıı_hayat ()

Nasıl yapabilirm yardımcı olur musunuz
Ben tl olarak gümüşteyim

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bende 6.55 likler duruyor hala; ) onları yüksek kar için saklıyorum; )ytd

0BeğenmedimŞikayet

Es_26 ()

Selamün aleyküm üstad, şu an piyasanın hiç tadı yok. Ne tarafa gideceği meçhul, zorla çıkmaya çalışıyor gibi bir hava var. Ancak geri vitese takma ihtimali de söyleniyor. Şaştık, sıkıştık. En iyisi bu platformda konuşulanlara göre hareket etmemek lazımmış. Siz değerli arkadaşları tenzih ediyorum. Teşekkürler. Sadece düşüncelerimi paylaşıp rahatlamak istedim. Hakkını helal et.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Nasipte yokmus demekki :):) Oyle dusün, hâlen elimde gumus var ondan rahatim, fazla dusunursen sikinti :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dur daha, biraz geri salarsa yine full giris yaparim :) Ama fed,3 mayis, mb toplantisi ve dahasi. Bakalim ya o zaman ben de derim, terste kalmayi hakediyorsam kalirim, diye. Bakalim :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Tecrübe eksikliği diyelim hocam daha yeniyiz)

0BeğenmedimŞikayet

Ademcan ()

Sürekli anlatıyoruz ama demekki uygulama sahasına inmek lazımmış.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

O değilde gönderdiğim gümüşleri dolara parite edip sonra dolardan türk lirasına geçsem kar ikiye katlanırmış)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Persembenin gelisi carsambadan bellidir :) belkide elinizdekini sattirmaya calisiyorlardir. Ytd

Terste kalmayi hakediyorsam kalayim :)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız Selçuk Hocam takipteyiz pür dikkat izliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Evren sana al- yat değil al- sat mesajı veriyor daha ne olsun; )) YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum