Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 07:50:03
EUR 34.6823 07:50:03
USD 32.2717 07:50:03
ALTIN ONS $2317.9500 07:50:03

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Günaydın arkadaşlar

Dün paylaştığım Yükselen kanal Konsidilasyon için izlediğim Grafikte Birde oluşan flama formasyonu gözüyle bakalım istedim. Flama çalışır ise Hedef 27,5X . Fiyatlamada Flamanın gövdesi kırılmak üzere . Başarılı olursa Yukarı yönlü Direk boyu kadar bir oluşumu görebiliyoruz.

25,80 kırılırsa Altın da başka bi dünya var bana göre.

Tanıyanlar bilği işlem sektöründe olduğumu bilirler kendi algoritmamla yazdığım exel proğramlaması üzerinde oluşan tablo fiyatlamasına da bakalım

;

Haftalıkta dip rakam 25,68 ve takriben Buradan destek bulduk

Haftalıkta dip destek 25,81 olarak görünmekte ( Altın rakam )

Ve üzerinde fiyatlamaya devam ediyoruz.

Yine haftalıkta 26,11 ilk aşılıp üzerinde kalıcılık göstermesi gereken direncimiz ( direniyor )

Aylık tabloda tepe direncin 25,89 olduğunu daha önceki paylaşımlarımda söylemiştim ve buldupu destekle birlikte üzerinde seyretmekteyiz.

Dikkatli ve anlayarak okuyanın kafası karışmaz toparlyorum ;

Dolayısı ile haftalıkta oluşan ilk Alıcılı bölgemiz 26,18 . Şimdi 25,80 üzerinde önce haftalık sonra son aylık kapanışı yapmamız gerekiyor ki alıcılı bölgeler çalışabilsin. Aksi taktirde Aşşağıdaki farklı dünyayı konuşuyor oluruz ve onuda değerlendiririz. Saygılar Ytd diyelim.

Yorumlar (159)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Alim yapinca yazarsan iyi olur arkadaşım

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Beklentin ne yönde lion?

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

7 den fulledim ben cuma hemde yanlışlıkla yaptim ? umarım bi anda dusmez elimdekini bi satayimda oyle duserse alirim artik

1BeğenmedimŞikayet

AliAbi ()

Hocam dolunay döngüsü 22 dolara denk geliyor gümüşte. Oraya gelmesini ben şahsen zor görüyorum . Ama böylede bir seçenek var ama zayıf hocam. Hoş gelirsede alım yapılabilir.

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Selamlar sayın hocam çok teşekkür ederim. bu kadar net anlatılamazdı gerçekten tamamını dikkatle okudum. özeliklede son kısmı yükseliş teyidini aldığında alım yapma kısmı konusunda birebir aynı fikirdeyiz saygılar Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Selçuk bey alım yaparken işaret ederseniz bende alırım ful tl deyim YTD

12BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Teşekkürler. Henüz alım yapmadım. Dolunay dönğüsünü bekliyorum. Döngüden başarılı çıkamaz ise düzeltme derinleşir. Dönğüden hacimli çıkış yapar ise Ve aylık kapanışı 25,80 üzeri yaparsa ilk geri çekilmede alımı yapacağım. Fed pazartesi önemli olacak bu anlamda . Faiz artışına yeşil ışık yaktıklarını görüyorum. Bu toplantıda faiz artışı gelmese bile Faiz artışı ile alakalı kapı açması da metalleri zayıflamaya yeterli olur. Faiz artışı 2023 -2024 e kadar kesinlikle olmayacak mesajı verilirse temmuz ortası - agustos ortasına kadar bir metal rallisi başlar. Hakkımızda hayırlısı . Önemli olan en dipten alım yapmak değil yükseliş trendinin onaylandığı bölğeden alım yapmaktır benim için. saygılar

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Tebrik ederim hocam cok basarili calisma. Simdi aylik kapanisa bakicaz herhalde 25.800 uzerindr kapatirsa alalim mi

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Bereketli olsun.

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bugun full Tl'ye gectim, o acidan dedim, alim kovalicam bundan sonra :):)

Ferdi_57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tesekkurler :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah sagolasin sanada kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok canim, 5 dakikada bir acarim siteyi :) Hadi gorusuruz kolay gelsin)

0BeğenmedimŞikayet

Ferdi_57 ()

Alım yapamadın sanırım? Benim gibi:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamam gorusurz sonra cok uzaklasma alim firsati geldiginde kacirma :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben de bir sey bilmiyorum, bakacaz duruma gore :) Teli kapatip siteden uzaklasma zamani yoksa buradan bile alim yapabilecek, yaptirabilecek arkadaşlar olacaktir. :) Hadi bir tesekkur daha sana simdi ben biraz uzaklasip kafami toparlayim :):)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben sana ne dedim onu dedigim cikinca yazayim :) suan birsey bilmiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ayarlayacagiz, inaniyorum alim yaptiracagina ama inan 6.60 6.50 gelecek dip yapacak diye beklemem, en kotu alir yatarim :):) Sanki icime dogmus gibi sana sabah destek direncleri sormustum bak :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim ne demek.

Denizz_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Duzeltme olur illaki direk cikacak bi potansiyel yok :) ytd en fazla 1817 gorur hadi tas catlarsa 1828 e deger oraya deger se ilk duzeltmede alir. Satis yapmayi dusunmeyebilirim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Denizz_07 ()

Teşekürler.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Her alis her satisi yaziyorum kardesim olmadi kisisel duvara da yazarim. Ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Duzeltme umarim olur ya da hirsa kapilip alim noktalarini kacirmayiz :):)

0BeğenmedimŞikayet

Denizz_07 ()

Bilgilendirme için saolun. Satınca ytd olmadan sayfanızda yazar mısınız? Ben de beklemek istiyorum. Vade sorunum yok.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hadi bakalim insallah :):) Elimde cok cok az gumus kaldi. Hepten TLye gecmek icin son bir atimlik kurşunum kaldi bakalim :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hadi insallah gecen hafta dedigim aralik belki gelir 7.2-7.4 ytd ordan satarim 6.7 -6.8 duzeltme yeri asagisina dusunurum alir miyim diye ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Teşekkürler bende iyiyim çok şükür

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hala gumuste parçam var, belki belki yukselirse onun icin sat bekliyorum :):)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iyiyim topram sen nasilsin. Senin de kazancin bol olsun insallah

Yalçın6060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim altin ons 1810 yakmali diye dusunuyorum ve bekliyorum. Orasi geldiginde 26.6-27.3 arasi bir yerde olacaktir diye dusunuyorum orada nerdeyse satmayi planlamistim. Gidisat kotu degil oraya gidebilir ama gidemezse kisa geri cekilmeler olabilir al sat firsati 10-15 kurus verebilir.

Destek kirilirsa ama asagisi tehlikeli olabilir. Ben risk aldim bi tur daha beklemedeyim. Ama benim maliyet cok dusuk o yuzden ben 5.8 ustu nerde satarsam satayim kardan zarar. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum