Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0689 11:57:27
EUR 34.7615 11:57:27
USD 32.4990 11:57:27
ALTIN ONS $2318.7950 11:57:27

Konu: Al ve Sat sırrını paylaşıyorum! İndikatörler video

İndikatörler grafiğe nasıl eklenir?
İndikatörler nasıl çalışır?
Al ve sat anlarına nasıl karar verilir?
Alarm nasıl kurulur?

Hepsinin cevabı bu videoda.

Videoyu dikkatlice izleyin. Canlı canlı dakikalık bir grafikte 7 - 24 açık olan gümüş borsalarında hayali al ve sat ile deneme yaparak siz de tecrübe edebilirsiniz.

Ufkunuzun artacağına inanıyorum. Bol kazançlar dilerim.
Yalnız Dikkat:
İndikatörler her zaman doğruyu göstermeyebilir. Lütfen aşırı riske girmeden işlem yapınız.

YTD

Bu sırrı neden paylaşıyorum?
Ülkece indikatörlere aynı anda uyduğumuzda hem daha garanti tepe ve çukur piyasasının oluşmasını hem de ülkece dışardan içeri gr girişini sağlamış oluruz.

İndikatörlerin haklı çıkmasını sağlayan da zaten yatırımcıların aynı anda al ve sat yapmalarından kaynaklanmaktadır. Karşılıklı bir etki bu. İndikatör tepeyi gösterdiğinde yatırımcıları satış yapması için etkiler. Yatırımcılar da satış yaptığında indikatörlerin gösterdiği tepe noktasından aşağı yönü göstermesine etki etmiş olur.

Robot yatırım programları da indikatörlere göre çalışır, otomatik satış ya da alış yaparlar.

Bol kazançlar dilerim.
Bana dua etmenizi ve her yeteri kadar kazanç sağladığınızda bir acı hayrıma doyurmanızı rica ederim.

Yorumlar (299)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam böle giderse haftayı böle kapatacaz herhalde. Bi alım fırsatı olurmuki?

_MuratTANER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet12_ ()

Hocam aktifbankin 12 şubesi varmis Türkiye geneli. Nasıl guvenicez. Sonuçta tanınmış ligi az olan bir banka.

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_demir ()

Hocam yeni hesap icin aktif bak bence musteri hizmetleri araman yeterlidir yinede sen bilirsn

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

Murat bey sizi takip etmekteyim gorüş ve onerileriniz benim için cok degerli yarı tl de yarı gumüste sizinleyim

0BeğenmedimŞikayet

Samatli14 ()

Murat Bey ben bugün Aktifbank ile görüştüm PTT'den başvurunca hesabın açılması 15 günü buluyor dedi. Şubeden aynı gün açılıyormuş benim bulunduğum ilde şubesi yok. Bilginiz olsun. Bu arada yatırım tavsiyesi olmadan yaptığınız görüşler sayesinde alım yapıp kazandım teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Murat hocam yarin a mi kaldi şimdi düşüş bir gün daha

0BeğenmedimŞikayet

Sivas5838 ()

Önceden daha azdı bu dalgalanmaya böyle oldu

Sivas5838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sivas5838 ()

Pazar gecesi 10-12 kuruş arasıydı ve 7.03 ten bozdum. şimdilerde 3 ile 4 kuruş arası

Gramcı3333 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Tesekkur ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Eyvallah hocam.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş Sivas ın neresi

0BeğenmedimŞikayet

Gramcı3333 ()

Makaslar nasıl bu aktifbankta

0BeğenmedimŞikayet

Sivas5838 ()

Hayırlı olsun ben 3 yıldır kullanıyorum aktifi

Hasannn321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Anladim tsk ederim nasip olursa bizde deneyelim

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Bende kuveytten yeni geçtim kurları ve ozel durumlarda makasi cok açmıyor şimdilik memnunum:)

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Evet 15 gun icinde diyorlar ama banada cok gec geldi sözleşme bulunduğunuz şehirde bankasi varsa direk aciyorlarmis

KARİZMA_tek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Murat Hocam daha önceden müşteri temsilcisiyle görüşmüştüm sözleşmeyi onlar gönderiyorlar siz doldurup postalıyorsunuz hatta personelle imzalatıp katılım sağladıklarını söylemişti netten numaralarını alıp arayın yardımcı oluyorlar
tek sıkıntı tmsf kayıtlı olmaması firmanın bu yüzden tercih etmemiştim.

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Ne ozelligi var- Kuveytten farki ne acaba? (biraz bilgi verseniz zamaniniz var ise)

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

Aktif bank

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KARİZMA_tek ()

Bir ay sürüyor

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Nkolay hangi banka?

0BeğenmedimŞikayet

Hasannn321 ()

N kolay telefondan da başvuru yapabilirsiniz bilginize sözleşmeyi kargo ile gönderiyorlar ben o şekilde başvurdum

0BeğenmedimŞikayet

Varol_81 ()

Bekliyoruz bakalım Murat Bey full tl

16BeğenmedimŞikayet

_MuratTANER ()

- >6,40

Düşüş beklentimiz devam ediyor. En az 1 gün daha geçmesi gerekebilir. Alış bölgesine inmesini sabırla bekliyoruz. Buralardan alış ya da satış yapılması uygun olmayabilir.

@Samatli14 , Kuveytturk, makas farkı 4,5 kuruş civarında. Ama aktif bank 'ı da en kısa sürede deneyeceğim. Hesap açmak için PTT 'ye gitmek gerekiyormuş anladığım kadarıyla.

@Ebrusnr , alış satış kurallarımız ve uyguladığımız tekniklerle ilgili bkz. profil mesajı

@Bir_yolcu52 , garanti diye bir şey kesinlikle yoktur, bahsettiğim 3'lü indikatör sıralamasına göre hareket edilirse başarı şansı %65 'tir. En az 2 indikatör daha ilave edilirse başarı şansı %75 'tir. Piyasa takibi, o günkü diğer verilerin akışı da takip edilirse başarı şansı %80 'e kadar çıkar. Geri kalan %20 ise piyasada sözü geçen büyükler ve spekülatörlerin olasılığıdır.

YTD

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Hocam sinyaller aynımı

0BeğenmedimŞikayet

Orhan353535 ()

Sizden gelecek yorumu bekliyorum abi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

TDEDE ()

@_MuratTANER
Kolay gelsin. Hayırlı kazançlar. Takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Samatli14 ()

Üstad gümüş alım satımı hangi bankadan yapıyorsun? Denizbank kullanıyordum makas şuan 120 kuruş oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Ebrusnr ()

Bozdurup geri alırken karımı bozdurulur yoksa ana paramı bi kural varmıdır

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

Teşekkür ederim. Verdiğiniz sıralamaya bakacağım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum