Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 14:04:19
EUR 34.7140 14:04:19
USD 32.2636 14:04:19
ALTIN ONS $2316.9200 14:04:19

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Günaydın arkadaşlar

Dün paylaştığım Yükselen kanal Konsidilasyon için izlediğim Grafikte Birde oluşan flama formasyonu gözüyle bakalım istedim. Flama çalışır ise Hedef 27,5X . Fiyatlamada Flamanın gövdesi kırılmak üzere . Başarılı olursa Yukarı yönlü Direk boyu kadar bir oluşumu görebiliyoruz.

25,80 kırılırsa Altın da başka bi dünya var bana göre.

Tanıyanlar bilği işlem sektöründe olduğumu bilirler kendi algoritmamla yazdığım exel proğramlaması üzerinde oluşan tablo fiyatlamasına da bakalım

;

Haftalıkta dip rakam 25,68 ve takriben Buradan destek bulduk

Haftalıkta dip destek 25,81 olarak görünmekte ( Altın rakam )

Ve üzerinde fiyatlamaya devam ediyoruz.

Yine haftalıkta 26,11 ilk aşılıp üzerinde kalıcılık göstermesi gereken direncimiz ( direniyor )

Aylık tabloda tepe direncin 25,89 olduğunu daha önceki paylaşımlarımda söylemiştim ve buldupu destekle birlikte üzerinde seyretmekteyiz.

Dikkatli ve anlayarak okuyanın kafası karışmaz toparlyorum ;

Dolayısı ile haftalıkta oluşan ilk Alıcılı bölgemiz 26,18 . Şimdi 25,80 üzerinde önce haftalık sonra son aylık kapanışı yapmamız gerekiyor ki alıcılı bölgeler çalışabilsin. Aksi taktirde Aşşağıdaki farklı dünyayı konuşuyor oluruz ve onuda değerlendiririz. Saygılar Ytd diyelim.

Yorumlar (159)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi burdan dusmemesi gerekiyor burdan duzeltme erken donerse duruma gore indikatorlere gore al yeri yazarim ytd olmadan

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

İçimde havai fişekler patladı; )) ilk kez tattım bu duyguyu güzelmiş. Darısı tldeyken şelaleye; )) ytd

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Hemşerim nasılsın kolay gelsin bol kazançlar dilerim

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben bi tur sansimi zorluyorum :) siz asagi gelirse alin ben sizi yukarda bekliycem :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Şimdi asıl soruya gelelim bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğiz? ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Denizz_07 ()

Merhaba @LosAnarquista60 Bey. Ben sizi bir süredir takip ediyorum da siz ons ta 27.2 bekliyordunuz sanırım. Buralar satmak için erken değil mi acaba? Bundan sonrası için beklentinizi ytd olmadan belirtebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kismetin bugündeymiş en fişeğinden :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Olsun biz duamizi edelim :)eyvallah kardesim bi faydam olduysa ne mutlu :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

; ) tabi canım şükretmek lazım. Allah kazanca kıyıdan köşeden katkı sağlayan herkesten razı olsun; ) YATIRIM TAVSİYESİDİR)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hadi bakalim, insallah :):) Tesekkurler tekrardan :)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Sayın hemşerim gümüş alamadım nerye geldi. Gümüş almak için öneriniz nedir teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Olsun biz duamizi edelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Ben ons bazlı al- sat yaptım hepsi de ufak ufak kar yaptı. ; ) Dün satamadım diye üzülüyordum meğer kısmet bugüneymiş en fişeğinden)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

26.5 var 26.65 26.78 yakin hepsi ama altin 18xx yakarsa direnc tanimaz ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sevidin senin adina insallah bende bi sat al yapabilirsem bir sonraki sefere daha guzel kar elde ederiz :)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

26.40 tan sonraki direnç kaç hocam

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Valla şelale olur mu bilemem ama 6.70den aldiklarim bile yeri gelio kâr ettiriyor. Alim firsati icin cok cok cok dip beklemem. Alirim geçer yatarim :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

; ) şans işi çekirge işidir; ) her zaman yaver gitmez)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Beklemedigim bir kâr orani. Tabi iyi bir analist danisman, cok cok az bir kararlilik ve parcali islem kazandiriyor. :):)
7den terste kaldigimi da acikcasi az uz zararla 4/5 TL ye cektim. 1/5 sembolik olarak gumus biraktim. :):) Bu şans gelir gelmez bir daha bilemiyorum. Beklemektense alim beklerim daha iyi diye dusundum ama pismanlik yok :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah her zaman sansli olursun :)

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Benimki biraz şansla oldu; ))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben elimden geldigi kadar gordugumu soyledim uyardim seni :) sende en iyisini kendin bildin :)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Treni kaçırmayalım yani; ) dün satmamakla iyi etmişim yoksa arkasından bakakalacaktım)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tutunmasi lazimdi ama hedefe degip geri 26.1 cekilebilir ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim o burdan zor gecen de dedigim gibi ama nelere baktigimi ve nerde ne oluyor dilim dondugunce soylerim. Sende videolardan izlersin.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

26.40 üstü hedefler büyük, tutunur mu bakalım. Yarı gümüşü sattım geri alamadım. Dolar düşerse anca fırsat veriri

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Grafik analizi konusunda beni aydınlatırsan sabırla doğru şekilde hareket etmeyi öğrenmiş olurum; )ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Umarım fişek için beklettiği kadar şelale için de bekletmez)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Haftasonu iyi bi analiz yaparim olumlu birsey gorursem yada olumsuz yazarim sanada. Kar cepte guzeldir. Iyi kar yaptiysan sevindim

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hadi bakalim, bekliyoruz :):)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum