Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:53:40
EUR 34.8160 01:53:40
USD 32.4761 01:53:40
ALTIN ONS $2321.9700 01:53:40

Grafiği gönderen: shaokahn

⭐⭐shaokahn ()
Ons

Altın ETF'lerindeki çıkış hız kesmeden devam ediyor. Malum yükselen getiriler bu anlamda değerli metallere ket vuran en büyük sebep. Ancak diğer yandan artan enflasyon beklentileri ve yükselen risk pirimleri önümüzdeki haftalarda Altın nezdinde değerli metallere girişlerin arttığını görmemiz mümkün. Ayrıca artan hükümet harcamaları, ekonomilerin açılması ve paranın dolaşım hızının artması beraberinde kendine ait riskleri getirecektir. Dolayısıyla ben değerli metallerdeki orta- uzun vadeli beklentilerimi koruyorum. Özellikle yılın ikinci yarısında değerli metallerin güçlü bir ralli yapmasını hayli mümkün görüyorum. Ancak şimdilik böyle bir ralliden söz etmemiz için erken gibi görünüyor, o yüzden stratejinizi oluştururken biraz daha genişe yayılmanız uygun olacaktır. YTD. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Hocam sizce büyük bir problem var mı Btc de, yoksa olması gereken hareketler mi

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Ben uzun vadeli taşıyorum. Kademeli satmayı 1.70'lerin üzerinde düşünürüm açıkçası şimdilik sert düşüşlerde alma taraftarıyım. Ancak eğer siz trade ediyorsanız veya kısa vadeli bir beklenti içindeyseniz daha agresif hareket edebilirsiniz kar realizasyonu açısından. Sizin takdiriniz. Selamlar.

Beste için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aspova ()

Yıllık kazanç o hocam aylık değil

Parmaksz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

O oranlar yıllık. 30 günlük staking sonucunda bu oranın 12'de 1 ini alırsınız.

Parmaksz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beste ()

Günaydın hocam ada çıkış fiyatı kaç yüklü adam var :)

0BeğenmedimŞikayet

Parmaksz ()

Hocam kaç kişiye sordum cvp veren olmadı lütfen binance de staking etmek ne demek okudum ama pek anlayamadım mesela bnb staking et diyor 30 günlük %37 diyor bu aldığın bnb nim 30 gün sonra sana %37 kazandıracağı anlamına mı geliyor aydınlatırsanız sevinirim hocam saygılar teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

eminecuha ()

Holo ve BitTorrent hakkında düşünceniz varmi

0BeğenmedimŞikayet

M_Seyhan ()

Merhabalar trx düşünceniz nedir?

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Hiçbir fikrim yok maalesef. Okuyup araştırdığım bir coin değil. Selamlar.

Niagara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Cok ama cok tesekkur ederim, terste kaldigim bir pozisyonum vardi, yorumunuz yol gosterici oldu her zamanki gibi hocam:) saygi ve sevgilerimle

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_sılver_ ()

Eyvallah hocam teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Bence birilerinin önerilerinden ziyade kendi araştırmanızı yapın. kendi beklentilerinizi en iyi siz bilirsiniz çünkü. Bir de tek bir coine büyük bir yatırım yapmaktan ziyade yumurtaları ayrı sepetlere koyun ki düşüşlerde hem zararı yönetebilin hem de daha az stres yaşayın. Selamlar.

Abdullah_sılver_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan7654 ()

yani. bende buyuk giriyorum ne zararlar gördum zararkes yapmadım. azıcık bekleyınce kar la çıktım

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bende karar vermedim ortada kaldik dün satmayan burdan nasıl satar of ya

Furkan7654 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan7654 ()

valla kardesım allah yardımcın olsun zor bir karar ama ben olsam zararkes yapmam

0BeğenmedimŞikayet

Niagara ()

Hocam Allah rızası için Drep ile ilgili bilginiz varmı bir değerlendirme rica edebilir miyiz. Lütfen hocam

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Dün 10 k kar vardi suan ana paradan gidiyor cikiyor sinirdayim satsam cikar satmasm duser napim bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_sılver_ ()

Hocam ben yeni başlayacağım ne almamı önerirsiniz.
Bu işlerle uğraşan bir arkadaş WIN önerdi

0BeğenmedimŞikayet

Furkan7654 ()

panik satışları yuzunden böyle oluyor. millet hemen panik. zararın buyukmu bari

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Satış yiye yiye bise birakmadilar destegin ustundeyiz kirarsa kurtulamayiz

0BeğenmedimŞikayet

Furkan7654 ()

satış yerse salabilir. zararkes yapma sıra sana gelecektir.

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Burdan daha dusermi burdan sonrasi onemli bana sinirdayim cizgi

0BeğenmedimŞikayet

Furkan7654 ()

panik yok millet xrp de takılıyor. sıra onada gelecek

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi trx terletti beni 1.24 gordum satmadim napacam bilmiyom

1BeğenmedimŞikayet

Nasipmiş ()

Hocam key nasıl takibinixde mi

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

BTC konsolidasyonunu tamamlamak üzere ve 70k yolculuğuna başlaması an meselesi. Ben düşüşlerde BTC'leri arttırıyorum açıkçası. ADA ise güzel bir coin ve alınabilir. Ben zaten eklediğimde söylemiştim. O günden bu güne bile iyi bir kar verdi. Ama daha da tutacağım. YTD. Selamlar.

Evren75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Evren75 ()

shaokahn hocam şu anda btc de alınabilecek coin öneriniz varmı ful nakitteyim düşüş bekliyordum alım için ama düşmüyor daha önce iki defa bu şekilde yükseliyor diye aldım 2 gün içinde yerle bir oldu beklemeye devammı edeyim ada demişsiniz şu anda alınırmı çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Darphane_burda ()

eyvallah hocam, değerli yorumlARINIZ İÇİN

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Celr yok. Trade etmişliğim var fakat portföyde yok. Selamlar.

Yamanne için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum